Тра Ля Ля• 19 октября 2024
Чи вірите ви, що різні ампули для волосся
мають дію, якщо їх втирати в шкіру голови?
Чи то все маркетинг, а краса і здоровʼя волосся залежить від харчування, гормонального фону і генетики?
Бабульція• 19 октября 2024
Вітаміни, правильне харчування і догляд. Кожне окремо не діє. І, звісно, якщо від природи на голові три пера, то гриви не буде.
Маурита• 19 октября 2024
Ну то есть втирать ампулы - они обязательно помогут, а вот краска (которая наносится на корни так же и вполне доходит ниже кожи) - ну никак не навредит!