Antiprom• 23 октября 2024

Хороша новина!!

Ви не повірите! Але маємо гарну новину......
готує Ще один план але вже для нас ..я не розумію як ми 3 роки прожили без його плану?
https://www.ukr.net/news/details/politics/10749889...
Тепер з планом від найвеличнішого стане легше. Можемо видихнути і спокійними бути
_потужная_• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
У планах вашої дитини більше логіки і вони більш реальні..
Ну за собак он твердо уверен, что какашки должна убирать я. Как обычно простому народу самая ’приятная’ работа.

Шеллар• 23 октября 2024
Ответ дляOlenka_bum
То выходить, що хазяїн то крупа?
А штати в курсі, що у населення такі гроші є в нашій країні? Це якесь шапіто в реалі
Я розумію коли якийсь німецький бюргер чи ковбой із Техасу проти допомоги в Україні. Подивився новини і не розуміє чого його податки мають іти на підтримку чужої корупції.
Popeye the Sailor• 23 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Пусть сгинет вместе со своей командой
Это был бы НАЙпотужніший план
чаревна• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Ні, хай ще з десяток планів придумає..вони ДУЖЕ допомагають
Коменты в теме смотрю как на рассмеши комика. И главное ведь не тв шоу.
МаргоХ• 23 октября 2024
Все правильно, но это надо было делать все гораздо раньше
чаревна• 23 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Пусть сгинет вместе со своей командой
Бойтесь своих желаний, а то может быть хуже. Не допускайте такого варианта?!
Павела• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
З планом перемоги я вгадала! Зараз навангую пункти в цьому плані
1.ВВП України 2 трл дол
2. ЗП 4 тис дол
3. Безкоштовне житло всім
4. Дитина, народжена після того як бубочка взошел на престол отримує - 50 000 дол
5. Пенсії - 2000 дол
7. Кінець епохи бідності
8. Кінець корупції, корупціонери всі сидять
9. Комунальні - БЕЗКОШТОВНО
А таємничо секретні пункти?
Olvia1987• 23 октября 2024
Ответ дляМаргоХ
А какие именно пункты этого плана вы поддерживаете?
Шеллар• 23 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Пусть сгинет вместе со своей командой
Не вистачає Лебединого озера на 1+1? Розумію.

автор Antiprom • 23 октября 2024
Ответ длячаревна
Неправда, з 2019 життя в країні це суцільне ТВ шоу, керманичем країни обрали коміка..що вас не влаштовує?
автор Antiprom • 23 октября 2024
Ответ дляПавела
А таємничо секретні пункти?
Там є далі. Бачите ми всі українці на одній хвилі..не встиг зеленський вимовити слово план а ми ВЖЕ знаємо всі пункти і структуру
sky-labs• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Країна вільних людей..ви хочете в СІЗО загриміти на 1 недільку? Я ні.. а ті хто міг організувати на жаль на фронті або загинули..
И в чем тут отличие от россиян?
автор Antiprom • 23 октября 2024
Ответ дляsky-labs
И в чем тут отличие от россиян?
Немає його вже між нами..
sky-labs• 23 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Не президент, а якийсь генератор випадкових планів.
Гиперзин горстями потребляет...
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ длячаревна
Хуже нє будєт! (с) виборці зеленського.
viter33• 23 октября 2024
Закінчується третій рік війни.....
Президент ’дав доручення стосовно розробки плану рішень д-ви щодо ВПК, оборони, економіки, ....’
Навіть матів не вистачає !! ((((
Павела• 23 октября 2024
Ответ длячаревна
Завжди є куди гірше. Аж до гробової дошки. Куди цей .... разом з кацапами і партнерами вже сотні тисяч довели і не планують зупинятись.
diamond_shop• 23 октября 2024
як ви вже задрали, тролі кацапьскі на зарплаті, пореєструвалися тут під час війни, Кірієнко 1,5 млрд баксів вже влив, а ніяк українці не здаються, не знаєте вже що й вигадати
LudaSHS• 23 октября 2024
Я думала десь склад Бк рф чи аеродром вразили
Еххх

_Юта_• 23 октября 2024
Наверное, ему просто приятно, как звучит ’план’... Родное слово
автор Antiprom • 23 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Можете уточнити що ми вигадали? Думаєте ніякого плану від найвеличнішого не буде?🥲
автор Antiprom • 23 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Еххх
Чому по НПЗ перестали бити? Не знаєте? Партнери заборонили знову?
Color never seen before• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
Закінчується третій рік війни.....
Навіть матів не вистачає !! ((((
Ну а что ему еще говорить? Он же не может выйти и сказать что мы обздались и не знаем что делать. Вот родил план по поводу плана.
LudaSHS• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Недавно десь били
Але мало, або не хватає. Бо заводи то там то там проихають, але все складніше через Реб, або ізабель курдюшан чи як її, ’ домовленості на арабській платформі’🤷‍♀️
Агіль недавно писав, що можливо було місяці назад, зараз неможливо, це треба врахувати
Читали? На скані, це проблема і велика. Ми у війні, в тому числі - війні технологій
viter33• 23 октября 2024
Ответ дляColor never seen before
Бл..ть!!!!(((
Так можна ж зібрати військових, економіку, фінанси і обговорити нагальні військові потреби і що ми САМІ можемо зробити для їх вирішення
І копіювати москалів - максимально переводити виробництво ’під землю’ та на військові рейки
І паралельно захищати всі об’єкти енергетики та іншої інфраструктури, якщо не від ракет - то хоч від дронів
Невже майже 3 роки мало, щоб це зробити ?!!
Чи багато розуму для того треба ?!!
LudaSHS• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Згадала, вчорашне Шарпа і знову типу інсайд щодо ударів , але після свят, тьфу
Виборів Сша
І чому Остін приїзжав насправді
Зараз найду лінк
noree• 23 октября 2024
Мої діти теж скоро будуть писати, якраз до кінця року напишуть і відправлять Миколаю.
Хлопчик Вова до кінця року впорається? Потім Миколай листи не приймає.
МаргариткаW• 23 октября 2024
планокур готовит очередной план
все напряглись....
LudaSHS• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Як не читали
Тут з американського каналу.
https://t.me/Ol_Sharp/20723
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
Бл..ть!!!!(((
Чи багато розуму для того треба ?!!
Я останнім часом читаю тут і в шоці: звичайні люди тут в постах пишуть і то більш реалістичні та конструктивні пропозиції, ніж всі ті воєнні та інші експерти разом взяті на чолі з зеленським, гетьманцевим і т.д.
Дожилися...