Ms. Android• 22 октября 2024

Дівчата, ви правда вірете в доглядову косметику?

Нема різниці Біокон це чи Медік8, якщо є вікові зміни.
Косметологи на тих кремах купу грошей мають, а по факту буде зволоження і живлення, як і від бюджетних варіантів. Крем, сироватка і тд працють поверхнево, і тому зморшки нікуди не дінуться, бо механізм їх виникнення пов´язаний з уповільненням синтезу колагена. І ніякі креми дива не зроблять. Процедури - так, але не креми.
Тому не тіште себе ілюзіями,
Тектологиня 80lv• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Ви не розумієте, що далі поверхні крем не попае, а зморшки формуються набагато глибше)
ви розумієте, що догляд це не тільки про зморшки?
і так, хороша косметика і справді попереджає зморшки
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляВ кого тако було
А вы? Я зеркалю вас. И именно так вы сейчас выглядите со стороны
Ви так самострверджуєтесь? Та на здоров´я))) дитячий садок
Alienmoon• 22 октября 2024
Качество кожи напрямую зависит от мышечного каркаса .
Если мышцы слабые , то кожа будет висеть и в морщинах , чем бы ее не мазали .
Уходовая косметика может решить максимум проблему сухости и морщинки небольшие разгладить , тоже вызванные сухостью , пигментацию осветлить и это всё из возрастного .
Ненька наша• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Я не верю в волшебное действие косметики. Поэтому пользуюсь то Биокон, то Доктор Санте. Не думаю, что медикейт будет на коже как-то отличаться. Не вижу смысла тратить брльше 150 грн за крем. Умывалка и другие средства туда же.
Ось намазалася реджураном і відчуваю фізично, як він працює - шкіру аж підтягує ))
Дело было давно• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Ну, наприклад, у мене суха шкіра. Без крему для сухої шкіри, який я довго підбирала і вже не змінюю років з 15 (не сильно дорогий) моє обличчя було б як урюк. Чи родзинка - хто що любить.
І реально дешеві - це просто намазатися вазеліном з ланоліном.
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
но по сути, вы ж не рубите тему, еще и какие-то дилетантсткие советы
То ви напевно дуже рубите, якщо заварили крем між баняками з борщем на кухні?
Леплю из пластилина• 22 октября 2024
Дешёвые крема забивают поры насмерть, проверено годами. В то, что разглаживают морщины не верю, но мазать чем попало лицо категорически не советую. Верю в пилинги, мне нравится))
...аяприкольная• 22 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
Вы понимаете, что ’ Пептиди? Фактори росту?’ это большие молекулы, цепочки аминокислот. И чтобы им влезть в кожу, нужно хорошенько так ее разворотить? А пока их туда нечто агрессивное не затолкает они просто будут кормить своими аминокислотами обрадованные бактерии.
Пептиды и факторы роста как раз хорошо проникают и даже попадают в кровоток, другой вопрос эта тема плохо исследована на сегодняшний день и лучше ими особо не увлекаться
В кого тако було• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Не я, а вы. Вы забыли уже что это ваша тема?
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Из названия тему эти не очевидно. И возрастные изменения никогда не бывают сами по себе. Все остальные проблему не уходят с возрастом никуда просто потому что тебе сколько то стукнуло.
Тобто не бувають? У мене для вас погані новини - всі постаріють і помруть
Дело было давно• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
То почитайте фізіологію, попівняння не коректне
Вам, мабуть, повезло від природи в у вас жирний тип шкіри. І вам достатньо вмитися милом. Але далеко не всім так повезло
Пасхальний тролік• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Я розумію, але крем купую, бо він мені потрібен проти стягнутості шкіри, не люксовий, а аптечний гіпоалергенний.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
я могу и рецепт составить и сделать. это моя профессия, но не ваша. пренебрегать умением других людей вам свойственно и не уметь самой.
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ для...аяприкольная
Вы не понимаете разницы между возрастными изменениями на уровне жировых пакетов и резорбции костей и качеством кожи. Косметика нацелена на отшелушивание рогового слоя, избавления от поверхностной пигментации, придания сияния. Она работает над качеством кожи, а не анти-эйдж.
А так вы даже сделав пластику, не станете выглядеть как 20-летняя, это не под силу на сегодняшний день никому))
Ну то чекайте, багато кремів обіцяють розгладити зморшки і зробити антіейдж. Брехня?)
Леді_в_пледі• 22 октября 2024
Спробувала я після крему від медікейту купити щось дешевше. Ну і отримала висип і жир на шкірі через годину після нанесення крема. Чогось від медікейту такого немає. Не хочу більше експериментів
...аяприкольная• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Поверхностную сетку морщин, вызванную сухостью, кремам под силу убрать, да.
Заломы - нет
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
От, але ж цього не розуміють. Головне подорожче купити.

Та сама історія з колагеном)))
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Ответ дляНенька наша
Не смешите. Может, вам просто хочется в это верить, потому что кучу денег на ветер пустили?
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Ви самі собі смайли ліпите?)

Так, моя тема, що хочу, те і пишу. Створіть свою)
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Привыкание заработали;)
...аяприкольная• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android

Та сама історія з колагеном)))
К коллагену я раньше относилась скептически, однако сейчас появляются статьи на пабмеде и интервью уважаемых дерматологов о таки рабочих свойствах коллегена и LED на процессы неоколлагенеза, другой вопрос, это наличие и соблюдение всех условий, чтобы это сработало (кофакторы, гормональный фон итд)
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
І я крем купую, але не ведусь на оте все антіейдж)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
Ответ для...аяприкольная
коллаген должен быть только ваш, в ваших мышцах
Каяспер• 22 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
Для цього і існують доглядові комплекси і правила догляду. І це я намагась донести клієнтам. Що без очищення і відлущення толку від крему не буде ніякого. І ’розворотити’ шкіру для цього не потрібно, не перебільшуйте.
Леді_в_пледі• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Привыкание заработали;)
Не бачу нічого поганого в тому що шкіра звикла до гарного крему і гарно виглядає
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я за вас дуже рада, робіть свої креми, я тут до чого.
І що, зробите крем від зморшок?))
...аяприкольная• 22 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Елена, вы тут все время тусите, почитайте немного пабмед. Хотя бы))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
Ответ для...аяприкольная
я не читаю фуфло
Не зви чайна• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Android
є великі заломи, а є невеличкі зморшки. Звичайно крем не прибере заломи, великі зморшки. З 50-ти річної не зробить 20-річну. Але є пептиди, які ущільнюють шкіру, і вона не так провисає. Є пептиди - міорелаксанти, які хоч і не на великий відсоток, але блокують міміку. Є зволожувачі, які діють глибше, ніж поверхневі зволожувачі, зволожувачів є багато видів. Крем з діючими активами,трошки, але прибирає пігментні плями, ущільнює шкіру, зволожує.
автор Ms. Android • 22 октября 2024
Ответ для...аяприкольная
Заломы - нет
Поверхневу сітку від зневоднення прибере більшсть зволожувальних кремів, а не тільки крем від косметолога за 4 тис)