Тантрический кекс• 20 октября 2024
Фейсфітнес. Ваші відгуки?
Цікавить думка тих хто практикував/ практикує вправи. Чи дієво у віці 35 років? Лоб? Щоки?
P.S.:Про ботокс чула, не пишіть.
пу_пугренчик• 20 октября 2024
Дієво, але результат не миттєвий і з 40 в 20 років не перенешся) Дивишся, ніби все на місці, без змін. Але якщо закинути, а через якийсь час порівняти фото, то різниця помітна.
Тантрический кекс
• 20 октября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую.
А підкажіть по яким відео ви займаєтесь?
пу_пугренчик• 20 октября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Дякую.
Різні. Все одно в основі методика Керол Маджио.
загугліть (в інсті) ’фейсфітнес’
виведе з десяток шкіл
я проходила курс у трьох
найбільше вправ собі вибрала у Анастасіі Бурдюг (приблизно 70% її)
(в неї підхід тренування м’язів на обличчі, які самі потім його тримають)
Багато підходять з позиції масажа обличчя (як на мене менш дієві)
Я думаю і тут на сайті можна купити їх курси
виведе з десяток шкіл
я проходила курс у трьох