Дана-Нирвана• 22 октября 2024

Вільна каса! Бачили, як Трамп "працював" у Макі? Що думаєте, тепер переможе?

Шарп пише: "Після того, як він на мітингу у Пенсильванії вчергове постращав народ ядерною війною, Трамп трохи "попрацював" у McDonald´s та поспілкувався з потенційними виборцями, відповідаючи клієнтам на запитання через вікно видачі. При цьому ресторан був закритий для публіки.
Основні тези залишились незмінними: Донні врятує світ від ядерної катастрофи, порєшаєт проблеми з путіним (за рахунок України), зменшить фінансування НАТО, вижене всіх мігрантів, разом з Маском відправить експедицію на Марс."

Що думаете, допоможе йому це перемогти чи жінка все ж буде президентом? Я ось ще дивуюся: чому Маск за Трампа так вписався? Стільки грошей вкинув... Він же не йолоп. Чи бути гарним винахідником і розбиратися у політичних питаннях - це дуже різні речі? Але ж в обох випадках мають бути гарні аналітичні здібності...
Результат:
вже голосів: 65
28 (43.08%) Переможе Дональд
20 (30.77%) Переможе Камала
17 (26.15%) Тиц
Yuljwa• 22 октября 2024
Он из богатой семьи, знатной, никогда не работал в обслуге. Так что неуместно, даже если хотел ’молодость’ вспомнить.
Меня такой популизм отвращает, но, наверное, потенциальным избирателям Трампа понравится.

lilu1990• 22 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Він обіцяє все і всім І продає ілюзію
Ніби байден не те саме не робить
Yuljwa• 22 октября 2024
Ответ дляNathalie27
Якого народу? Для піару зазвичай наймають підставні обличчя, які не будуть задавати зайвих питань
Вспоминаю сразу одну бабу из ФСБ, вечно с путиным встречается, которая то продавщица мороженого, то учительница, то жена участника сво
Гений перевоплощения.
Манула• 22 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Він обіцяє все і всім І продає ілюзію
LudaSHS• 22 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ніби байден не те саме не робить
Тому чому виділяти одного? Стратегія америки буде вирішуватися після виборів.
автор Дана-Нирвана • 22 октября 2024
Ответ длячаревна
Это все ваши лидеры?!
Назовите реальных кандидатов
автор Дана-Нирвана • 22 октября 2024
Ответ дляMoony
А вы в курсе, что все это сценка,,,,данный мак закрыт на ремонт,,, все гости подставные.... когда уже поддавать анализу начнут инфо, а не фейки распространять
А вы прочитали пост? Точно? Там же написано: ’ При цьому ресторан був закритий для публіки.’
Понятно, что постанова. Но избирателям норм.
автор Дана-Нирвана • 22 октября 2024
Ответ дляАnnеt
фото
Последняя вообще огонь
Чомучка• 23 октября 2024
Господи, той Трамп вже не знаює що ще зробити щоб вплинути на виборців після своїх абсрудних заяв.. Виглядає так жалюгідно.