Дама с заначкой• 21 октября 2024

Що замовити на гостинець з Вільнюса?

Що там є такого, що класне, а в нас немає, чи якась їхня фішка?
Стефанія• 21 октября 2024
Шакотис.
Флюорография гуся• 21 октября 2024
Сыр с тмином
автор Дама с заначкой • 21 октября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Сыр с тмином
Нєєє, пам´ятаю в дитинстві такий був, на любителя.
Флюорография гуся• 21 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Я его обожаю из детства и до сейчас
Весела пiсенька• 21 октября 2024
Ликер Дама маме понравился.
Но в Киеве он дешевле, чем в Вильнюсе :))
Мадам Тю-лю-лю• 21 октября 2024
Магнитик. Из трёх стран Прибалтики,как по мне, самая неинтересная в плане что привезти страна.
автор Дама с заначкой • 21 октября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Може сири смачні, щось м´ясне?
Мадам Тю-лю-лю• 21 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Може сири смачні, щось м´ясне?
Не пригадую цього саме в Литві.
А поговорить?• 21 октября 2024
Бальзами в них є місцеві цікаві, пиво смачне, непогані вироби з бавовни, шоколад, сир.
Там-тарарам• 21 октября 2024
Очень вкусный сыр Джугас Luxurious. Конфеты ’Вильнюс’ и Птичье молоко. Вообще, у них очень вкусные конфеты.
Кастрюлька• 21 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Може сири смачні, щось м´ясне?
Їх Джунас у нас продається, як і сиров´ялена ковбаса. Але смачні)
А поговорить?• 21 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Може сири смачні, щось м´ясне?
Біля автовокзалу є магазин, сами литовського крафтового пива, дуже достойне на смак.
Стефанія• 21 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Може сири смачні, щось м´ясне?
Там звичайні сири, як і в нас, м’ясне теж нічого особливого, все є і в нас. Національний литовський десерт це шакотіс, я вам вище писала. Це те, що дійсно можна спробувати лише в Литві і його не проблемно привезти. Але купувати треба не самий дешевий, якщо хочете, щоб був смачний. Ще їх шоколад смачний, але лише чорний.
Флюорография гуся• 21 октября 2024
Ответ дляСтефанія
Шакотисы в Новусе всегда продавались, на вкус такие же как в Литве.
А творожный сыр я в Киеве нигде не находила, хотя искала
Летчица• 21 октября 2024
Яблучний сир (це щось типу пастили)
Стефанія• 21 октября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ну тогда вообще ничего не стоит везти, все есть у нас. Про шакотис не знала, в моем городе новуса нет.
ХвостПистолетом• 21 октября 2024
Шакотис не нравится.
Я бы привезла литовское масло гхи, эти шоколадные батончики и шоколадные чипсы из Maxima. Все остальное в Украине продается, даже литовские конфеты Pergale есть
Лизочек• 21 октября 2024
Корюшка и пресервы из селедки