Партизанка• 22 октября 2024
Хто розбирається в газових котлах?
Орендуємо будинок, тут газовий котел атем+ насос, який качає воду по системі.
Труби перероблені, йдуть по низу, без нахилу.
При відключенні світла насос не працює, а котел горить і далі.
Чи може вибухнути котел від перегріву?
Чи він повинен автоматично вимикатися, коли досягає виставленої температури?
Порадили купити про всяк випадок безперебійник з автоматичним переключення і акумулятор, але це десь 15 тисяч, то думаю чи дійсно це потрібно і є ризик вибуху? один чоловік сказав мені що нічого не вибухне, інший каже що може, обидва інженери.
Чи може вибухнути котел від перегріву?
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
За рахунок чого він горить при виключенні?
він запалюється як газова плита
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
Пугачиха• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
він запалюється як газова плита
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
Іскра від чого? Сучасним газовим котлами потрібна електрика.
Пиу!Пиу!• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
він запалюється як газова плита
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
відкриваєш газ+іскра
тобто котлу електроенергія не потрібна
Це якась стара модель, мій відразу гасне
Хлопаю ресницами• 22 октября 2024
в нас зараз проблема 2-х контурного, при відключенні води і світла, газ тухне, але котел продовжує якось працювати
Майстер сказав, що полетів якийсь датчик, від цього котел не розуміє, що йому робить, будемо міняти датчик.
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляLorhen_
В цих котлах пєзоелемент стоїть. Від нього і відбувається підпал. Коли котел сам виключається то завжди горить маленька горілка.
саме так у нас
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляLorhen_
саме так у нас
ЦібаФу• 22 октября 2024
Там есть термостат защиты от перегрева, он выключится при большой температуре сам, ну а по идее, рядом с насосом должно быть три вентеле, когда свет пропадает, один из них, большой, нужно открыть, а два маленьких в том же режиме оставить.
Пиу!Пиу!• 22 октября 2024
Ответ дляLorhen_
Завдяки цій ’старій моделі’ окупацію і блекаут пережили без проблем.
Це тут до чого? От реально до чого?
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляЦібаФу
дякую Вам
вентилів є аж 4🙄
Баба на горошині• 22 октября 2024
Будет работать, без насоса - медленнее, то в целом ничего ему не станет. У меня такой в детстве, лет 20 назад на даче был.
lemeshkovit• 22 октября 2024
Після відключення світла в котлі через декілька хвилин відключаться основні горілки. Горіти буде тільки запальник. Відповідно і гріти буде тільки котел, а батареї через деякий час охолонуть. Охолонуть, тому що труби йдуть по низу без нахилу. Ніякі вентилі крутити не потрібно. Світло можуть вимкнути і коли нікого вдома нема. Можете самі відключити насос від живлення і подивитися, як спрацює система.
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляlemeshkovit
дякую Вам.
Ви написати що гріти буде тільки котел...
він не може перегрітися, від того що не віддає тепло ?
lemeshkovit• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
дякую Вам.
Ну трішки тепла котел віддівати все ж таки буде. В ньому буде горіти маленький запальник, як сірничок. Тому перегрівання води в котлі не буде. А коли світло ввімкнеться, насос почне працювати, вигоне гарячу воду з котла. І котел знову запрацює - ввімкнуться основні горілки.
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляlemeshkovit
а чому мені радили при вимкненні світла вимкнути насос?
можуть бути якісь ускладнення при його самостійному відновленні роботи ?
дякую Вам)
lemeshkovit• 22 октября 2024
Ответ дляПартизанка
дякую Вам)
Любий електроприлад радять вимикати з розеток після вимкнення світла, щоб унеможливити вихід з ладу коли світло включають і є ймовірність стрибка енергії. Але якщо таке й станеться ( не дай боже), то вийде з ладу насос, а не котел. А котел продовжить працювати на запальнику.
Партизанка
• 22 октября 2024
Ответ дляlemeshkovit
дякую Вам величезне за відповіді)