Ms. Android• 22 октября 2024
Дівчата, ви правда вірете в доглядову косметику?
Нема різниці Біокон це чи Медік8, якщо є вікові зміни.
Косметологи на тих кремах купу грошей мають, а по факту буде зволоження і живлення, як і від бюджетних варіантів. Крем, сироватка і тд працють поверхнево, і тому зморшки нікуди не дінуться, бо механізм їх виникнення пов´язаний з уповільненням синтезу колагена. І ніякі креми дива не зроблять. Процедури - так, але не креми.
Тому не тіште себе ілюзіями,
Ответ дляMs. Android
Я і не тішу, бо знає, як це працює. Кращі ці гроші на доглядові процедури потратити, а не на крем.
Ае можете носити гроші косметологу за кремчик) їй треба на чергову відпусту)))
Відпустка це щось погане? Чому я маю перейматися, що мій косметолог їздить у відпустку?
успокойте_Меня• 22 октября 2024
А процедури не зроблять з 40-річної тітоньки 20-річну дівчину 🤷🏼♀️
Околовита• 23 октября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Медик таке ж
як і біокон тут ви точно сказали. Якщо я правильно зрозуміла, то ви медик віднесли до преміум догляду? Ну тоді не дивно, що результату нуль. Якби ви були в курсі, що творять сучасні засоби, вам би дах знесло. Нові форми аскорбінової, екзосоми, транексамова в новій формі 2023р від пігментації. Там магія просто. Перед тим як кидатися такими заявами поглибте знання, ви шановна безнадійно далеко, в 2015 приблизно зі своїм Медиком.
а підкажіть про нові формули транексамової.
І цікаво про екзозоми, які рослинні чи донорські? якраз теж читаю про це…
ПазлШредінгера• 23 октября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Скажіть будь ласка, а якою маркою користуєтесь для обличчя?
Sesderma retisil, але користуюсь буквально днів 10, тож ще рано щось сказати
Гадаю_По_шнуркам• 23 октября 2024
Ответ дляMs. Android
Я про колаген питний писала, в кремах він до лампочки
Питний теж туди
Жерица ночи• 23 октября 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Спробуйте ще sesderma daeses, гарний крем