Дана-Нирвана• 22 октября 2024

Вільна каса! Бачили, як Трамп "працював" у Макі? Що думаєте, тепер переможе?

Шарп пише: "Після того, як він на мітингу у Пенсильванії вчергове постращав народ ядерною війною, Трамп трохи "попрацював" у McDonald´s та поспілкувався з потенційними виборцями, відповідаючи клієнтам на запитання через вікно видачі. При цьому ресторан був закритий для публіки.
Основні тези залишились незмінними: Донні врятує світ від ядерної катастрофи, порєшаєт проблеми з путіним (за рахунок України), зменшить фінансування НАТО, вижене всіх мігрантів, разом з Маском відправить експедицію на Марс."

Що думаете, допоможе йому це перемогти чи жінка все ж буде президентом? Я ось ще дивуюся: чому Маск за Трампа так вписався? Стільки грошей вкинув... Він же не йолоп. Чи бути гарним винахідником і розбиратися у політичних питаннях - це дуже різні речі? Але ж в обох випадках мають бути гарні аналітичні здібності...
Результат:
вже голосів: 65
28 (43.08%) Переможе Дональд
20 (30.77%) Переможе Камала
17 (26.15%) Тиц
GarnoKvit• 22 октября 2024
пиарщик и популист. чего только не зделаешь ради фоточки и плюсов в карму
Незламна• 22 октября 2024
Оце б я офігела: під´їхала на макдрайв - а там Зеленський 😅
чаревна• 22 октября 2024
Трамп как у нас Порох, если выберут значит любят танцевать на граблях
OlenkaPekaryeva• 22 октября 2024
Що ж тільки не вигадують задля рейтинга
автор Дана-Нирвана • 22 октября 2024
Ответ дляGarnoKvit
Это понятно. Но ведь работает - поначалу у Камалы рейтинг был выше, а теперь они снова сравнялись, и в некоторых штатах Трамп даже лидирует.
автор Дана-Нирвана • 22 октября 2024
Ответ дляНезламна
Нет, это из области фантастики) Пришлось бы отвечать на вопросы народа. А их накопилось очень много. И большинство неудобные.
anna_bur• 22 октября 2024
Канешно нет, то только в Україні ’клоунів обирають’

В інших країнах чудові політики і жодної корупції.

ООН, магате і папа римській поклянуться в тому рос.грошима
автор Дана-Нирвана • 22 октября 2024
Ответ длячаревна
Чисто из любопытства. Если весной 2025 будут выборы и двумя главными кандидатами будут Зеленский и Порошенко, вы за кого проголосуете?

ПыСы. Что вы мне рука-лицо лепите? Ну давайте еще допишу Тимошенко и Залужного.)
Незламна• 22 октября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Ну я не думаю, що на тому макдрайві якісь рандомні американські виборці опинилися
флена• 22 октября 2024
Ответ дляДана-Нирвана

За Юлю
Аnnеt• 22 октября 2024
клоунада по типу пуйла и подставных продавщиц мороженого. ради фоток сделали постанову. ну кто на это купится?
Nathalie27• 22 октября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Якого народу? Для піару зазвичай наймають підставні обличчя, які не будуть задавати зайвих питань
летта• 22 октября 2024
Вам мало инфы из Центра? Сказали же , победит
чаревна• 22 октября 2024
Ответ дляДана-Нирвана

Это все ваши лидеры?!
Contento• 22 октября 2024
Трамп шоу - мен . Как знакомо ). Так что вполне может выиграть. Если уж Байден с деменцией выиграл )))
Moony• 22 октября 2024
А вы в курсе, что все это сценка,,,,данный мак закрыт на ремонт,,, все гости подставные.... когда уже поддавать анализу начнут инфо, а не фейки распространять
Аnnеt• 22 октября 2024
Ответ дляContento
пиплу нравится. мемчики клепают, веселятся.
Natka A.• 22 октября 2024
Трамп наш Зеленский : популист с харизмой.
Я все порешаю. Правда, не знаю как)))
VivaForever• 22 октября 2024
центр сказав що 100%переможе. ви не вірите центру)?
LudaSHS• 22 октября 2024
Ответ дляАnnеt
А пуйло сиділо і піарилося то зі стюардесами, то ниряв в батіскафі і арфу стародавню в морі знайшов, то йшов з другом Шойгу по тайзі, а там бац - заблукавший , то спасли і його. Вивели до людей. На всі руки майстер! 😀

Але світ давно перейшов межу.
Правлять не профі , а популісти. Інформ технологіі рулять і ми будемо ще не те спостерігати.
LudaSHS• 22 октября 2024
Ответ длялетта
Ой це вчорашня? Де жаба надихала?
Anastasiia-9046• 22 октября 2024
Він ще й гроші виборцям роздає. Прям гречка по-українськи
lilu1990• 22 октября 2024
Мені трамп імпонує більше ніж Ми будемо з вами до кінця. Нічого не обіцяє. Усіх тримає в тонусі
lilu1990• 22 октября 2024
Ответ дляДана-Нирвана

Тільки не залужний, чи зеленський
Аnnеt• 22 октября 2024
Малиновые губы• 22 октября 2024
Причем тут кем он был раньше? Думаю, выберут Трампа
noree• 22 октября 2024
Команда Камали дістали козир з рукава, на вихідних вийшов дуже незручний фільм про Трампа. Команда Трампа намагалася його заборонити, але не вийшло. Американці люблять шоу, подивимось, що вони після фільму скажуть. Там рейтинги щодня змінюються.
Я все ж таки думаю буде темношкіра жінка. Такого ще не було, Америка має показати свою демократію.
LudaSHS• 22 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Він обіцяє все і всім І продає ілюзію
Аnnеt• 22 октября 2024
Ответ дляnoree
noree• 22 октября 2024
Ответ дляАnnеt
фото
Ну вона вже точно не білий чоловік, це 💯
Все інше деталі)