Манка Я• Изменено 20 октября 2024
Квартира для сина, як вчинити
Вклалися в новобудову, квартира для сина. Заплатили, умовно, 42 тис$. Для добудови ще потрібно докласти 20 т$.
Син збирається через рік одружуватися, з дівчиною вже разом живуть. І тут ділема виникла. Як краще вчинити. Додати нам ці 20 тис, чи запропонувати цю частку сім´ї дівчині? Бо, як я розумію, наявність квартири її порадує, але ремонт, меблювання ще попереду. Чи захоче вона брати в цьому участь? Квартира ж не її. Раптом щось піде в майбутньому не так.
Але і для нас це теж може стати проблемою, якщо там буде частка невістки.
Поміркуйте зі мною
Результат:
вже голосів:
359 (82.15%)
1. Доплатити повністю
54 (12.36%)
3. Результати
24 (5.49%)
2. Розділити з майб.невісткою
Крапипопка• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ставити перед фактом не буду. Хочу зважити всі + та - наперед, щоб розуміти, що пропонувати
З такими думками краще нічого не пропонувати. Діти працюють і без вас квартиру куплять, зате вам не будуть нічим зобовʼязані.
_Alekssandra_• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Бо як жінка розумію, що не цікаво вкладатися в квартиру, яка не належить мені. Хоча, по правді, коли вийшла заміж, жили з батьками чоловіка , то сама ніколи так не думала. Хотіла кращі меблі, кращий ремонт, то робила, хоча квартира була батьків чоловіка. На весільні кошти зробили ремонт ванної, плитку клали.
Вы имеете возможность помочь своему сыну, помогите. С умом.
А уже вопросы кто и за что будет ремонты делать, второстепенно. Сын что говорит?
Да будет так• 20 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Так ремонт это не крупное
Косметический ремонт это тысяч 15-20$ в однушке
Это вполне себе крупная сумма
Перемелица• 20 октября 2024
Якщо в них не буде спільного майна сім´я розпадеться, добре якщо дітей не народять, чоловіки такому випадку оскотинюються, а в жінки не буде важелів впливу щоб вів себе достойно
КараПузовна• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Тому і обдумували варіант частки дружини по доплаті на будівництво. Щоб чесно ,і щоб не робила ремонт свекрусі
А если у неё нет? Вообще все похоже на бред. Моя свекровь когда мы начинали жить вместе тоже хотела провернуть подобное. Вы не обеспечили квартирой сына, нужно доплатить и сделать ремонт, это дороже чем Вы уже потратили. Никто не обязан плесать под вашу дудку. У них было в планах жёстко экономить годами, чтобы каким-то образом накопить тыс 70 $? А это сумма доплаты и ремонта. Невестка хочет так жить? Квартиру и место выбирали сын с ней вместе? Это точно квартира её мечты?
КараПузовна• 20 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Я не поняла, как можно запретить другому человеку тратить деньги?
Хотя, если найти лошочка, ему можно задвигать в ушки по деньхиизмаейсимьи
Здесь да.
Нормальному мужчине такое не зайдёт
Здесь да.
Нормальному мужчине такое не зайдёт
Да да, нормальный мужчина тратит зарплату на свою маму. Он же не лох, чтобы тратить на свою семью
Кинг-Конгша• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ось мене лякає те, що ще неодружені, а мова про розлучення йде
нормально .. автор максимально права собственности на сына без нее
Сусідка зверху• 20 октября 2024
зробіть самі ремонт і здайте квартиру молодятам з правом викупу. Нехай вдвох працюють і віддають вам поступово гроші, буде їх квартира навпіл, як сумісно нажите майно.
КараПузовна• 20 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Можете не жить
Так и не живу. У меня совершенно адекватный муж. Все что мы покупаем - выбираем вместе. Мой деньги от меня не красит, как и я от него.
Кинг-Конгша• 20 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
квартиру мечты дочери купили . Дальше сама
Педиатор_я• 20 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Це дівчина говорить чи ви вже плануєте їх розлучення?
