Брюльтик• 22 октября 2024
Випадіння волосся
Привіт. Маю проблему з випадінням волосся. Вживаю вітаміни з iherb залізо +омегу, біотин викликав алергію на шкірі, вживала в лютому 1 місяць, не продовжувала, але далі випадіння не зупиняється. Запропонував фейсбук рекламою ось цей засіб, відгуки є під рекламою, але не зрозуміло чи справжні. Пишуть, що волосся не випадає і після завершення користування не починає випадати.
Хто користувався? Що скажете.
Задолбулька• 22 октября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Потратьте эти деньги на консультацию трихолога
Знакомая к трихологу пошла волос как лезет так и лезет)
Куколка-мяуколка• 22 октября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Да, утром и вечером втираю по мл
Сколько лет пользуетесь Миноксидилом и ка результаты?
Лорка-хлорка• 22 октября 2024
Очень часто - это сезонное выпадение волос. Я например решаю вопросы спец шампунями + ампулы для волос. Витамины и минералы то само собой - 365 дней в году
Анонім Перший• 22 октября 2024
Я купила цей засіб. Повелася також на 132 схвальних відгука. Користуюся місяць, результату не бачу. Відгуки, мабуть, куплені.