Пес Патрон• 21 октября 2024

Доброї ночі!!! Хто молодець - я молодець!!!

Завтра і найближчі 3 дні практично вільна від кухні
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляYaЯна
Заздрю вам. Я вчора приготувала рассольнік, макарони, відбивні, салат, компот. Сьогодні прийшла з роботи, довелось знову готувати. Приготувала булгур. Розумію, що на завтра вже не вистачить на вечерю. Нас троє: я, чоловік, син-підліток
Ну я все чекаю, коли мій хлопчик почне все змітати з холодильника, для мене це міф поки що. Досі підгодовую його, якщо треба швидко.
автор Пес Патрон • 21 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Я б краще приготувала трохи менше картоплі, але кожен день, щоб свіжа була. Саму картоплину ріжу на 4 частини дольками, так буде швидше і естетичніше виглядає.
Немає можливості
Просто звязда• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Ви не вмієте користуватися порадницею? Вчіться тоді.
это вы не умеете пользоваться. Много тролите, забываете, где что писали?
Усміхайлик• 21 октября 2024
Ответ для3@йk@
У меня был такой прикол. И решилась на эксперимент. Делала с гречкой. Очень даже ничего вышло )
ой, меня угощали такими, на ЗУ. В той семье делают только с гречкой, из поколения в поколение. Я съела для приличия одну штуку, но еле доела. Уж насколько я люблю голубцы, но это просто издевательство над ними.
Усміхайлик• 21 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
а сколько ж хлопчику лет, что вы его кормите из ложки??
Не вмію заміряти• 22 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Три кілограма огірків за один прийом їжі, тобто за день у Вас іде мін 6, а то і 10 кг огірків, стільки ж перцю і помідорів? Ого, то ви фермери, у вас плантації, теплиці? Чи мільйонери? Щодня на салат 5 тисяч грн мінімум, а ще ж м´ясо, риба. Ого - півляма на харчування, круто!!! То у Вас і кухарка тоді є.
Я вас сейчас вообще в ступор введу -я огурцы очищаю от шкурки ,представляете )
И любим листья салата ,вот их нужно перемыть и обсушить .
И как то не делаю из этого подвиг .
А тут кастрюля картошки и сутки разговоров
А у вас в кастрюле на фото 3 кг картошки ,3 кг моркови ,3 кг лука и 3 кг чеснока ,так ?
автор Пес Патрон • 22 октября 2024
Ответ дляПросто звязда
Я пишу весь час однн і те ж, а коментаторки в більшості своїй тролі.
автор Пес Патрон • 22 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
8 рочків.
автор Пес Патрон • 22 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
И как то не делаю из этого подвиг .
Не повезло, несмачні огірки у Вас. Я лише, якщо гіркі чищу. А для сушки салатів давно є пристпої, де ж ви так живете, що не знаєте елементарних речей.
Не вмію заміряти• 22 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Да вы ж ясновидящая местная
И огурцы у меня невкусные ,и про сушку овощей я не знаю
Главное ,что у вас вкусная картошка на три дня
автор Пес Патрон • 22 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Да вы ж ясновидящая местная
Навіщо ж їх чистити, і в чому проблема посушити салат, зелень - 2 хвилини, а у вас прям подвиг.
Не вмію заміряти• 22 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Ну не только ж вам подвиги совершать )
И замечу ,я не делаю подвиги из любой готовки ,для меня это не сложно и не долго -так что не стоит мне подвиги приписывать )
Кастрюлей хвалитесь вы )
Вам еще завтра доедать

Знаете ,можно ж и картошку не чистить -сэкономите кучу времени