Mriya__• 29 декабря 2024

Тонак

Дівчата, котрі мають бліду світлу шкіру, порадьте будь ласка тональний крем ( без матового ефекту), котрий не жовтить, бо просто нереально підібрати(
Чеширская кошечка• 29 декабря 2024
Revlon colorstay
Lancome Teint Miracle
Любовь Калистратовна• 29 декабря 2024
collagen enough moisture foundation 13
Фиктивная• 29 декабря 2024
Мейбелін fit me 095
Знову Я• 29 декабря 2024
Люмене сс ультра лайт
Бавовна• 29 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
collagen enough moisture foundation 13
Плюсуюсь, вже втретє беру, спочатку ціна злякала, але спробувала:)
Ондатрова шуба• 29 декабря 2024
Подивіться в By Terry. Там просто купа відтінків для будь-якого тону шкіри. І технічні характеристики просто 10 з 10
Любовь Калистратовна• 29 декабря 2024
Ответ дляБавовна
Я раніше купувала 2 тональника, один білий білий другий темніше. І замішувала з них собі відтінок.
Так шо цей один мені ідеально вигідно тепер 😂
Бавовна• 29 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мені 13 ідеально.Купляючи до того роками тоналки по 1400 + грн, тоналка за 140 грн. , яку можна наносити з закритими очима, як крем і яка перекриває всі недоліки та почервоніння -чудо:)
Місячне Сяйво• 29 декабря 2024
Какой-то мейбелин слегка розовый
Yana1915• 29 декабря 2024
Рекомендую текстура легка , підлаштовується під шкіру , вибір кольору як і під темну так і під світлу , взагалі не видно на шкірі , порекомендувати в брокарді , я вже купила 3 , до цього були ланком плотна структура більш на зиму , діор також , клінік і кларанс гарні але захотілось , спробувати інші