Красуні, проводжу соцопитування для нового українського бренду одягу! Напишіть будь ласка відповіді на наступні 2 питання 🙏 Це займе 2 хвилинки вашого часу, але ви ДУУУЖЕ допоможете розвитку українського виробника!
1. Який спортивний костюм ви купили останнім через інтернет, можна посилання на допис в соцмережах.
2. Що саме вас підштовхнуло купити саме цей костюм?
Дякую 🫶
МЕСТО_Встречи• 22 октября 2024
1. rikkyhype
2. Увидела у невестки - пощупала, потрогала, понравился качеством, заказала, не прогадала)
Сонячний зайчик• 22 октября 2024
А что, так можно? В коммерческих целях использовать этот форум?
Бджолина королева• 22 октября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А почему нет?
Дикая Роза• 22 октября 2024
Цветов Мне срочно• 22 октября 2024
Українському виробнику для початку треба навчитися йти в ногу з часом. Все думають що будемо стояти в черзі за їх виробами як в сср. Замовила в неділю спортивний костюм, написала, що готова купити, якщо прийде до вечора четверга. Відправка НП. Сьогодні вівторок. Думаєте відправили? А , ні, - не царське це діло. А тоді будуть писати- чого не йдете забирати костюм?
бегущая_по_граблям• 22 октября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вот купила за 1250грн без начеса, цена отличная
Вааау, это где такая ццеена ?!)
Столічна штучка• 22 октября 2024
Купила Cabanchi
Теплий
Через колір, шукала саме небесно-блакитний і щоб не катався.
Теплий
Сусідка зверху• 22 октября 2024
Адидас и Зара. Зара на сезон или меньше но и цена, возврат устроили. На укр не смотрю, больше траблов чем удовольствия от покупки.
Телячі ніжноСті• 22 октября 2024
Ответ длябегущая_по_граблям
Вааау, это где такая ццеена ?!)
В пуме в магазине, Киев
Ms. Dolly• 22 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Primark (ціна)
Gap (ціна, якість)
Uniqlo (якість топ)
Gap (ціна, якість)
Uniqlo (якість топ)
А какой в Uniqlo купили?
Пліткарка• 22 октября 2024
Rikkyhype, купую вже декілька років - стильні моделі і носяться чудово
Cabanchicom - купила перший раз, подобається просто
Телячі ніжноСті• 22 октября 2024
Ответ дляdaryl
Купила в магазине Forever 21, цена ~40$, просто понравился цвет.
Да цвет
Злюсь до кипіння• 22 октября 2024
Класні костюми favorite style в рубчик
Тканина супер
Але в них є недоліки
Те що не можна замовити окремо штани цієї ж тканини ( бо худі ще дуже ок а от штани зношуються більше)
І в них тільки одна модель з цієї тканини худі і штани я би взяла ще модель костюма кофта на молнії
В мене хто бачили ці костюми завжди запитували де купила
В мене їх шт 4 і в доньки 2
Тканина супер
Але в них є недоліки
В мене їх шт 4 і в доньки 2
ПесиКот• 22 октября 2024
cos хлопок с легким начесом
потому что знаю, они неубиваемые, стираются в машинке без проблем, не скатываются, не линяют
Благоуханочка• 22 октября 2024
Я бы купила то где цена нормальная и он красивый, но при этом размеры от xxl и выше. А то на худых шьют, а когда ищешь на полных то это не костюмы, а страх. В таких что предлагают в деревне даже не выйдешь на огороде покопаться.
Ms. Dolly• 22 октября 2024
Ответ дляПесиКот
cos хлопок с легким начесом
Покажите какой, пожалуйста. Очень нравится качество cos
Амелі на мілені• 22 октября 2024
Зара, якість гімно, ціна 1900 грн. Раз вдягнула і на штанах по швах зявились дирки, я ще такого не бачила. Я в них може зробила 100 кроків і сіла в авто декілька разів. Залишаю фото щоб застерегти від покупки.
ПесиКот• 22 октября 2024
Ms. Dolly• 22 октября 2024
Ответ дляПесиКот
у байера брала
Очень красивый! А что по размерам? Cos очень часто большемерит
ПесиКот• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Очень большемерит! На М оверсайз беру С
Сонячний зайчик• 22 октября 2024
Ответ дляvikaiva
Я нічого не продаю і не рекламую, а просто питаю. Чому не можна?
Не знаю.Вибачайте. Може і можна.
Учасниці форума пожвавились і охоче відповідають, це головне
Сплюшка• 22 октября 2024
Ответ дляПліткарка
Як в Кабанчі з розмірами? За їхньою сіткою?
Сплюшка• 22 октября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
А як вам Garne? В них є великі розміри, але чи не брешуть щодо складу.