Ви не повірите! Але маємо гарну новину......
готує Ще один план але вже для нас ..я не розумію як ми 3 роки прожили без його плану?
Тепер з планом від найвеличнішого стане легше. Можемо видихнути і спокійними бути
_потужная_• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
У планах вашої дитини більше логіки і вони більш реальні..
Ну за собак он твердо уверен, что какашки должна убирать я. Как обычно простому народу самая ’приятная’ работа.
Ответ дляOlenka_bum
То выходить, що хазяїн то крупа?
А штати в курсі, що у населення такі гроші є в нашій країні? Це якесь шапіто в реалі
Я розумію коли якийсь німецький бюргер чи ковбой із Техасу проти допомоги в Україні. Подивився новини і не розуміє чого його податки мають іти на підтримку чужої корупції.
Popeye the Sailor• 23 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Пусть сгинет вместе со своей командой
Это был бы НАЙпотужніший план
Ответ дляAntiprom
З планом перемоги я вгадала! Зараз навангую пункти в цьому плані
1.ВВП України 2 трл дол
2. ЗП 4 тис дол
3. Безкоштовне житло всім
4. Дитина, народжена після того як бубочка взошел на престол отримує - 50 000 дол
5. Пенсії - 2000 дол
7. Кінець епохи бідності
8. Кінець корупції, корупціонери всі сидять
9. Комунальні - БЕЗКОШТОВНО
1.ВВП України 2 трл дол
2. ЗП 4 тис дол
3. Безкоштовне житло всім
5. Пенсії - 2000 дол
7. Кінець епохи бідності
9. Комунальні - БЕЗКОШТОВНО
А таємничо секретні пункти?
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ длячаревна
Бойтесь своих желаний, а то может быть хуже. Не допускайте такого варианта?!
Хуже нє будєт! (с) виборці зеленського.
diamond_shop• 23 октября 2024
як ви вже задрали, тролі кацапьскі на зарплаті, пореєструвалися тут під час війни, Кірієнко 1,5 млрд баксів вже влив, а ніяк українці не здаються, не знаєте вже що й вигадати
Ответ дляdiamond_shop
Можете уточнити що ми вигадали? Думаєте ніякого плану від найвеличнішого не буде?🥲
Color never seen before• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
Закінчується третій рік війни.....
Президент ’дав доручення стосовно розробки плану рішень д-ви щодо ВПК, оборони, економіки, ....’
Навіть матів не вистачає !! ((((
Ну а что ему еще говорить? Он же не может выйти и сказать что мы обздались и не знаем что делать. Вот родил план по поводу плана.
Ответ дляAntiprom
Чому по НПЗ перестали бити? Не знаєте? Партнери заборонили знову?
Недавно десь били
Але мало, або не хватає. Бо заводи то там то там проихають, але все складніше через Реб, або ізабель курдюшан чи як її, ’ домовленості на арабській платформі’🤷♀️
Агіль недавно писав, що можливо було місяці назад, зараз неможливо, це треба врахувати
Читали? На скані, це проблема і велика. Ми у війні, в тому числі - війні технологій
Ответ дляColor never seen before
Бл..ть!!!!(((
Так можна ж зібрати військових, економіку, фінанси і обговорити нагальні військові потреби і що ми САМІ можемо зробити для їх вирішення
І копіювати москалів - максимально переводити виробництво ’під землю’ та на військові рейки
І паралельно захищати всі об’єкти енергетики та іншої інфраструктури, якщо не від ракет - то хоч від дронів
Невже майже 3 роки мало, щоб це зробити ?!!
Чи багато розуму для того треба ?!!
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
Бл..ть!!!!(((
Чи багато розуму для того треба ?!!
Я останнім часом читаю тут і в шоці: звичайні люди тут в постах пишуть і то більш реалістичні та конструктивні пропозиції, ніж всі ті воєнні та інші експерти разом взяті на чолі з зеленським, гетьманцевим і т.д.
Дожилися...