Зубачистка• 20 октября 2024
Київ - Кийлівська Асканія, хтось їздив громадським транспортом?
Підкажіть, будь ласка, скільки по часу це займає і яка орієнтовна вартість проїзду? На самій фермі сказали, що немає прямої маршрутки з Києва(
Мать драконов• 20 октября 2024
Їдете до Борисполя з м Харьківська,або м Бориспільська.30хв
Там пересідаєте на маршрут 5 ,Бориспіль-Кийлів 30-40 хв, 15 хв пішки і ви на місці
Мать драконов• 20 октября 2024
Але треба дивитись розклад, бо маршрут 5 їздить по розкладу,
До Борисполя маршрутки кожні 5-10 хв
Зубачистка
• 20 октября 2024
Ответ дляМать драконов
дякую. Тобто можна дійти пішки? По телефону мені сказали, що маршрутка не зупиняється в Кийлові, тільки у Воронькові
Мать драконов• 20 октября 2024
Ответ дляЗубачистка
Це маршрутка пряма,яка їде м.Харьківська-с .Вороньків
Вам треба маршрутка м Бориспіль-с Кийлів.
В мене в цьому селі дача)
З Воронькова пішки 4 км йти)
В мене в цьому селі дача)
З Воронькова пішки 4 км йти)
Зубачистка
• 21 октября 2024
Ответ дляМать драконов
В мене в цьому селі дача)
З Воронькова пішки 4 км йти)
В мене в цьому селі дача)
З Воронькова пішки 4 км йти)
супер, дякую) а яка вартість квитка до Кийлова? І де саме зупиняється маршрутка до Кийлова - в центрі біля Рошену?