ПлюшкамиБалуюсь• 19 октября 2024
Мами, мені потрібна порада
Син з однокласницею завтра підуть в кіно
Вони розмовляли по телефону ( нещодавно), вона запропонувала ( гучний звязок, ваші ж так само на всю квартиру?)
Суть питання, як правильно по оплаті?
50/50
Чи він?
З однієї сторони якщо він, то це я
Але з іншої може хлопцю це треба вже з цього прививати ( що він чоловік і оплачує)
Суть питання, як правильно по оплаті?
50/50
Чи він?
З однієї сторони якщо він, то це я
4есотка• 19 октября 2024
Автор. У вашего сына есть мозги, раз в кино согласился идти, поэтому, я думаю, он сам решит: платить за девочку или нет.
Мой совет: дать деньги на двоих. А там, как пойдёт. В любом случае, я бы не стала давать деньги ’впритык’ строго на билет и что-то там ещё.
АБВГДейка• 19 октября 2024
Ответ дляБілка в колесі
Я представляю, як впш син опозориться, коли прийде до каси і попросить у неї гроші
Я так в черзі за перепічкою на Хрещатику за парочкою стояла. Він так щебетав, такі комлементи навішував, а як прийшла черга за 2 перепічки заплатити, повідомив, що їм рахувати окремо)
Бамбарбия! Кергуду.• 19 октября 2024
Ответ дляБілка в колесі
У мене навіть мови не може бути, щоб дівчина платила. Сину 14, навіть таке йому не озвучую, він мужик, добитчик, це якийсь сором, щоб з дівчини брати кошти, в нашій сім´ї таких немає, що жмуться на жінку потратитись. Мій чоловік,його вітчим завжди на своєму прикладі показує як любити, балувати жінку, як потрібно ставитись, дивувати, завойовувати, немає грошей- дивись в телефон але не позорься
Нехай у мами бере і на дівчат витрачає. Добитчик
Капуста Маша• 19 октября 2024
ПлюшкамиБалуюсь
• 19 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Як дізнається, що мама на Совєтчиці ті розмови обсмоктує, то перестане)
А я що тут фотки і прізвище виклала?
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Це зовсім дитина, такі походеньки ще батьки організовують, а не самі діти
як і дитячі дні народження - платять батьки ’новонародженого’)) а не скидаються усі присутні - це з тієї ж опери
Шукаю трусики• 19 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А тепер інша сторона. В неї тато прокурор, а я сама виховую з зп в 30 тис, різницю відчуваєте? Добитчик це коли добуває, а йому 11.
От саме тому я доньці й сказала платити за себе самостійно. Бо я, наприклад, взагалі не знаю, що за родина у хлопця і яке має матеріальне становище. Те, що може дозволити собі моя дитина, може бути накладно для інших. Й ставити хлопця у незручне становище, коли йому не вистачить коштів на забаганки моєї дочки, я не хочу.
ПлюшкамиБалуюсь
• 19 октября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Там теж діти по 11 років стояли?))
Ананомчикус• 19 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Так, оплачують батьки, ну і привозять/забирають
Молода і нерозважлива• 19 октября 2024
Моїй доньці теж майже 12. З першого класу має найкращого друга. Якщо йдуть кудись, то завжди 50/50. Я вважаю так правильно.
Білка в колесі• 19 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Тому вашого сина виховує вітчим?
Приклад забезпечити- гарний, але ж ваш син за чиї гроші має кружляти дівчину?За ваші чи вітчима? То ж не ЙОГО гроші!
Потім син і дівчат з пузом вам з вітчимом приведе.
