Партизанка• 22 октября 2024

Хто розбирається в газових котлах?

Орендуємо будинок, тут газовий котел атем+ насос, який качає воду по системі.
Труби перероблені, йдуть по низу, без нахилу.
При відключенні світла насос не працює, а котел горить і далі.
Чи може вибухнути котел від перегріву?
Чи він повинен автоматично вимикатися, коли досягає виставленої температури?
Порадили купити про всяк випадок безперебійник з автоматичним переключення і акумулятор, але це десь 15 тисяч, то думаю чи дійсно це потрібно і є ризик вибуху? один чоловік сказав мені що нічого не вибухне, інший каже що може, обидва інженери.
Однозначно• 22 октября 2024
у мене аккумулятор і бесперебойник
Пиу!Пиу!• 22 октября 2024
За рахунок чого він горить при виключенні?
Пиу!Пиу!• 22 октября 2024
Вибухнути звісно ні
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
він запалюється як газова плита
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
Пугачиха• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
він запалюється як газова плита
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
Іскра від чого? Сучасним газовим котлами потрібна електрика.
Lorhen_• 22 октября 2024
У нас котел Проскурів. Насос окремо стоїть. Якщо відсутня електроенергія то просто батареї нерівномірно прогрівається по будинку. Нічого не вибухає. Якщо вода нагріється до вказаної температури він просто відключиться.
Пиу!Пиу!• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
він запалюється як газова плита
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
Це якась стара модель, мій відразу гасне
Lorhen_• 22 октября 2024
Ответ дляПугачиха
В цих котлах пєзоелемент стоїть. Від нього і відбувається підпал. Коли котел сам виключається то завжди горить маленька горілка.
Lorhen_• 22 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Завдяки цій ’старій моделі’ окупацію і блекаут пережили без проблем.
Хлопаю ресницами• 22 октября 2024
в нас зараз проблема 2-х контурного, при відключенні води і світла, газ тухне, але котел продовжує якось працювати

Майстер сказав, що полетів якийсь датчик, від цього котел не розуміє, що йому робить, будемо міняти датчик.
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляLorhen_
саме так у нас
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляLorhen_
саме так у нас
ЦібаФу• 22 октября 2024
Там есть термостат защиты от перегрева, он выключится при большой температуре сам, ну а по идее, рядом с насосом должно быть три вентеле, когда свет пропадает, один из них, большой, нужно открыть, а два маленьких в том же режиме оставить.
Пиу!Пиу!• 22 октября 2024
Ответ дляLorhen_
Це тут до чого? От реально до чого?
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
дякую Вам
вентилів є аж 4🙄
Баба на горошині• 22 октября 2024
Будет работать, без насоса - медленнее, то в целом ничего ему не станет. У меня такой в детстве, лет 20 назад на даче был.
lemeshkovit• 22 октября 2024
Після відключення світла в котлі через декілька хвилин відключаться основні горілки. Горіти буде тільки запальник. Відповідно і гріти буде тільки котел, а батареї через деякий час охолонуть. Охолонуть, тому що труби йдуть по низу без нахилу. Ніякі вентилі крутити не потрібно. Світло можуть вимкнути і коли нікого вдома нема. Можете самі відключити насос від живлення і подивитися, як спрацює система.
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляlemeshkovit
дякую Вам.
Ви написати що гріти буде тільки котел...
він не може перегрітися, від того що не віддає тепло ?
lemeshkovit• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
дякую Вам.
Ну трішки тепла котел віддівати все ж таки буде. В ньому буде горіти маленький запальник, як сірничок. Тому перегрівання води в котлі не буде. А коли світло ввімкнеться, насос почне працювати, вигоне гарячу воду з котла. І котел знову запрацює - ввімкнуться основні горілки.
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляlemeshkovit
а чому мені радили при вимкненні світла вимкнути насос?
можуть бути якісь ускладнення при його самостійному відновленні роботи ?
дякую Вам)
lemeshkovit• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
дякую Вам)
Любий електроприлад радять вимикати з розеток після вимкнення світла, щоб унеможливити вихід з ладу коли світло включають і є ймовірність стрибка енергії. Але якщо таке й станеться ( не дай боже), то вийде з ладу насос, а не котел. А котел продовжить працювати на запальнику.
автор Партизанка • 22 октября 2024
Ответ дляlemeshkovit
дякую Вам величезне за відповіді)