Щира українка• 21 октября 2024
Є такі хто виїхав у Washington D.C., розкажіть чи вам там подобається?
Маю декілька думок• 21 октября 2024
Звичайно. Робота гарна , будинок в аренді, але з правом викупу. Школи класні, універ теж
Щира українка
• 21 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
В якому ви районі? Ціни на будинки у пригороді які в середньому?
Маю декілька думок• 21 октября 2024
Ответ дляЩира українка
У вас виходить на людину 5-7 тис /міс?
Щира українка
• 21 октября 2024
Ответ дляМаю декілька думок
У вас виходить на людину 5-7 тис /міс?
Де саме виходить, я не в Вашингтоні живу
Просто Фіфа• 21 октября 2024
Ответ дляЩира українка
А чому саме про Вашингтон питаєте , вам подобається він?
Щира українка
• 21 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я там ніколи не була, чула що непогане місце для життя з дітьми і спокійне. Багато що цікавого є, українська комюніті , непогані школи і вцілому по криміналу не так погано.
Просто Фіфа• 21 октября 2024
Ответ дляЩира українка
А скільки якщо не секрет у вас діток, ви на все життя хочете туди переїхати ?
Щира українка
• 21 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну не знаю на все життя, чи ні, щоб відповісти на це питання треба там пожити як мінімум пару років і потім зробити висновок . У мене дві дитини