vikaiva• 22 октября 2024

Дівчата! Хто носить спортивні костюми, зайдіть будь ласка!!! ДУЖЕ ТРЕБА!

Красуні, проводжу соцопитування для нового українського бренду одягу! Напишіть будь ласка відповіді на наступні 2 питання 🙏 Це займе 2 хвилинки вашого часу, але ви ДУУУЖЕ допоможете розвитку українського виробника!

1. Який спортивний костюм ви купили останнім через інтернет, можна посилання на допис в соцмережах.

2. Що саме вас підштовхнуло купити саме цей костюм?

Дякую 🫶
Снегурочко• 22 октября 2024
Primark (ціна)
Gap (ціна, якість)
Uniqlo (якість топ)
МЕСТО_Встречи• 22 октября 2024
1. rikkyhype
2. Увидела у невестки - пощупала, потрогала, понравился качеством, заказала, не прогадала)
Сонячний зайчик• 22 октября 2024
А что, так можно? В коммерческих целях использовать этот форум?
Бджолина королева• 22 октября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А почему нет?
Телячі ніжноСті• 22 октября 2024
Вот купила за 1250грн без начеса, цена отличная
Дикая Роза• 22 октября 2024
Я б купила такі,але не купую бо не мій стиль. А ці на фото подобаються
Цветов Мне срочно• 22 октября 2024
Українському виробнику для початку треба навчитися йти в ногу з часом. Все думають що будемо стояти в черзі за їх виробами як в сср. Замовила в неділю спортивний костюм, написала, що готова купити, якщо прийде до вечора четверга. Відправка НП. Сьогодні вівторок. Думаєте відправили? А , ні, - не царське це діло. А тоді будуть писати- чого не йдете забирати костюм?
бегущая_по_граблям• 22 октября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Вааау, это где такая ццеена ?!)
Столічна штучка• 22 октября 2024
Купила Cabanchi
Теплий
Через колір, шукала саме небесно-блакитний і щоб не катався.
Сусідка зверху• 22 октября 2024
Адидас и Зара. Зара на сезон или меньше но и цена, возврат устроили. На укр не смотрю, больше траблов чем удовольствия от покупки.
Первоклашка Я• 22 октября 2024
Удалено администрацией...
Телячі ніжноСті• 22 октября 2024
Ответ длябегущая_по_граблям
Вааау, это где такая ццеена ?!)
В пуме в магазине, Киев
Сусідка зверху• 22 октября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
В пуме в магазине, Киев
Классный 👍
Ms. Dolly• 22 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Primark (ціна)
Gap (ціна, якість)
Uniqlo (якість топ)
А какой в Uniqlo купили?
daryl• 22 октября 2024
Купила в магазине Forever 21, цена ~40$, просто понравился цвет.
Пліткарка• 22 октября 2024
Rikkyhype, купую вже декілька років - стильні моделі і носяться чудово
Cabanchicom - купила перший раз, подобається просто
Телячі ніжноСті• 22 октября 2024
Ответ дляdaryl
Да цвет
Злюсь до кипіння• 22 октября 2024
Класні костюми favorite style в рубчик
Тканина супер
Але в них є недоліки
Те що не можна замовити окремо штани цієї ж тканини ( бо худі ще дуже ок а от штани зношуються більше)
І в них тільки одна модель з цієї тканини худі і штани я би взяла ще модель костюма кофта на молнії
В мене хто бачили ці костюми завжди запитували де купила
В мене їх шт 4 і в доньки 2
ПесиКот• 22 октября 2024
cos хлопок с легким начесом
потому что знаю, они неубиваемые, стираются в машинке без проблем, не скатываются, не линяют
Благоуханочка• 22 октября 2024
Я бы купила то где цена нормальная и он красивый, но при этом размеры от xxl и выше. А то на худых шьют, а когда ищешь на полных то это не костюмы, а страх. В таких что предлагают в деревне даже не выйдешь на огороде покопаться.
Ms. Dolly• 22 октября 2024
Ответ дляПесиКот
cos хлопок с легким начесом
Покажите какой, пожалуйста. Очень нравится качество cos
Амелі на мілені• 22 октября 2024
Зара, якість гімно, ціна 1900 грн. Раз вдягнула і на штанах по швах зявились дирки, я ще такого не бачила. Я в них може зробила 100 кроків і сіла в авто декілька разів. Залишаю фото щоб застерегти від покупки.
ПесиКот• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Dolly
у байера брала
Ms. Dolly• 22 октября 2024
Ответ дляПесиКот
у байера брала
Очень красивый! А что по размерам? Cos очень часто большемерит
ПесиКот• 22 октября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Очень большемерит! На М оверсайз беру С
автор vikaiva • 22 октября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я нічого не продаю і не рекламую, а просто питаю. Чому не можна?
автор vikaiva • 22 октября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Я які саме трабли? Поділіться будь ласка
Сонячний зайчик• 22 октября 2024
Ответ дляvikaiva
Не знаю.Вибачайте. Може і можна.
Учасниці форума пожвавились і охоче відповідають, це головне
Сплюшка• 22 октября 2024
Ответ дляПліткарка
Як в Кабанчі з розмірами? За їхньою сіткою?
Сплюшка• 22 октября 2024
Ответ дляБлагоуханочка
А як вам Garne? В них є великі розміри, але чи не брешуть щодо складу.