Ответ дляПодмигашка
Почти 200 тыс . Но у него была на тот момент оффициальная работа с хорошей з/п, настраивал муз технику на концерты, работал в клубах, война многое поменяла
Брони нет, как и такой з/п уже давно
У знайомих історія
Купили доні 3к, ремонт, меблі
Вийшла заміж, понабирала кредитів для чоловіка (ігроман, наркотики,..)
Чоловік звалив
Довелося квартиру продавати, купувати 1к ((
Купили доні 3к, ремонт, меблі
Чоловік звалив
КараПузовна• 20 октября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Я 3 раза перечитала. И так и не поняла какой дочери
Крапипопка• 20 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
Дети еще даже не поженились, а она уже думает кто и сколько в ремонт будет вкладывать. Интересно, как автор это контролировать собралась, дети ей чеки должны будут приносить и отчеты сдавать)) Семьи еще по факту нет, а она уже лезет в нее танком.
БезВзяток• 20 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
Теж склалось таке враження, що автор із тих свекрух, хто потім пил перевіряти буде
пані Солоха• 20 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
Своих денег мужчине иметь жена не разрешает?
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
И зачем родителям невесты это вообще. Ща год их дочь может разойтись с этим кавалером, так и не женившись и родить от другого. Родителям что в квартиры каждого хахаля вкладываться?
Ответ дляMrs.Sexuality
Или вам оплатить все полностью, включая мебель и ремонт.
Или часть с невесты и мебель с ремонтом тоже.
А теперь сядьте и представьте - есть ребёнок, кто-то кому-то изменил, разводятся. Ваш сын может выкинуть ребёнка и оставить его без жилья? Если нет, то первый вариант не имеет никакого смысла.
Квартира родителей, не он будет решать, что делать при разводе. Если , первый вариант
пані Солоха• 20 октября 2024
Ответ дляПеремелица
жінки не буде важелів
Это типа истерика пшлна из моего домуууукк?
пані Солоха• 20 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
Такого не бывает. Кто-то уступает. И вы это прекрасно знаете
Крапипопка• 20 октября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Так невеста, когда узнает планы автора, может вообще замуж выходить передумает))
КараПузовна• 20 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
При каком доходе муж может спокойно закинуть 70 тыс $ без ущерба для своей семьи в чужое?
Подмигашка• 20 октября 2024
Ответ дляviter33
У знайомих історія
Купили доні 3к, ремонт, меблі
Чоловік звалив
Купили доні 3к, ремонт, меблі
Чоловік звалив
Это ещё хуже. Я за то, что квартиру на маму, они пусть живут
Пока живут, пусть работают на свою, и делят, как хотят
Сейчас очень много разводов среди молодых. На это повлияла война
Перемелица• 20 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
жінки не буде важелів
Так, в такому випадку буде думати перед тим як зраджувати або бухати, і діти на вулиці не залишаться
пані Солоха• 20 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
Ты смотри. Какая-то вонючая хатка может разрушить лябофь
А на съем гордо, не?
Міс Всесвіт• 20 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
Особенно этот шедевр от автора ’а вона шо будет просто красіва?’ Нет, плять, закатає рукава і буде плитку в ванній класти в перервах між роботою шпалоукладчицею і виварюванням пелюшок трьох отприсків (тобто наслідувачів титулу і майна)
пані Солоха• 20 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
При том, при котором он считает нужным
Жене всегда мало. Это мы знаем
Поліцейський патруль• 20 октября 2024
Ответ дляМудробаба
А Вам би як майбутній дружині як хотілося б? Як мама вважаю на сина все до шлюбу. Як дівчина хотілося б мати спільне майно. При розлученні проблеми що в тому що в тому випадку, якщо є діти і хлопець буде нормальним батьком, яких своїх дітей нікуди не вижене.
Спільне не за рахунок же свекрів? Ніхто ж не заважає разом заробляти на сумісне?