Аноним Советчик• 20 октября 2024

Замовила з Алі взуття, а надіслали заколку.

Добрий день. Замовила на Алі експрес взуття, ціна 1700. На пошту прийшла заколка. Чула, що з якихось причин так надсилають маленькі детальки, але можна забрати свою посилку в інший спосіб. Підкажіть, будь ласка, хто стикався з подібними. Дякую.
автор Аноним Советчик • 20 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Ничего не понятно, где вы читали про маленькие детальки?Зачем их отсылают?
В вашем случае это мошенничеством попахивает, фоткайте распаковку, открывайте спор, вы же на почте когда взяли в руки сразу понятно было, что посылка лёгкая и там явно не обувь
На Укрпошті розвели руками, на посилці моє імʼя ітд (((
АБВГДэшница• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Та наче не фейк, звичайні чобітки
Ну дійсно , а то я думала може у вас угги, хоча вони і фейки дорожчі.
Тоді спір і деальні фото .
Свекруховна• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Так , замість взуття прийшла заколка. В мене таке вперше. Десь колись читала в коментарях під іншим замовлення , що вони так надсилають маленькі детальки, з якихось причин і що реальне замовлення можна забрати . Але не можу знайти де та інформація. Може хтось стикався з подібним?
Так, ми коли замовляли повербанк, то саме так і приходило, але продавець попереджував
Любви вам!• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ну так ясно, что почта не при чем, вопрос о другом был
автор Аноним Советчик • 20 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Автор морозится.
Я не морожусь, я вище надіслала фото взуття
автор Аноним Советчик • 20 октября 2024
Ответ дляСвекруховна
Тобто ви чекали ще час, і потім прийшла нормальна посилка з павербанком? Бо мене продавець не попереджував ((
Хочу наколоти губи• 20 октября 2024
Напишіть продавцю
LediBlac• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
На посилці моє імʼя, прийшло на Укрпошту((
В таких случаях не стоит сразу открывать посылку- делаете фото/видео распаковку и открываете спор. Но и сейчас не останавливайтесь, сделайте подробный фотоотчёт и открывайте спор
Губи з філером• 20 октября 2024
У нас в стране в районе 2тыс грн можно спокойно купить ботинки из натуральной кожи с наложенным платежем, померять и т.д А заказать не зная вообще качество, подойдет ли и т.д ну как так можно. Китайская обувь ужасно маломерит и практически всегда давит.
Боневтікла• 20 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Ничего не понятно.. зачем забрали не свою посылку.
Чтоб дома сделать фото, открыть спор, отправить в Али и получит компенсацию в полном обьеме
Боневтікла• 20 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
И шо? Где там обувь за 1700?! Зачем забрали эту хрень?
Если бы автор не забрала, она бы осталась без денег. Вы наверное никогда не заказывали на али
АБВГДэшница• 20 октября 2024
Автор, не хвилюйтесь, вам али поверне кошти. Напишіть продавцю для початку.
LediBlac• 20 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви кожен раз перевіряєте посилки з Алі? Я ніколи
А вы взяв в руки пакетик с крабиком не сможете понять что это не кроссовки?
Ariana_co• 20 октября 2024
Так роблять при відправці, наприклад, акумуляторів: продавець відправляє УкрПоштою дрібничку (щоб був трекінг-номер), а сам товар їде іншою службою, що дозволяє надсилати акумулятори. І продавці прямо пишуть про такий алгоритм і це нормально.
Але щоб зі взуттям так складно - х.з. чому.
На майбутнє - завжди знімайте відео розпакувань посилок. Щоб спочатку ціла вся посилка, видно трек-номер, вашу адресу, потім Ви розпаковуєте і показуєте вміст, все одним дублем.
Кава з адреналіном• 20 октября 2024
Посмотрите, нет ли сообщений от продавца об этом/ Если нет, открывайте спор и добавляйте фотки упаковки с трекномером и того, что получили
Боневтікла• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Вы не так поняли. На фото заколка в стоимость ботинок. Вы пишете продавцу что хотите такую-то сумку (сумка проделка на изсевтный бренд) они говорят ок и вы покупаете заколку, вместо заколки к вам приходит заказанная брендовая сумка. Они так маскируют подделки на али (Луи Виттон, Селин и прочее, так как они запрещены на площадке). У вас просто ошибка продавца. У вас есть вес посылки, докажете очень все легко. Мне 80 евро вернули
Боневтікла• 20 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
У вас взуття фейк під якись оригінал була? Якщо так перша посилка пуста, чекайте через тиждень буде ваша зі взуттям. Так в через митницю копії відправляють двома посилками.
Интересно, а почему двумя посылками, в чем смысл? Подскажите
автор Аноним Советчик • 20 октября 2024
Написала продавцю, чекаю. Я стільки всього багато замовляла, але таке вперше (
Свекруховна• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Да, спочатку якась маленька посилка, в через тиждень павербанк. Але ви всеодно напишіть продавцю
Лика-прилипка• 20 октября 2024
То есть вам обувь не отправили? А в отзывах у продавца что? Если вы по весу поняли что там нет ничего почему не сняли на видео распаковку? Напишите продавцу сначала, может вышлет.. Если нет открывайте спор.
Хочу наколоти губи• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Відпишіться потім, цікаво чому так
автор Аноним Советчик • 20 октября 2024
Ответ дляСвекруховна
Зрозуміло, дякую вам. Сподіваюсь так і буде. Бо взуття довго чекала, майже місяць і зараз залишитись без чобіток не хотілось би.
Лика-прилипка• 20 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Так, двома посилками відправляють, копіїї під бренди.
Але автор не відповідає, що і як замовляла
А смысл второй пустой посылки в этой схеме, не пойму..?
автор Аноним Советчик • 20 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Відпишіться потім, цікаво чому так
Обов’язково, бо не знайшла жодної подібної теми ні тут , ні в інтернеті. Може комусь корисно буде.
Снідаю авокадо• 20 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дуже уважно з цим! Продавець почне вмовляти, щоб ви почекали, все прийде. Якщо ви будете згодні на це, потрібно збільшити термін очікування доставки.
Я б зовсім з продавцем не спілкувалася. Відео розпаковки, безперервне таке, щоб не подумали, що монтаж. Чітко повинно бути видно ваше прізвище на посилці на цьому відео.
Спір відкрили, гроші назад отримали. Раптом таки прийде ваше взуття, тоді й оплатите продавцю.
Лика-прилипка• 20 октября 2024
Ответ дляСвекруховна
А зачем этот финт ушами, я что-то не понимаю его роли))
Білий Лосик• 20 октября 2024
Я не розумію навіщо ви її забрали, ви ж бачили що посилка маленька і там не може бути взуття((
Мона Лиза• 20 октября 2024
мне как-то пришла посылка из Китая, хотя я ничего на тот момент не заказывала. Открыла- а там какие-то детали железные, фиг знает что такое. Я сделала фото на всякй случай, в квартиру не заносила, никогда с подобным не сталкивалась
Снідаю авокадо• 20 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ви колись замовляли з Алі? Якщо посилка прибула на пошту і її не забрали, вийшов термін очікування...то це вже проблеми покупця. Гроші ніхто так не поверне
Млинець Мій• 20 октября 2024
Подивіться по відгукам на магазин, чи комусь ще так приходило (2 посилки за 1 замовлення). І так дійсно, деякі товари так доставляють.
Також не забувайте на дорогі посилки знімати розпаковка на відео. Бо якщо буде лише фото можна програти спір