Показушница• 21 октября 2024
Мікроголковий РФ-ліфтинг, хто робив?
Шукаю відгуків. Чи дієва процедура? Цікавить, скільки проколювання по 1 місцю, наносили додатково якийсь препарат?
Упругая попка• 21 октября 2024
Вроде обезболивали мазью, но мне не больно было, я слабо боль чувствую. Эффект классный, особенно на шее. Делать на хорошем аппарате!
Показушница
• 21 октября 2024
Ответ дляУпругая попка
Апарат без назви. Робили скільки разів? Проходили по лінії декілька разів? Чи по 1 разу
Показушница
• 21 октября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Робила і під анастезією і садацією. Дієва
Можете розказати більше?
Десь так, але...• 21 октября 2024
Ответ дляПоказушница
Можете розказати більше?
Я робила морфеус 8 та фактору. Обидва голчасті фракційні. Під садацією поєднувала їх в одну процедуру ( там ше був третій, але вже не рф). Результатом задоволена. Скільки разів проходять, я не знаю. Більше не знаю, що саме вам розповісти. Якщо маєте запитання відповім.
Показушница
• 22 октября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Так, проходили курс? Ефект в чому виражався, через скільки часу?
Запитую , бо зробила собі, і не знаю, чого очікувати. Обіцяють красу. І ще, мені робили все по 1 разу, а потім чула відгуки, що треба тричі проходити по колу обличчя. Тепер сумніваюся, йти ще раз, не вміють робити чи я про щось інше читала