Жирафовое варьенье• 22 октября 2024

Потяг до Німеччини

Підкажіть будь ласка з Києва на потязі в Німеччину ( місто де приймають біженців ) як дістатися
Та що по цінах ?)
Забрызжу ядом• 22 октября 2024
Автор а є прямий потяг в Німеччину?)

Я такая наивная• 22 октября 2024
Прямого поезда нет. Можно добраться до Польши (например Перемышль). От туда есть прямой поезд до Берлина.
И, да: в европейских поездах нет лежачих полок. По сути - это электрички.

Вам надо добраться до первичного распределительного лагеря.
Он находится под Берлином (Тегель). От туда вас направить в другие лагеря. Если повезёт - это будет один лагерь. Не повезет - будете пару месяцев переезжать из лагеря в лагерь.
автор Жирафовое варьенье • 22 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Автор а є прямий потяг в Німеччину?)
Ні ,перекладними маю на увазі
Забрызжу ядом• 22 октября 2024
Автор ну й закордонний паспорт біометричний обов´язково треба мати,собі і дітям .
Забрызжу ядом• 22 октября 2024
А так до польщі їдете,а звідти вже в Німеччину
Залізна пані• 22 октября 2024
В яку землю плануєте?
Не їдьте через табір берліну, це Вас тільки затримає. Їдьте одразу в обраний табір/місто/ землю.
Ответ дляЗалізна пані
В яку землю плануєте?
Не знаю взагалі в яку .наче ж не можна обирати
Залізна пані• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Треба знати які землі приймають ще, де знаходиться табір, вибрали і їдете.

Біженці коли зареєструвалися в одній землі - не можуть просто по бажанню її змінити.
Якщо Вас в Берліні зареєструють- це жопа.
Замріяна• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Только не в Берлин !!

Я такая наивная• 22 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані
В яку землю плануєте?
Если у человека нет никого, кто бы забронировал место в определенном лагере - нужно ехать в распределительный.
А их не так много. Тегель - самый удобный что бы до него добраться.
Залізна пані• 22 октября 2024
Прикуси Язика• 22 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані

Чому? Начебто ж велике місто, столиця... роботу легше знайти ту ж саму. Універів купа, якщо перевчатися
Залізна пані• 22 октября 2024
Це все адреси розподільчих таборів.
Далі Вас переведуть в місто в якому є місця в гуртожитку, наприклад. Тобто в місто чи село де будете жити.
Ответ дляЗалізна пані
Це все адреси розподільчих таборів.
Краще не Тегель ? Він в Берліні ,я правильно зрозуміла
Я такая наивная• 22 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані

Не можно їхати в якій завгодно табір просто так. Там треба щоб було місце.
Місця є в розподільчих таборах. Розподільчих табори зараз даже не в усіх Землях.

У Тегеля є зона постійного таборах, але вона не велика. Залишають там людей дуже рідко.
Люди ночують 1-2 ночі в розподільчий зоні Тегелю та їдуть дальше. В ту землю, що направлять.
Залізна пані• 22 октября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
А жити де?
На житло великий попит, ціни відповідні.
Дуже багато мігрантів, біженців.
Залізна пані• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так, не йдіть в Тегель. Про нього навіть репортаж в новинах був великий- не позитивний.
У Вас же нема цілі саме в Берліні жити?
Ответ дляЗалізна пані
У Вас же нема цілі саме в Берліні жити?
Ні ,але як дістатися інших таборів
Я такая наивная• 22 октября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
В Берліні не те щоб було погано з житлом, а дуже погано.
Гуртожитки для біженців - це кімната 10-12 м2 в якій живуть 4-6 людей.
Двоярусні металеві ліжка та тумбочки. Все.
Оплачувати окреме житло може родина, в якій всі працюють.

Я такая наивная• 22 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані
У Вас же нема цілі саме в Берліні жити?
В були в Тегелі? Скільки часу там провели?
Постів в якій табір переїхали?
Залізна пані• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ні ,але як дістатися інших таборів
Якщо чесно
Так щоб без пересадок- краще їхати автобусом з України.
З Києва, Львова інших міст везуть і на Дюсельдорф наприклад. По вартості близько 100 євро з людини. Потягами буде дорожче.
Я такая наивная• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ні ,але як дістатися інших таборів
Автор, якщо ви задаете таки питання, то ви точно не розбиретеся в німецькій транспортній системі.
Їдьте краще в Тегелі. Там вам хоча б маршрут покладуть до наступного таборах.
Ответ дляЯ такая наивная
Не розбираюся але мабуть що можна якось докумекати ,спочатку спланую маршрут
Може не так все й важко
Единорог помог• 22 октября 2024
Автор, можливо, вам ще допомогти купити квитки, відвезти на вокзал і організувати трансфер в Німеччині до пункту оформлення нужденних?
Ответ дляЕдинорог помог
Мабуть що ні ,не люблю я такого .тоді ти сам не володієш ситуацією
Я такая наивная• 22 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Може не так все й важко
А потім приїдете в обраний табір і вияснеться, що вчора він ще приймав біженців, а сьогодні вже закритий. Там кожного ранку поновлюються данні.
Вибирайте ТІЛЬКИ РОЗПОДІЛЬЧИ ТАБОРИ. Але з них можуть направити в любу Землю.

Згодна тільки з одним: гірше всього коли розподіляють в Берлін і Мюнхен.
Ответ дляЯ такая наивная

Я так поняла що треба моніторити группу в телеграммі ?
СкокоМнеДадите• 22 октября 2024
Ответ дляЗалізна пані
фото
Советую Баден - Вюртемберг, это юг Германии, хороший климат
ТрамвайGirl• 22 октября 2024
Автор , з якого міста плануєте їхати ? Ви сама чи з дітьми ?
СкокоМнеДадите• 22 октября 2024
Ответ дляЯ такая наивная

Чем лагерь Мюнхена плох? Бавария лучшая земля в Германии)