Автопортрет нурофена• 19 октября 2024

На чому можна зекономити на ремонті?

Щоб зробити якісно, яке більш економно, так як є бажання скоріше заїхати.
З попереднього свого ремонту один і моментів економії - менше різних підсвіток зон.
Що ще можете порадити?
Ось такі вихідні дані.
Красавица писяная• 19 октября 2024
та вже можна заїжджати і жити 👍

Морковку дай• 19 октября 2024
Кухню поставить, ванну туалет, и можно заезжать.
На самом деле стяжка,покраска стен и готово
Кружите меня,кружите• 19 октября 2024
Труби, проводка-не економити, все решта можна брати економ варіант.
Аноним_• 19 октября 2024
Стяжку стін робили самі. Обої клеїли теж і лінолеум стелили самі. Кухню купляли на виробництві і самі збирали. Оце і економія була
Olenka_bum• 19 октября 2024
Эту нишу можно использовать как шкаф купе, боковые панели и к ним полки, и раздвижные двери.
Завжди мало• 19 октября 2024
Чітко розраховувати матеріали. Хтозна яка у вас сума на ремонт. На світлі не економили, кількість розеток продумували зразу. Матеріали купляли якісні, але по акції в різних магазинах. Потолок натяжний можна і пізніше зробити.
Завжди мало• 19 октября 2024
А які підсвітки зон прибрали?
candy07• 19 октября 2024
Ответ дляOlenka_bum
Або як гардероб, знати б розміри.
Пліснявілий сир• 19 октября 2024
Самим декоративную штукатурку сделать и ламинат положить акционный, натянуть потолок с 1 точкой

Красавица писяная• 19 октября 2024
Ответ дляOlenka_bum
може це кухня 👀
Неваляшкина• 19 октября 2024
Оздоблювальні матеріали по акціях і розпродажу. Сантехніку теж. Стіни під шпалери не обробляли сатенгіпсом, тільки стартовою шпаклівкою і грунтом. Міжкімнатні двері взяла фабрики Новий стиль, які виробляли до війни в Новій Каховці. Тому був розпродаж, виставковий взірець полотна взагалі віддали за 500 грн. Стяжку підлоги робили удвох з чоловіком, чоловік сам клав ламінат і плінтус прибивав. Всі інші ремонтні роботи виконували наймані робітники, але чесно скажу що про вартість робіт я торгувалась і обирала тих, хто давав меншу вартість. Текстиль для штор і дивану був придбаний у секонді. Я вже сама шила/майструвала, весь текстиль обійшовся менш ніж в 1000грн. Кухню сама розраховувала і замовляла деталі з кромкуванням із дсп Cleaf і egger, стільницю теж зробила з цього ж дсп Cleaf, там термопластик на поверхні, тому і для стільниці підійшов матеріал ідеально. З вирізанних частин під варочну і мийку, та залишків ще удалося додаткову тумбу зробити і на неї чудово помістилася сансев´єрія. Чоловік сам збирав під моїм керівництвом. Велика кухня обійшлася по матеріалах в 33000грн. Якби збирав мебляр, з яким я робила меблі в іншій квартирі, то його розцінка 35% від вартості матеріалів, то для реальної вартості рахую що моя кухня обійшлася в 48000грн, додала ще 3000 на всяк випадок типу неврахованих витрат на доставку).А сам ремонт без меблів 6000$ за 47 кв.м. Санвузол сумісний, с підвісним унітазом, сталевою якісною ванною і душевою кабіною. Само собою що і раковина з тумбою і єдиною стільницею над пралкою теж там є. Світильники шукала в основному на олх. Є вінтаж з радянських часів, перероблений під сучасний лад, є недорогі варіанти сучасності. Розетки/вимикачі покупала в Новій лінії турецького виробництва, які теж вже не завозять, тому ціна була втричі дешевше тогож Шнайдера і по якості цілком достойно. В мене була ціль зробити ремонт максимально бюджетно і я вважаю що з задачею я справилась.