ГоловнаЯ• 22 октября 2024

Ідеальний крем для сухої шкіри рук

Прийшла осінь, а з нею і підвищена сухість шкіри рук.

Що вам подобається чи про щось чули від когось?

Дома стоїть весь асортимент Єви, а нічого не підходить.

Влітку дивовижно працював Бабаріа з аптеки і Зая з Єви
зараз вони не допомагають.
Mrs.Sexuality• 22 октября 2024
Ла рош цикапласт, биодерма атодерм
Кудлата хмаринка• 22 октября 2024
Періодично роблю обгортання з парафіном,а потім використовую будь-який крем.
Киця-бриця• 22 октября 2024
Я нашла идеальный для кутикул - абрикосовый бальзам Диор, просто идеальный.
На руки наношу пурелан и сверху любой крем
Яжемать Мне можно• 22 октября 2024
Гаранье Сос красный
Стріляний птах• 22 октября 2024
У мене екзема, то тільки з ЛяРош ліпікаром вдається триматися в ремісії взимку.
AnnaOst• 22 октября 2024
Така сама проблема. Останній раз купувала такий як на першому фото. Нормальний, але не вау. Зараз купила як на другому, але ще не пробувала
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Ла рош цикапласт, биодерма атодерм
Дякую
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Гаранье Сос красный
Років 5 тому був класний. Багато разів брала. Зараз стоїть - якась масляниста маса, яка просто залишається на руках. За рік до цього купувала - зовсім не про що. Може мені така партія попадає?
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Дякую. За Ля Рош взагалі забула.
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Кареве? Дякую. Подивлюсь. У них же лінійка для сухої шкіри непогана.
аромат Жука• 22 октября 2024
Зорька, буренка.
Оля_с_киркою• 22 октября 2024
Isana Med помогал, он с мочевиной. Но сейчас не вижу его в Ватсонсе.
ValentinaD• 22 октября 2024
Mixa для сухої шкіри, беру в Єва
Все знаю від і до• 22 октября 2024
Для мене просто не існує кращого, використовую тільки його багато років. На руки, на ноги. Я ще й атопік, тільки холод - з´являються плями і зуд, за 1 раз прибирає і заспокоює. https://yuka.ua/krem-dlya-ruk-i-nog-lavandoterapiy...
Манка Я• 22 октября 2024
Найкраща для мене Neutrogena. Але замовляла з закордону. Та, що була в Єві куплена, якась підробка на підробку.
Головне правило при нанесені, щоб найближчі години дві не контактувати з водою. І на ніч обов’язково
Поддакиваю иногДА• 22 октября 2024
Зеленая аптека ’Крем для экстремально сухой кожи рук’ большая круглая банка.
Астановитесь• 22 октября 2024
https://tanoya.ua/krem-dlya-ruk-proti-vikovikh-zmi...
Наша українська космецевтика. Вже не можу без нього. Дуже задоволена якістю. Взагалі перейшла на українського виробника в догляді за руками та обличчям.
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляValentinaD
Mixa для сухої шкіри, беру в Єва
Дякую.
Нажаль він ніколи мені не підходив(((
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Дякую. Потрібно спробувати. Не чула навідь.
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Ну от те що я покупала в Ватсоні і в Єві - не вразило.
автор ГоловнаЯ • 22 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ухти. Не звертала уваги. Дякую.
Чеширская кошечка• 22 октября 2024
Ответ дляМанка Я
Я користувалася кремом цієї марки, але без запаху. Вважала його найкращим поки не спробувала Eucerin.