М@гнолия• 22 октября 2024
Відстрочка від мобілізації у зв´язку із навчанням, поділіться практичним досвід
Дівчата, у кого чоловіки/сини оформлювати відстрочку від мобілізації у зв´язку із всиупом на навчання на стаціонар, поділіться практичним досвідом, як проходить процедура. Із документами треба звертатися в ТЦК за місцем прописки чи можна за місцем фактичного проживання; комісію треба проходити; на який термін дають відстрочку? Чи варто їхати до ТЦК самому, чи краще звернутися до адвоката
Чесно брешу• 22 октября 2024
Запросить адвоката,до 1000
Такі жадібні
Як відстрочку зробити так щоб безкоштовно все сказали
Є інфа
Але нафіг,якщо чоловіки будете відмазувати
Такі жадібні
Є інфа
Обнимашкина• 22 октября 2024
Слышала, что нужно взять справку в вузе о том, чио он там учится на дневном отделении. И носить ее с собой.
Чесно брешу• 22 октября 2024
Ответ дляМ@гнолия
Все справки есть, но надо в ТЦК это как то оформить, что б внесли в базу
Ну то запросить послугу юриста,бть,він/вона скаже що і як зробити
Чесно брешу• 22 октября 2024
Ответ дляМ@гнолия
Хто жадібний, нічого не зрозуміло
Ви..ВИ...жадібна...
Від слова ЖАБА..
ЭтаваНиМожетБыть• 22 октября 2024
Ответ дляЮлія-47d3
Влк проходить обов´язково.
Ні. Якщо подаєте на відстрочку, влк треба буде пройти тільки у тому випадку, якщо у відстрочці буде відмовлено.
Авторе, по темі:
у ВУЗі берете довідку з ЄДБО ( додаток 9 до постанови 560) та пишете заяву на відстрочку у тцк за місцем перебування на військовому обліку.
Важливо : у довідці має бути написано ’так, не порушує’, бо відстрочка можлива лише за умови отримання послідовної вищої освіти.
Авторе, по темі:
Красавица писяная• 22 октября 2024
Ответ дляМ@гнолия
Автор, мой муж отправлял УкрПочтой на военкомат по месту жительства письмом с уведомлением. Через неделю ему позвонили оттуда и пригласили забрать бронь. В резерве + все появилось.
Обновлять каждые 3 месяца
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Авторе, по темі:
Дякую!
Чесно брешу• 22 октября 2024
Ответ дляМ@гнолия
Ой пипець! Від жаби чую
🤣🤣🤣🤣
Заплатіть тишу,то і дізнайтеся що роботи
Але ж ні...
Треба ж все надурняк
Але ж ні...
Треба ж все надурняк
Чесно брешу• 22 октября 2024
Ответ дляМ@гнолия
Дякую!
Хуякую
За навчання заплатили але як зробити відстрочку то забзділи заплатити ,все треба надурняк 😅жлоби вони такі
Чесно брешу• 22 октября 2024
Але як овал обличчя зробити то кошти є на косметологію...жлобяри у квадраті
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Авторе, по темі:
Нічого подібного,чоловік саме оформляв,то проходив,бо тимчасове посвідчення замінюється на військово обліковий документ зі штрих-кодом,а без влк його не поміняють. Закон пише одне,а на ділі зовсім інше, сьогодні знайомий подавав заяву на відстрочку по багатодітномті,то також направили на влк.
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Авторе, по темі:
Дякую