УраганнаЯ• 22 октября 2024
Чекаєте холостяк?
Ви б змогли познайомитися і вийти заміж за людину інваліда? Нічого не маю проти, в наш час їх багато, але я не змогла б
Ваша прЭлесть• 22 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
В мене телевізору немає
Так, наверное, онлайн тоже есть премьера.
УраганнаЯ
• 22 октября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Это кто-то ещё смотрит?
Звісно, так, найпрекрасніші, позитивні люди
ГонУрова дівка• 22 октября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Это кто-то ещё смотрит?
Я буду вперше. Виключно заради Терена)
долой_лама• 22 октября 2024
Мене дратують стбшні шоу останнім часом. А цей холостяк - просто треш. Купа хлопців-інвалідів залишилися сам на сам зі своїми проблемами, там потрібно висвітлювати і допомагати, а у нас все по-кварталівські, шоу вони, б...дь, роблять. От правда : хлєба і зрєліщ....