Манка Я• Изменено 20 октября 2024
Квартира для сина, як вчинити
Вклалися в новобудову, квартира для сина. Заплатили, умовно, 42 тис$. Для добудови ще потрібно докласти 20 т$.
Син збирається через рік одружуватися, з дівчиною вже разом живуть. І тут ділема виникла. Як краще вчинити. Додати нам ці 20 тис, чи запропонувати цю частку сім´ї дівчині? Бо, як я розумію, наявність квартири її порадує, але ремонт, меблювання ще попереду. Чи захоче вона брати в цьому участь? Квартира ж не її. Раптом щось піде в майбутньому не так.
Але і для нас це теж може стати проблемою, якщо там буде частка невістки.
Поміркуйте зі мною
Результат:
вже голосів:
359 (82.15%)
1. Доплатити повністю
54 (12.36%)
3. Результати
24 (5.49%)
2. Розділити з майб.невісткою
Перша на селі• 20 октября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А чому невістка буде більше зацікавлена в тому, щоб вкладати свої гроші в ремонт чужої квартири, яка при розлученні їй не дістанеться?
Не розумію вашої логіки.
Потому что ’муж и я в квартире мужа’ и ’ свекровь пустила в свою квартиру’ воспринимаются совсем по разному.
Настасья Пицун• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Але захоче невістка потім туди щось вкладати, типу, квартира твоя , ти можеш зі мною розвестися, а шпалери з собою не забереш
А сын не может хоть на ремонт сам заработать?
Из Кукуева я• 20 октября 2024
Запропонувати дівчині вкластись 31 тис у.є.і квартиру записати,як спільну
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Доплатити теж через рік потрібно буде. Не зараз
Оформлюйте на себе з дарчою на сина, якщо він вже в шлюбі буде
Але не очікуйте значних вкладень невістки у майно/ремонт (і це норм)
Манка Я
• 20 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Може, і доплату цю зробити, і ремонт, і меблі. З роками, поступово, бо не син Рокфеллерів. А невістка що, просто буде красива?
Люблю порядок• 20 октября 2024
Ответ дляПерша на селі
Так собі аргумент.
Розумна жінка не вкладатиметься ні в квартиру свекрухи, ні в квартиру чоловіка, якщо в випадку розлучення не отримає ніякого відшкодування.
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
А чого ви від неї хочете?)))
Настасья Пицун• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Да,просто красивая,максимум посуду и постель купит
Будут бесплатно жить у вас и собирать на свое,если умные.Ну и не рожать пока естественно
Манка Я
• 20 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Жити не у нас, а в квартирі сина.
Н@Диете• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ось мене лякає те, що ще неодружені, а мова про розлучення йде
це ж ваші гроші, і не ви одружуєтесь.
Коли я виходила заміж за свого чоловіка, то навіть думок таких не мала.
Але зараз у мене два сина, і я б робила або все за свої кошти, або тільки порівну і потім відповідно ділити також порівну.
Тому що не я у стосунках і нічого про них не знаю. І невістку свою не знаю.
Голова колгоспу• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Дайте прочитати це майбутній невістці. Квартира ваша або вашому сину. Крапка. Це ваша допомога СИНУ. ви його перестраховуєте в житті, щоб дах завжди був. Сина, а не невістку. Сьогодні вона є , завтра нема.
Настасья Пицун• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Жити не у нас, а в квартирі сина.
Купили вы,значит ваша .Если деньги ваши,то на себя все делайте,а не на него.У него будет стимул на свое заработать
Н@Диете• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
так, просто буде красива і буде вносити свій посильний внесок, який захоче. Зате все чесно.
Люблю порядок• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
А невістка буде сина обслуговувати, квартиру прибирати, дітей народжувати, виховувати їх, і працювати теж.
І при цьому всьому не матиме ніякого права на квартиру.
Вам мало?
Альфасамка• 20 октября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вам мало?
ой не треба. Знаю я тих невісток, фригідні, ниють всьо їм не так і мозок виносять бубочкам
Люблю порядок• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Пані, відійдіть від дзеркала.
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Завжди можна жити з мамою))
Манка Я
• 20 октября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вам мало?
Ем, там не такий варіант відносин, наразі все роблять разом, син готує частіше навіть, прибирають разом. Так що, його не обслуговують.
Шальная коклетка• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Так вы заводите разговоры, устраивая хитрожопые дележки.
Во-первых вы не знаете есть ли у нее эти деньги.
Во-вторых, если есть, и она даст, то половину квартиры нужно будет на нее оформлять. Это честно.
Я бы сделала уже ребенку ремонт, и оформила на него до брака. А он пусть сам решает. Останется с голым задов вдруг, его проблемы.
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Першого народить вона, другого - він. Ідеально!
Люблю порядок• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Дітей теж сам народить, вигодує і виховає?
Крутий у вас син, багатофункціональний)
Пацелуйнитуда• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
не треба тут вчити, а як же довіра
Жінка це святе
Доверие доверием, но денежки врозь. Так спокойнее и меньше потом делить.
Шальная коклетка• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Я бы тоже не вкладывалась, с такой свекровью. Лучше бы на свое с мужем уже зарабатывала.
Танцепесенная• 20 октября 2024
Конечно доплатить и оставить себе квартиру, в итоге родится ребенок, а может и два и делите квартиру на 4х, и ваш сын без ничего может уйти. А лучше на себя записывайте квартиру !
Альфасамка• 20 октября 2024
Тут всі жінки тому не треба розказувати шо це не правда. Ви хочете шоб бубочка автора страждала і вона буде страждала бо ви би віджали житло, бубочку з пляжа і на аліменти
Манка Я
• 20 октября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Про перше, не знаю, але ось і обговорюю, чи є сенс пропонувати такий варіант. Про друге, я писала, що частку ту на неї і оформити. Хитрожопості немає взагалі. Розумію, що їй не цікаво, але жити в такій квартирі не проти
Кондуктор трамвая• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Бачите, скільки тут нікому не потрібних халявниць наставили вам морд?
Так і будуть мріяти про принца з квартирою, коли у самої тільки 2 причепа.
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Може їм краще на оренді, щоб вам спокійніше було?
Шальная коклетка• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Вы лучше узнайте про их планы, мне например, лучше чтоб дети на попе ровно в однушке не сидели, а развивались и заработали на свое побольше.