Пес Патрон• 21 октября 2024
Доброї ночі!!! Хто молодець - я молодець!!!
Завтра і найближчі 3 дні практично вільна від кухні
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте
а що ви там чистили і натирали ? Там 200 грам мʼяса, одна морквина і 2 кг картоплі
1,5кг м´яса, 2 морквини, 5 цибулин, 3кг картоплі. Картопля забрала багато часу, якби всі овочі чкийсь раб почистив, то я б все перерізала за 15 хвилин. Раба немає, тому сама все (((
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
коты не едят картошку)
Вуличні все їдять.
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Вуличні все їдять.
у них выбора нет, здоровья им это не добавит
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
В плові я булгур не признаю. Все ж і смак, і консистенція зовсім не підходящі, я не люблю кашку з м´ясом, варю класичний на зірваку, і рис має бути якісним, сорт для плова.
Я теж класичний, але для різноманіття, чому б і ні.
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
так он голодный совсем(... им мясо надо
А людям голодати, а котам - м´ясо?
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А людям голодати, а котам - м´ясо?
люди всеядные, а коты нет, совершенно разные организмы, и не стоит заводить животное, если не можешь качественно его прокормить, особенно хищников
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
ну это многовато, размер стейков не обсудили, у меня три стейка в среднем 300 грм где-то получается
Ну от, донька, як правило з´їдає 2, а то і 3, а сьогодні і один не доїла, хоча смачні вийшли, я спішила, тому порізала товстенькі, щоб за дві партії в гриль влізли.
Просериарила молодость• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Якраз нею і чистила, я ножем і не вмію.
Ну, тогда не знаю что вам сказать. Чаще готовьте, будет больше практики и меньше оргазма от двух кг почищеной картошки.
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А який вихід?
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А їх ніхто і не заводить, вони самі заводяться. Вихід?
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Готую часто, вже 26 років як, смачно, але от часу все менше лишається на цю справу. Тому картопля - це свято, щоб діти хоч знали, що є така окрема страва, а не лише в перших стравах, і не лише картопля фрі.
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляГага Газу
Головне, щоб вам добре було. Смачного
Дякую, кляті феєрверки не дають заснути.
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
кормить нормально, вы же сами говорите, что едите только домашнее мясо, значит возможность есть, в чем проблема?
Просериарила молодость• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А дети этого не знают?
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я не люблю котів, я не підписувалася під цим, мені дітей кашою з зажаркою годувати, аби коти м´ясо їли. Дивна логіка.
Гага Газу• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Тоже сижу,слушаю
Пес Патрон
• 21 октября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А дети этого не знают?
Знають.
Настасья Пицун• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Так, мої діти не вимагають щодня нове, з´їмо картоплю щось інше приготую, чи суп, чи борщ, чи плов.
пипец...
Заместитель Анонима• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Печально - це пустий холодильник і комора/ кладова. Печально - це печенину ділити на 4
А це звичайна печеня (жаркоє). Щось ви перемудрили.
Кому там кришка заважала?
Для чого моркву терли? Краще моркву різати шматками. Я і цибулю люблю великими шматками. І ще б помідорок. А те що на фото не буде смачним, принаймі мені.
Я сьогодні трошки. Готувала обід на два дні. Макарони зі шпинатом. Запечені овочі. + до того курячі котлетки. Але я готувала лише по 1 порції. Не люблю їсти одне і те ж. А дочка взагалі розігріте не їсть.
А ще суп приготувала на вечерю на завтра( дві порції).
Ответ дляПес Патрон
Омлети, яєшні, каші, макарони, сирники, млинці з сиром, з м´ясом, пельмені, риба, овочі нарізані, фрукти.
А почему именно картошка стала тем апогеем кулинарного мастерства который вы решили показать ?
Не лукавьте , вы написали что три дня теперь свободны от готовки
Ответ дляКапитанльнаЯ
А я супчик сварила. Снимаю пробу.
Пока в этой теме много кулинаров спрошу: почему могут разваливаться рыбные котлеты. Делала в прошлый раз, все было отлично. В этот раз так и не смогла их пожарить. В итоге запекла в духовке.
Рецепт был тот же, единственное в прошлый раз фарш блендером делала, а в этот через мясорубку перекрутила Отбила, все как положено. Почему так?
Я тоже такой люблю ❤️
Корсет_на_шурупах• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А когда заболеет с таким питанием на улицу подыхать выкинете? Ясно
Будьте так ласкаві• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
У мене бульон з курки для домашньої лапші, куряче філе смажене,сіннабони - і це на півдня..
Стрибну в гречку• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Я і сама не буду їсти одне і теж двічі поспіль......
Не вмію заміряти• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
6 л кастрюля, літрів 4 є. Ми так ге їмо, щемй сусідським котам дістанеться, відчуваю ))).
А почему нельзя каждый день варить свежую картошку ? Для чего сразу огромную кастрюлю ? Я б еще поняла если вы б борща наварили 6 литров ( все таки дольше готовить ),но картошку ж почистить и сварить просто
ГейТуда• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
А дітям скільки?
Астоновитесь!• 21 октября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Ура, не одна я знаю, що таке зірвак))) ’Без зіри немає зірвака, без зірвака немає плову’
Марина Тихошенко• 21 октября 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
У кошатников и собачников люди вообще твари. Ну и понятно в их понимании люди всеядные. Не то что их кошечки и собачки. В нормальных условиях (в частном доме, в селе) как раз всё наоборот. Коты и собаки едят всё, что им даст хазяин. И в основном это недоедки после людей. И животным нормально. Не жалуются, не болеют, радуются жизни на свежем воздухе целый день..