Помилуйте мадам• 29 декабря 2024

Хтось користувався косметикою Instytutum?

Цікаво чи справді ця косметика вартує своїх грошей? Цікаво хто що пробував, а особливо сироватка з вітаміном с, чула що підходить навіть для чутливої шкіри
Кукарикуууууу• 29 декабря 2024
Брала сыровотку с ретинолом и крем, мне всё понравилось, но дорого.
Тирамісу на терасі• 29 декабря 2024
Не знаю. Отримала пробники, буду пробувати
Тарологичка• 29 декабря 2024
Закажите набор пробников, если в Украине. 5 грн + доставка.
Я сейчас пробую - крем неплох, но не настолько, чтобы хотелось мне купить. Пилинг вообще не моя история. Витамин С, на него все надежды, посмотрим

https://instytutum.ua/index.php?route=product%2Fpr...
Пэрисхилтонша• 29 декабря 2024
Крем синий увлажняющий давал липкость(

Пилинг triple action понравился, как очищение.
Омлетик• 29 декабря 2024
Половина блогеров из инсты точно пользовались. Потому правду о эффективности этой косметики мы вряд ли узнаем🤷🏻‍♀️ одна надежда на советчиц
Чижик Пижик• 29 декабря 2024
Сироватка супер, але дорого.
Блиск подарували на Різдво. Це любов. Але сама не куплю через ціну.
Чижик Пижик• 29 декабря 2024
Ответ дляТарологичка

За декілтка днів не зрозуміти((
Морожена_курка• 29 декабря 2024
Користувалась . Багато реклами у цієї косметики . Вона розрахована на більш молоду шкіру . Була і сироватка з віт С , і глоу тонік ( от не дає він цього ефекту), нічна маска - посередня .. крім під очі - звичайний . а от пілінг їх і крем з спф 50 - дуже подобається . Тут треба пробувати .
Невгамовна сила• 29 декабря 2024
Сыворотка и пенка для умывания этой фирмы, честно, что кико беру пенку и сыворотку что институт результат одинаков
НеГолосую• 29 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А где брали пробники?
Голодаю• 29 декабря 2024
Купила кислотный лосьон, ну такое. Biologique Recherche лучше и по ощущениям и состав богаче. Институтум больше не куплю
автор Помилуйте мадам • 29 декабря 2024
Ответ дляТарологичка

Клааас, дякую
Замовила вже собі
автор Помилуйте мадам • 29 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
За декілтка днів не зрозуміти((
Можна зрозуміти принаймі що не підійшло, в мене так з обаджі було, я купила повну їхню баночку, це вмивалка була, нанесла і зразу почервоніла(
Тирамісу на терасі• 29 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
А где брали пробники?
На их сайте - 5 грн пробники и 60 грн доставка НП но Очень дорогие крема, без пробы я б не брала
НеГолосую• 29 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Можно взять не один, а несколько наборов пробников?
автор Помилуйте мадам • 29 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Я вже замовила то тільки один, хіба брати ще на маму і тд
Тирамісу на терасі• 29 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
В мене не вийшло