Репетиторша• 23 октября 2024

Як можна вчити англійської мови без відповідної освіти?

Я знаю англійську, не ідеально, але можу вчити дітей і дорослих.
Марафетчица• 23 октября 2024
Який рівень?
Трейдер кріпти• 23 октября 2024
Для того щоб вчити, потрібно не просто знати мову,потрібно знати ще й методику викладання.
автор Репетиторша • 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Я знаю методику
Копирайторша• 23 октября 2024
Ніхто з українців не зміг мене навчити англійської за все моє життя, навчив іранець за 3 місяці який вчився викладати у Кембриджі.
автор Репетиторша • 23 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Який рівень?
С1
Трейдер кріпти• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Я знаю методику
То викладайте
Анонимушка• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Я знаю методику
Як ви її знаєте, якщо не вчили у вищому закладі?
любименькая• 23 октября 2024
Як ви плануєте це робити? Думаєте, так просто, особливо з дітьми??
Донька навчалась на прикладній лінгвістиці, з 2 курсу працювала в ШРР, викладала дітям англійську і французьку, в неї були величезні стоси методичної літератури і цілі папки з матеріалами, розроблені попередніми викладачами, і вона все це вивчала, планувала заняття і так працювала.
А ви де методички і матеріал братимете?
автор Репетиторша • 23 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Я вчилася в англомовному університеті.
автор Репетиторша • 23 октября 2024
Ответ длялюбименькая
А ви де методички і матеріал братимете?
Це все наявне
Йосип_молодий• 23 октября 2024
Якщо маєте сертифікати викладача, якісь пристойні курси завершили, то що вам заважає викладати? Беріть і викладайте)
Анонимушка• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Я вчилася в англомовному університеті.
Це інші речі, ви не вчились викладати, ви просто вчили дисципліни на англійській.
Жена брата Админа• 23 октября 2024
Якщо знаєте методики, не одну, так як учні різні, до кожного маєте знайти підхід, щоб досягнути результату ТЗ, маєте терпіння, вперед.
Жена брата Админа• 23 октября 2024
І ще одне, якщо реальний С1, без методики і бажання навчити, тобто вам викладання має бути в кайф, будете здивовані, але учнів за ринкову ціну реального С1 в довгостроковій перспективі, не так багато.
Карапулька• 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Да ладно. Я преподаю математику. ’Методику викладання ’мне никто не читал и пед образования у меня нет
Марафетчица• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
С1
Чим підтвердите?
автор Репетиторша • 23 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Чим підтвердите?
Є сертифікат університету
Карапулька• 23 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
То ли дело учитель после педучилища, которая в слове airplane делает ошибки.( я не стебель, реально ошибки)
Весела моль• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Є сертифікат університету
Яка у вас спеціалізація за дипломом універа?
Анонимушка• 23 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Разве после педучилища можно преподавать выше, чем в начальных классах?
Suzanna19• 23 октября 2024
У мене давня подруга не має спеціальну освіту, але вже дуже давно працює репетитором вже мабуть років 20. Оформила ФОП. Вона сама вивчала мови, англійську, німецьку, італійську. Спочатку розклеювали оголошення, роздавала свої візитівки біля метро. Публікувала свої оголошення в Інтернеті...
жінка незаміжня• 23 октября 2024
Ответ длялюбименькая
А ви де методички і матеріал братимете?
Не смішіть. Ці купи методичок, як в шкільній, так і в університетських програмах, просто мотлох. Більшість з них точно.
Карапулька• 23 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Можно, сейчас все можно. Желающих с нужным образованием нет. Поэтому можно с педучилищем по специальности ’початкова освіта’ преподавать химию или физику. Ну как преподавать, читать книжку вместе с детьми.
Анонимушка• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Є сертифікат університету
Все залежить від того,коли ви цей сертифікат отримали, бо мова також забувається, якщо не практикувати.
Викасикрет• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Я вчилася в англомовному університеті.
Якщо ми всі вчились в україномовних універах - це не значить, що можемо викладати українську)))

Хіба що своїм власним дітям)
Весела моль• 23 октября 2024
То яка ж все-таки у вас спеціалізація за дипломом універа??
Триндю-бриндю• 23 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Я вчилася в англомовному університеті.
Вірішуйте для себе, чи треба воно Вам. Знають англ.багато хто (не ідеально), але до людей з їх когнітологічними/неврологічними особливостями підійти не вміють. Це такий собі талант плюс велике бажання плюс вміння любити людей.
А так, Вам нічого не заважає скласти Celta та отримати кваліфікацію викладача, визнану будь-де в світі.
автор Репетиторша • 23 октября 2024
Ответ дляВикасикрет

Хіба що своїм власним дітям)
Звертаю Вашу увагу, що перед початком навчання в університеті, який я закінчила, необхідно пройти тести на знання англійської мови і отримати відповідний рівень. В іншому випадку недопуск до навчання.
ЯниЯ• 23 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Разный запрос есть.
Жена брата Админа• 23 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Так ЦА такого вчителя маленькі діти, а там купа методичного матеріалу, і оплата відповідна, бо мама сама може собаці замість з дитиною домалювати і декілька разів сказати tail. Тут рівень C1, на фіг не здався, да і викладачеві, не цікаво буде