Пес Патрон• 21 октября 2024

Доброї ночі!!! Хто молодець - я молодець!!!

Завтра і найближчі 3 дні практично вільна від кухні
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Я біля години чистила картоплю, моркву, цибулю. От сьогоднф я б цього не могла зробити, діти прийшли б зі школи, а їсти нема чого - не їсти ж пельмені щодня
Я не представляю как можно час чистить картошку
Ну зато вы за 30 минут варите борщ ))) Хотя странно,потому что овощи ж тоже нужно почистить и порезать
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Частина овочів вже готові, почищені, натерті.
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну картошку ж чистить нужно и резать ,еще и капусту
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
6 картоплин і капусту вжух і все, ви попівняли з 47 картоплинами, морквою, цибулею, часником.
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
В борщ тоже и лук и чеснок идет
Вы из кастрюли картошки просто подвиг сделали
Кнопус• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Так, мої діти не вимагають щодня нове, з´їмо картоплю щось інше приготую, чи суп, чи борщ, чи плов.
Три дні на сніданок, обід, вечерю одна і та ж картопля?
Можна, я вам своїх дітей на перевиховання відправлю?
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляКнопус
Де ви таке взяли? Ото в людей фантазія.
Кнопус• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Де ви таке взяли? Ото в людей фантазія.
Ви написали ´´Так, мої діти не вимагають щодня нове, з´їмо картоплю щось інше приготую´´
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляКнопус
На обід. Де ви таке бачили, щоб тричі на день одне і те ж їли б. Де в кафе, ресторанах ви бачили на сніданки печеню?
Кнопус• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Ви сказали, що 3 дні готувати не плануєте , бо картоплі вже наварили
ХтоЯкщоНеЯ• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А что у вас на завтрак(как в ресторане)?
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляКнопус
Нарізати овочі, чи кинути крупу/макарони в каструлю, чи яйця/cирники/ млинці на пательню - це не готування - це повз плиту пробігала, це займає мвксимум до 10 хвилин. А основна страва готова на,3 дні. Не прикидайтес дурочкою. Борщ, якщо готують 5 л - не їдять же тричі в день, так і це.
Анонім Секретар• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А звідки така інформація про інгрідієнти?
ну так кришка зі скла.
Кнопус• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон

Господиня, але хамка
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Почитайте, вже писала. В ресторанах нічого оригінального не придумали на сніданки, лише буває цікава подача, або шведський стіл.
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
ну так кришка зі скла.
А ви через екран вмієте зважувати, вимірювати. Безцінний дар. Спробуйте десь застосовувати.
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляКнопус

Господиня, але хамка
Дуже терпляча хамка!!!
Забрызжу ядом• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
ну, допустимою це вечеря. А на обід що?
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Вы уже запутались ,тут пишите нарезать овощи -это не готовка ,это мимо плиты пробегала
Но выше ,что картошку почистить и нарезать -это час времени у вас
Уже определись что ли
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
ну, допустимою це вечеря. А на обід що?
Це обід, а на вечерю стейк з гречкою, чи макаронами.
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Уже определись что ли
Овочі бувають різні, ви не знали? Два огірки, чи два помідори і перець порізати, хіба це порівняти з повною раковиною картоплі перечистити, перерізвти.
Просто звязда• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Написала вище. Ще стейків 5 штук лишилося, до макаронів, гречки можна їх.
где написали?.. может, собирались написать, как и собирались стейков нажарить, а потом все пошло не так?..
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Конечно не знала ,только вы это знали !
Спасибо ,что делитесь секретом
Для меня почистить картошку не сложнее ,чем порезать огурец
Булку Дай• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А чиститься картопля коли в ваших етапах, от вона і забрала купу часу?!!
поки мясо смажиться
що там її чистити жінці з досвідом
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Конечно не знала ,только вы это знали !
Спасибо ,что делитесь секретом
Ви ріжете на обід 50 огірків, у вас велика родина?
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Ви не вмієте користуватися порадницею? Вчіться тоді.
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Мы не едим ведрами картошку ,а можем съесть много салата и мясо/рыбу
Поэтому хоть семья небольшая (2+2 ),но овощного салата делаем много
YaЯна• 21 октября 2024
Заздрю вам. Я вчора приготувала рассольнік, макарони, відбивні, салат, компот. Сьогодні прийшла з роботи, довелось знову готувати. Приготувала булгур. Розумію, що на завтра вже не вистачить на вечерю. Нас троє: я, чоловік, син-підліток
Пацаааааааан• 21 октября 2024
Я б краще приготувала трохи менше картоплі, але кожен день, щоб свіжа була. Саму картоплину ріжу на 4 частини дольками, так буде швидше і естетичніше виглядає.
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Три кілограма огірків за один прийом їжі, тобто за день у Вас іде мін 6, а то і 10 кг огірків, стільки ж перцю і помідорів? Ого, то ви фермери, у вас плантації, теплиці? Чи мільйонери? Щодня на салат 5 тисяч грн мінімум, а ще ж м´ясо, риба. Ого - півляма на харчування, круто!!! То у Вас і кухарка тоді є.