Бабайко• 20 октября 2024

Хто вже бачив новинку zara? Хутряну куртку

Як вам? Носили б таку? Можливо хтось навіть встигнув приміряти в магазині? Я вже замовила) В манго бачила схожу, але там вона грубша і дорожча.
Глас_Народа• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Мабуть тонкувата, бо в манго то видно на фото що груба, а ця скоріш за все така щоб вже носити.
Я бачила вживу. Це не куртка, це скоріше тепла кофта чи жакет, ви ж бачите, борти встик, вона толком не защібається. Коротше, не на похолодання.
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Дякую за розгорнуту відповідь. Не приміряли? Не більшомірить?
Анонимба• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
дякую(( Ну вже замовила, подивлюсь що приїде. Та я не очікую супер якісну круту річ, просто хочеться щось новеньке, цікаве. На зару великих надій нема, але і вибирати нема з чого, тільки онлайн шопінг доступний, базар і секонд.
Секонд вибирайте. Ходіть і шукайте, тільки там купите щось нормальне, якісне і навіть фірмове
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Та щоб люди які бачили вживу, міряли, мали в тому році такий кожух висказали свою думку саме про цю річ. Я її вже замовила, якщо прийде щось путнє то лишу, нє, то відправлю назад.
СНАРУЖИ
87% полиэстер,
13% эластан.
ОБОЛОЧКА
100% полиэстер
Содержит как минимум:
СНАРУЖИ
87% переработанного полиэстера, сертифицированного RCS.
ОБОЛОЧКА
100 % переработанный полиэстер, сертифицированный RCS.
СЕРТИФИЦИРОВАННЫЕ МАТЕРИАЛЫ
ПЕРЕРАБОТАННЫЙ ПОЛИЭСТЕР С СЕРТИФИКАТОМ RCS
В настоящее время переработанный полиэстер в основном производится из отходов ПЭТ-пластика. Это тип пластика, широко используемый в различных изделиях, таких как пластиковые бутылки.
Вот не знаю даже,насколько нужно хотеть это надеть.И заплатить 3т.
PinkMa• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Я очікувала таку реакцію. Того року коричневу дублянку виставляла тут, ото всі обсирали) А я щаслива носила її всю зиму)
А я так плащ сдала в итоге)) и до сих пор жалею
Безпринципова• 21 октября 2024
Вони ж такі щороку в усіх магазинах з´являються протягом років 5 останніх.
Анонимба• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Дублянку теж від Zara?
Я просто міряла одну, яка вона неприємна, той поліестеровий кожух. Фасон модний, стильний, але відчуття жахливе, електризація пішла. Як мені відразу спекотно стало, не тепло. Відразу її захотіла зняти.
Я знаю дівчата носять таку, тому захотіла поміряти, але таке носити я б точно не змогла...
Рятівник Малібу• 21 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Мне не нравится, но думаю, тёплая
У ребенка была такая дублёнка, вернее такие пуговицы, продувало капец, очень холодная, а эта ещё и свободного кроя, это как распашонка при + жарко парит, а при - продует насквозь.
Приму в дар• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Була нещодавно в гуцулів) Ніхто там таке не носить.
Ясно шо не носить. Таке в музеях висить
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляАнонимба
Дублянку теж від Zara?
Теж від зари, коричнева з того року. Мягенька, тепла, приємна до тіла. Хоч і поліестеру но не електризується. Я
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Тут що не виставиш, все обісруть. Не знаю які бренди тут дівчата носять, но їм що не покажеш то все зафукають) Якщо мені річ подобається і пасує, то я не знаю що має статись щоб я відмовилась від тої речі)
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляwoman Warrior
СНАРУЖИ
87% полиэстер,
13% эластан.
ОБОЛОЧКА
100% полиэстер
Содержит как минимум:
СНАРУЖИ
ОБОЛОЧКА
СЕРТИФИЦИРОВАННЫЕ МАТЕРИАЛЫ
Дякую) мені теж доступна можливість побачити склад виробу, буду носити пластик) Це ж треба, на скільки людині може не подобатись річ, щоб аж піти шукати цю річ на просторах інтернету і копіювати склад)
Сладко-соленая• 21 октября 2024
Мода і справді циклічна. У гуцулів оригінал, а в Зари дешева копія
Приму в дар• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
А что, это такая сложная задача в 21м веке?
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляПриму в дар
Ясно шо не носить. Таке в музеях висить
Дякую за інформацію 😘
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Дякую за інформацію 😘
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляПриму в дар
Не складна, для людини яка зацікавилась річю. Інша справа коли людина десять раз написала що фу, страшне, і пішла шукати цю річ і дивитись склад тканини
Приму в дар• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Ну логично, обычно люди в диалоге используют аргументы. Которые в данном случае несложно найти в Гугле
Анонимба• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Ну ця людина правильно зробила, що почала досліджувати спочатку склад тканини, перш ніж вам щось радити. А хвалити і рекомендувати поліестер мудра людина не буде)
Ви так не нервуйте, що людям не сподобався цей кожух. На нього теж знайдуться покупці і розкуплять до останнього. Хто не розуміється, хто просто хоче носити новинку, підлітки куплять. Просто тут люди вже хочуть і якість, а це натуральні тканини - вовна.
Всі мусять переносити поліестер, щоб зрозуміти, що він не вартує таких грошей і що він не надійний в холод.
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
оу.Нажать кнопку гугл объектива-я не перетрудилвсь)
вы так защищатете свой кожушок, как будто он один такой эксклюзивный и его кто-то отнимает)
не волнуйтесь, пожалуйста, он только ваш)
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляПриму в дар
тсс)
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляПриму в дар
У всіх різні смаки, стиль, вподобання. Які аргументи?
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Конечно.Интересно, за что люди готрвы платит деньги, чтобы выглядеть настолько сногсшибательно)А что страшне, кстати, я написала дважды,а не 10 раз Гипербола у вас любимый прием?
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Ну це 100 % заздрість, оці всі що пишуть ’страшне’ завідують мені і моєму кожуху
А в мене буде самий ’сногшибатєльний’ кожух)

Я лягаю спати, можете не напрягатись. Хоча напрягайтесь, пишіть, завтра почитаю за ранковою кавою)
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко

А тут никто не не напрягался.Кроме вас)
Все , очевидно, порадовались, что имеют вкус.
доброй ночи.Отчет о ваших намерениях -лишний.
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляwoman Warrior
А тут никто не не напрягался.Кроме вас)
Тєма моя, та й мусю напрягатись, я ж автор) Ваша думка теж мене не сильно цікавила, але ви розгорнуто її висловлювали)
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
така доля.Создали тему-читайте мнения.Хотите напрягаться-напрягайтесь.
С добрым утром, я так понимаю?Как кофе?
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляwoman Warrior
С добрым утром, я так понимаю?Как кофе?
У вас вже ранок? З добрим 😄Невгамовна прям жіночка
woman Warrior• 21 октября 2024
Ответ дляБабайко
Не у меня, очевидно.
’А в мене буде самий ’сногшибатєльний’ кожух)

Я лягаю спати, можете не напрягатись. Хоча напрягайтесь, пишіть, завтра почитаю за ранковою кавою)’
короткая выдалась ночь)
автор Бабайко • 21 октября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Не у меня, очевидно.

короткая выдалась ночь)
Заздрю людям які можуть сказати ’лягаю спати’ і в ту ж секунду вирубуються) Як вийти з цієї порадниці коли тут такі цікаві співрозмовники?