У нього є свої гроші. Але якщо він попросить на побачення гроші- звісно я дам. Чому він має вести до мене, якщо це йоно зона відповідальності? Ви вважажте, що в іншому випадку буде, то діачина буде утрисувати і себе і кавалера від якого завагітніла? Я б від такого ніколи б не впгітніла, бо розумію, що б прийшлось би без декрета бути
Бамбарбия! Кергуду.• 19 октября 2024
АБВГДейка• 19 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А це що секрет де батьки однокласників працюють? Всі про всіх все знають
Якщо потрібно то полежить, але тон ваш такий гидкий, мабуть як і ви сама
Я взагалі без розуміння хто де працює з батьків чи то однокласників, чи то друзів дітей) А вас видає те, від чого вас тригерить) Тепер все ясно-понятно)
Секс-Бомба• 19 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
У мого сина є й були карманні гроші, він може з ними робити що хоче. Зараз він хоч і школяр, захоче - може підзаробити і питання відпаде. Але він вже старшокласник, у 12 він дівчат у кіно не водив, тому не знаю.
Але он у знайомої син 17 років вже 2 роки живе з дівчиною, ну як живе, півроку віддалено, рік зустрічались може й з інтимом не знаю, і ось з літа з´їхались жити окремо на з´йомі.
Батьки обох сторін платять за хату, на харчі теж зкидають на карту. Але ж ’покружити’ дівчину скидає на карту мати сина - про що ж хочу сказати цим текстом. Вони обидва студенти і ще не працюють
Мій студент теж не слабо так кружить дівчину за татові гроші)) Хоч що не кажи немає толку. Не давати грошей теж не варіант, диве в гуртожитку, голодний ходитиме, а їй все ж щось купить. Ось щойно знайшов підробіток, побачимо що вийде)) Мене це все трохи бісить, що перегинає, але ж сама виховувала. Та й головне, що моя дитина щаслива.
бювет_в_обед• 19 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Вот специально не поленилась зашла посмотреть
Ага)))) я тоже прям пошла цены посмотреть))
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Це вона його запросила)
Про коло це взагалі дно.
а ви багато бачили зараз нерівних браків?
Білка в колесі• 19 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
А ви з чоловіком і досі 50/50 живете?
Секс-Бомба• 19 октября 2024
Ответ дляБілка в колесі
А ви з чоловіком і досі 50/50 живете?
Ми жодного дня так не жили, я навіть не уявляю як це))
ПлюшкамиБалуюсь
• 19 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Які шлюби в 11 років
Про що взагалі мова.
Деякі тут явно не в собі
Про що взагалі мова.
Деякі тут явно не в собі
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляШукаю трусики
ось доньці я б казала те саме, але у мене син і він буде оплачувати дівчині сам (абі не хлопцю ттт
)))
Баррикадница• 19 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Чоловік платить кіно, жінка дає секс. Так завжди було.
Когда вас уже забанят? Вам настолько скучно и одиноко?
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
теж так думаю, скільки тієї юності, самі такі були
Киця-бриця• 19 октября 2024
Моїй 15. Зустрічалась з хлопцем, він платив і за кіно і за ресторани. Гроші дочка має свої, але хлопець не дозволяв їй платити. Якщо йдуть просто друзі, кожен платить за себе. Якщо хлопець запрошує, платить він.
Секс-Бомба• 19 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Які шлюби в 11 років
Про що взагалі мова.
Деякі тут явно не в собі
Про що взагалі мова.
Деякі тут явно не в собі
Автор, я б дала синові грошей на два білети, а там хай дивиться по ситуації, це буде йому якись досвід. Але це в тому випадку, якщо сума для вас не критична.
Білка в колесі• 19 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Це вона його запросила)
Про коло це взагалі дно.
Так ви пнрші про коло написали.
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Все, дівчата всім дякую. І за гидотні коменти теж)
ну чому ж гидотні? що вас образило?
більшість вважає що хлопці мають платити, але своїх дочок вчать не брати у хлопця першою, мати свої гроші на побаченні
Секс-Бомба• 19 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ось і чоловік каже, для кого я тоді заробляю)) Але в нас питання не стоїть хто за кого платить, а лише те, що ціна подарунків, як для студентів ну дуже занадто.
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляБілка в колесі
Так ви пнрші про коло написали.
ну так, що вони з більш бідного, а вона дочка прокурора... то що? губу одразу розкатає? все залежить від виховання
Чарівна патика• 19 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
все дорожчає) он дівчата жахаються цін на продукти в іншій темі)