Анонім Секретар• 13 ноября 2025

Як реагувати, якщо вчитель часто порівнює дітей між собою?

Svitlo_• 13 ноября 2025
Приклад приведіть.
Мамзелькіна• 13 ноября 2025
проработать с ребенком момент самооценки
Дівчина Гілмор• 13 ноября 2025
Кажіть, що ’моя дитина і так молодець, я бачу як він/вона старається, всі люди різні і будь ласка не треба робити порівняння’

До прикладу, хтось стає професором, а хтось лише вчителем в школі
Крошечка-хаврошечка• 13 ноября 2025
Вчитель теж людина. Можете сказати: маріванна, Ганнуся болісно реагує, коли ви її порівнюєте з іншими дітьми. Ми вдома ніколи цього не робимо. Чи не могли ви також не робити? Якщо ви хочете зробити їй зауваження - ми не проти, просто не в такій формі.
Але не факт, що вас почують. У людини або є почуття такту і розуміння, чому так неможна робити, або нема.
Svitlo_• 13 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Бо в 90% дитина одна в сім´ї. Бо там де багато дітей, батьки теж часто порівнюючи.
Викликаю на дебати• 13 ноября 2025
С ребенком дома заниматься если есть какие либо проблемы в учебе , и сказать учителю чтоб не сравнивала по сути учителю хочется как лучше , а получается как всегда
Svitlo_• 13 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор

Принизивши вчителя, ви себе і свою дитину принижуєте ще більше.
Марічка• 13 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Учитель физкультуры сравнивала младшего со старшим ,младший психовал из-за этого
Я подошла к учительнице и попросила этого не делать больше ,потому что дети это разные личности и не нужно их сравнивать
И_В_офигительных_штанах• 13 ноября 2025
Боже, чи немає інших проблем. Все не так))
Дівчина Гілмор• 13 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Чому? Якщо вона вже до цього принизила, їй можна, а нам нє?
Svitlo_• 13 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Тим що ви по добрій волі привели до цієї людини свою дитину.
И_В_офигительных_штанах• 13 ноября 2025
У чьому приниження. У порівнянні чи реально образила?
Потрібні деталі
Пузата Хата• 13 ноября 2025
И что, если сравнивает? Объясните ребенку уже, что жизнь - боль и ее всю жизнь будут с кем-то сравнивать, и в учебе, и на работе, и парни потом. А то нежные выходят в нормальную жизнь и впадают в депрессию от ее неидеальности.
И_В_офигительных_штанах• 13 ноября 2025
А взагалі дивіться на життя простіше і дитину свою до цього привчайте. Ніхто заглядати в очі по життю не буде. Це суворість життя
Дівчина Гілмор• 13 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
В сенсі? Дитина отримує освіту в школі, вчитель працює в школі. Особисто ніхто ні до кого додому нікого не водить
Крошечка-хаврошечка• 13 ноября 2025
Ответ дляМарічка
Розумію. Я дуже добре вчилася в школі, а молодша сестра просто добре, не раз ревіла з того, що вчителі показували своє розчарування, хоча вона вчилася вище середнього.
РокерША• 13 ноября 2025
Тут надо понимать, какой ребенок.
Если соплежуй, надо работать над тем, чтоб все ему говорили, что сегодня он лучше чем вчера, то что у него два не совсем плохо, а так только плохенько и так далее.
Если ребенок лидер, как например была я,
или как сейчас мои малые.
Им хватило одного сравнения не в их пользу и теперь только их в пример всем ставят.
А они становятся только лучше.
Мамзелькіна• 13 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
а причем тут занятия? кому-то математика дано, кому-то пение
сколько ты с человеком, которому медвед наступил на ухо не занимайся, соловьем он не станет
точно также, если с логикой слабо, с аналитическими способностями - то занимайся, не занимайся - нобелевку он не получит
Крошечка-хаврошечка• 13 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Мені здається, що всі притомні батьки давно вже знають, що озвучувати порівняння власних дітей між собою категорично неможна.
Мамзелькіна• 13 ноября 2025
Ответ дляРокерША
Тут надо понимать, какой ребенок.
или как сейчас мои малые.
А они становятся только лучше.
ну, я тоже лидер
но мне пох ставят меня в пример или нет
я исхожу из того, что я не доллар, чтобы всем нравится и все делать идеально невозможно, перфекционизм во всем еще никого не довел до хорошего
Пузата Хата• 13 ноября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Это точно. И задача родителей не бегать жаловаться, а научить ребенка правильно реагировать. Чтобы не обижался, нет в этом смысла, а развивал в себе волю к победе и старался победить того, с кем сравнили. Если конечно это сравнение в учебе. Если сравнение во внешности или одежде, это конечно плохо, но надо объяснить ребенку, что это всего лишь мнение учителя или другого человека, а не факт.
Дівчина Гілмор• 13 ноября 2025
Ответ дляМамзелькіна
+100 ну от вчитель порівняла ’а Маша краще рахує приклади ніж Оля’ і шо, у Олі одразу включиться кнопка прогалин в розв´язуванні прикладів? Ага, уже
Викликаю на дебати• 13 ноября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Так никто не говорит об олимпиадах , но на то она и средняя школьная программа , что под силу обычному школьнику. Если нет диагнозов то ребенок прекрасно если ему помочь с ней справляться может
Пузата Хата• 13 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Если Оля просто станет чуть больше стараться, уделит больше времени этому предмету, это уже хорошо. Лучше, чем если Оля даже и не пытается.
Svitlo_• 13 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви дійсно не розумієте, що віддасте свою дитину на виховання до людини яку не поважаєте? І не бачите в цьому проблеми?
Мамзелькіна• 13 ноября 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
понятие - прекрасно - у каждого свое ))
я, например, принципиально не посещала некоторые уроки
и мне было фиолетово, какие у меня там оценки, и также фиолетовы сравнения с кем-либо
для меня приоритетнее было то, что мне там скучно, а нудится я не люблю ))
Svitlo_• 13 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Теж з таким стикалися в дитинстві. Сестра була із серії - активістка, комсомолка, спортсменка - я інша по темпераменту. Теж часто вчителі тикали мені сестру.
Мамзелькіна• 13 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
а зачем побеждать кого-то, если тебе это не нужно и не интересно?
Дівчина Гілмор• 13 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Я бачу проблему, що людина виховує використовуючи методи приниження. Ви дійсно не розумієте, що мотивувати дитину можна не принижуючи шляхом порівняння? Що ’вихлоп’ від цього нульовий і продуктивності це не додасть?
Svitlo_• 13 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Знають. Але порівнюють.