Грамотний хвіст• 21 октября 2024
Київ. Порадьте оптику з лікарем. Проблемні очі.
Призначив лікар окуляри, в діагнозі косоокість незначна, астигматизм значний та мінус 1.
Сказав шукати оптику з досвідченим лікарем, щоб гарно підібрав окуляри для корегування астигматизму і щоб не зверталася в Люксоптику.
Може хто порадить таку з власного досвіду?
ПолБатона• 21 октября 2024
Чого це в люксоптику не йти? Ви ж туди вже з рецептом приходите. В візіумі гарні лікарі.
Гравіцапа• 21 октября 2024
Ответ дляПолБатона
Хотя бы потому что там заоблачно дорогие неоправданно цены.
ПолБатона• 21 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Там нормальні ціни. Хоча у кожного свій бюджет.
Я таке знаю• 21 октября 2024
Прийшла рекоментувати люксоптику, мені там і підбирали і ремонтували окуляри просто прекрасно, теж з астигматизмом. Година консультації і підбору коштувала 400 гривень
Ну ні так ні)
Грамотний хвіст
• 21 октября 2024
Ответ дляПолБатона
Сказав що нема там гарних лікарів та обладнання, все розраховано на найбільш поширені проблеми, а моя до таких не відноситься
_amarantik• 21 октября 2024
У меня тоже астигматизм, всю жизнь заказываю очки в Люксоптике, правда врачи разные.
ПолБатона• 21 октября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Так, я не раджу на діагностику до них, а за окулярами. У мене всі - мама, діти, чоловік ходять у візіум на консультацію і лікування.
Грамотний хвіст
• 21 октября 2024
Ответ дляПолБатона
Так візіум це ж клініка. Мені окуляри треба, на консультації я була.
ПолБатона• 21 октября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Ну, не довіряєте люксоптиці, то прямо в візіумі й замовити можна.