Иванка Бур• Изменено 21 октября 2024

Мамський чат. Мами школярів, до вас питання

Ви берете участь в обговореннях чи принципово ні? І чому?
Я була активною, постійно обговорювала ідеї з головою комітету. Пропонувала варіанти і тд. Але коли з 25 мам, говорять 4, і 21 мовчить, то це так дістало, що я також вирішила мовчати принципово.
Нехай самі вирішують чи буде випускний чи ні, що одягати, чи буде альбом чи ні. Чи профі фотограф чи аматор, проте дешево.
Мені вже так набридло. Четвертий клас лише. Але я більше участі брати не буду.
Учора одна мама перепитала декількох фотографів, покидала в чат їх прайси, приклади робіт.
ВСІ мовчать..
Подруга каже «всі мовчать, весною нормальних фотографів немає, візьмете що попало, (як ми) отримаєте що попало як і ми. У нас також всі мовчали»
Результат:
вже голосів: 81
23 (28.4%) не беру участь, але здаю гроші
23 (28.4%) Іноді обговорюю
13 (16.05%) Не беру участь і не здаю гроші
8 (9.88%) Результат
6 (7.41%) Участь беру, бо це і мої гроші
3 (3.7%) Я голова комітету, обговорюю
2 (2.47%) Я видалилася з чату
2 (2.47%) Завжди рада поспілкуватися
1 (1.23%) Принципово мовчу. Я вище всьог
Сижу_и_плачу• 21 октября 2024
Мені не цікаві такі обговорення, більшість ідей вважаю зайвими
Новопоштинская• 21 октября 2024
Не обговорюю, підтримую лайком) Якщо 30 матусь почне щось активно обговорювати, це ж здуріти можна
Скорая помощь• 21 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
У Вас дівчинка)?
Рубаю олівлє• 21 октября 2024
Ну так якщо всім не треба, то може і не треба? У нас зараз обговорюють фотографів і альбоми. А мені він не треба, мені взагалі байдуже кого вони візьмуть. Так і написала, що мені без різниці, я пас
Всякі пряники і тд на свята - теж байдуже, цілком без цього можна прожити
Новопоштинская• 21 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
У Вас дівчинка)?
Хлопчик) А що?)
ПультОт_БМВ• 21 октября 2024
потому что НЕ НУЖЕН альбом в 4 классе, а до таких активных не доходит, что у людей денег нет или просто не интересно смотреть на кучу чужих детей
Скорая помощь• 21 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Хлопчик) А що?)
Ой вибачте, я до автора)
Хочу барабульки• 21 октября 2024
Абсолютно плювати на фотографів та іншу маячню, яку мамки з купою вільного часу та дурного ентузіазму собі видумують. Гроші здаю на те, що вважаю за потрібне.
Аnnеt• 21 октября 2024
если ваше мнение не такое, как у большинства, то начинается хай с переходом на личности.
автор Иванка Бур • 21 октября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Але в 4 класі замовляють альбом. І навіть ті що мовчать, до кінця його замовляють також.
Тоді можна написати «навіщо альбом? Я проти»
Щоб хоч якесь прояснення було
Пишу каліграфічно• 21 октября 2024
Какие фотографы в 4 классе? В вашем чате все счастливы, что вы наконец молчите)
Щедрик• 21 октября 2024
Только читаю. Чтоб знать, кто из маманек более намаханный. Меня интересует только учеба в школе. Если мне надо будут фотографии моего ребенка, я сама это организую.
Ранковий базар• 21 октября 2024
Молчала. Принимала участие в голосованиях, деньги сдавала. Не было у меня сил моральных эти сопли жевать в чате. Благо, хватало активисток.
Хочу барабульки• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
Навіщо писати? Не здали гроші - значить не треба.
Леопардові панчохи• 21 октября 2024
Достали эти чаты, как начнут на 15 страниц какой формы печенье покупать. Напишите сколько денег и не трогайте меня. Сами пошли в тот род комитет, их никто не заставлял, мне пофигу какой формы будет печенье. Такое чувство, что детям подарки и сладости только в школе покупают, а дома сидят на хлебе с водой.
автор Иванка Бур • 21 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Це ваше припущення?
Не вгадали
Я ніколи не сварилася в чаті ні з ким. Можу злитися про себе, але не пишу цього
Аnnеt• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
причина по которой я в саду сдала на альбом: ’мы заказываем альбомы и будем торжественно их вручать деткам. представляете КАК будет себя чувствовать ваш ребёнок, которому не дадут альбом?’
Щедрик• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
Заказывают такие как вы? А другим не нужен это альбом.
Аnnеt• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Це ваше припущення?
Не вгадали
это мой личный опыт.
автор Иванка Бур • 21 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Так чому не запропонувати «я пропоную не робити альбрм. Мені не потрібен він»?
Просто своє так/ні написати
Хочу барабульки• 21 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Я не замовляла) і вийшло так, що хто без альбому - тих в першу чергу визивали, вручали якусь бумажку. Мій першим був, такий довольний 🤣
Сижу_и_плачу• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Щоб хоч якесь прояснення було
Мені не потрібен альбом. У вас явно забагато вільного часу
Аnnеt• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Просто своє так/ні написати
в вайбере делали голосовалки.
dulenok• 21 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
о да...поэтому , когда я была в род. комитете вообще ничего не писала для обсуждения. Писала только факт: сдаем на то и то, форма печеньки - такая. И не было соплей и чатов километровых.
Хочу барабульки• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Просто своє так/ні написати
Навіщо?
Новопоштинская• 21 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Отож. У нас родком вирішив, у чат кинув, карту прикріпили, батьки заплатили, родком замовив. Без зайвих балачок) Святі люди. Ніхто не сперечається, всі щасливі)
Новопоштинская• 21 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
Просто своє так/ні написати
Зробіть опитування
автор Иванка Бур • 21 октября 2024
Ответ дляАnnеt
в вайбере делали голосовалки.
Ніхто не робить голосування.
Одна напрягається пише фотографам. Інші переглядвють і мовчать
Тиждень тому кілька озвалося, що забронювати треба вже. Тепер мовчать
Я б за голосуваня, навіть можна анонімне
Але я більге пас. Я тепер також сама мовчун
Рубаю олівлє• 21 октября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Повністю підтримую. У старшої дитини батьківський комітет 3 людини - самі все вирішили, купили, привітали. Виставили фотки - ось сьогодні ось так привітали. Всі інші батьки сказали дякую і все. Хто хоче обговорювати як саме вітати і якої форми печиво має бути - приєднується до комітету. Ні - ніяких обговорень. Обожнюю цих людей за їх вклад, волонтерство і збережені нерви батьків
Леопардові панчохи• 21 октября 2024
Ответ дляdulenok
У нас ещё голосовалки делают, лайки собирают, ругаются: а у меня конфеты не ест, а у меня печенье не любит, мой хочет машинку, а мой настолку. Дикая битва начинается перед каждым праздником.