ИМХОля• 20 октября 2024
Хто пробував препарат Karisma
Косметолог радить Karisma,вік 40. І ще полімолочку. Але я не зрозуміла чи це після karisma яи як альтернатива. Хто пробував саме Karisma, який результат?
Нульовий сантиметр• 20 октября 2024
Я вводила, но я старше. Как раз ввела неделю назад 2ю. Посмотрим эффект позже, он же сразу не проявляется. Она рассчитана где-то на 1- 1,5 года
Весела пiсенька• 20 октября 2024
Мені теж 40
Полімолочку вперше в минулому році - тут прям тільки перевірений лікар
Карізма в обличчя не колола, лише в шию, в обличчя колола інший колагеностимулятор - нітія
Зараз в обличчя колю ялупро супер гідро, ( після ультраформер)
ИМХОля
• 20 октября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Мені теж 40
І як вам нітія?
Весела пiсенька• 20 октября 2024
Ответ дляИМХОля
І як вам нітія?
Гуд
Але не в якому разі не ту, що чисто колаген без домішок. Бо вона дуже болюча
Але лікар каже , що карізма краще, просто я весною колола лише шию