Antiprom• 23 октября 2024

Хороша новина!!

Ви не повірите! Але маємо гарну новину......
готує Ще один план але вже для нас ..я не розумію як ми 3 роки прожили без його плану?
https://www.ukr.net/news/details/politics/10749889...
Тепер з планом від найвеличнішого стане легше. Можемо видихнути і спокійними бути
Vlada-Maria• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
З ядеркою - окрема розмова
Думати треба, що тріпати язиком
Бо Зе щось ляпне (як завжди), а хуйло буде по цілому світу кричати , що ’хохли загрожують світу ядерною зброєю’. І умовне Зімбабве швидше послухає хуйла (та і Молдва з Німеччиною, здається, теж)
во-во, ліпше би було глухоніме(((( питання. ’з чиєї подачі ляпає?’ - риторичне...

viter33• 23 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Думаю, не з подачі - хтось десь сказав, в він вирішив ’понести в маси’ (або ще гірше - полякати європейців) , абсолютно не думаючи про наслідки
Принцип ’Кожна кухарка може управляти д-вою’ має і свої недоліки(((
Vlada-Maria• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
та ні, скоріш хтось, і ми всі знаємо хто, вміло сіпає за ниточки і грає на ’наполеонстві’ ровериста потрібну раші ’мелодію’
tanysha777• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
Ні, саме за сценарієм
Всі ці заяви якраз і є планом по знищенню України по всім напрямам
Кросівки оригінал• 23 октября 2024
В багатьох газулях, я навіть думаю
Що це не одруківка
Газуля всім та і все
123-08df• 23 октября 2024
План викосити все населення України 🫡
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ дляsky-labs
Раньше подобное было замечено только за путиным, из-за этого некоторые его называли бедоносцем, до того как он стал х...
То зеленський просто муха-повторюха?
Але те поганяло вже зайняте.
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
З ядеркою - окрема розмова
Думати треба, що тріпати язиком
Схоже, що треба вже Магате чекати на наші АЕС. Знову.

Бо воно ж пряму загрозу на ЗАЕС в упор не бачить, але аж бігом приїде на всі інші по кутках вишукувати, де там українці на колінці брудну бомбу роблять.
Sova splushka• 23 октября 2024
Ответ дляviter33
От не треба про кухарок. Підозрюю, що кожна друга кухарка й то краще справилася б, вона хоча б має якесь поняття про ведення господарства, бюджет (сімейний), закупки, виробництво, і навіть захист (від мишей).
А тут лише розважання публіки.
Власне, це ми й отримали.
Весь світ у захваті спостерігає за перебігом подій.
З попкорном.

yulchik• 23 октября 2024
Надеюсь, этот план будет на мягкой трехслойный бумаге с ароматом персика, в удобных рулонах. Иначе, он потеряет смысл, как и предыдущие(
Takamaka• 23 октября 2024
Ответ длячаревна
Бойтесь своих желаний, а то может быть хуже. Не допускайте такого варианта?!
Извините, а как же #хуженебудет? Или то было другое?
nadia-74• 23 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
И пенсии повысит,и зарплаты
Скорее всего отменит.
nadia-74• 23 октября 2024
Ответ дляdeep soul
А народ что, все стерпим, никто ж майдан не проплатил…
Майдан это было непонятно .У меня дочка подруги ,все студенты в первые дни выходили бесплатно .Все кто в Киеве и с ЗУ выходили бесплатно ,помогали как могли .А потом узнаю от родственников что им пригоняли автобусы (Винница,) загружали и платили.Это было кошмар ,я доказывала что это все ЛЮДИ ,цель и т.д.
nadia-74• 23 октября 2024
Ответ дляBigSize_
Ну я уже писала в какой-то теме, что готова ехать в Киев на ’майдан’. Только что-то никто его не затевает... Это значит, что киевляне как сыр в масле, наверное.
Я с вами если что .Нет ни масла ,ни сыра (((
nadia-74• 23 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Можна я доповню
10.Земля,фабрики,заводи - олігархам.
11.Високі зарплати - чиновникам.
12.Почесний захист держави - народу.
Ну це утопія .Це ж знищення всіх нас (( зараз скажуть що матрьошка
karkusha.biz.ua• 23 октября 2024
не верю ни одному его слову. Гениальный комик стал недалеким циником. Не думал,что за власть и безподотчетное бабло,которое дает Запад придется отвечать? А чтобы этого не случилось закрыл границы и загнал свой народ в угол.Но скоро он же и ответит за все,что происходит с украинцами. Не знаю точно когда и как - но это случится с ним. Сколько веревочке не виться - конец один.
vasilisa-l• 23 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
И пенсии повысит,и зарплаты
Ага, налоги снизит, а пенсии повысит. Сразу видно для кого снимали Слугу народу))
Metelitsa• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
З планом перемоги я вгадала! Зараз навангую пункти в цьому плані
1.ВВП України 2 трл дол
2. ЗП 4 тис дол
3. Безкоштовне житло всім
4. Дитина, народжена після того як бубочка взошел на престол отримує - 50 000 дол
5. Пенсії - 2000 дол
7. Кінець епохи бідності
8. Кінець корупції, корупціонери всі сидять
9. Комунальні - БЕЗКОШТОВНО
Треба ще додати таке

10. Кожній жінці силіконові груди не менше 4 розміру.
Безкоштовно
Мария-a546• 23 октября 2024
Разом нас бОгато нас не подолати!!!

автор Antiprom • 23 октября 2024
Ответ дляMetelitsa
Треба ще додати таке

Безкоштовно
Тут попахує дискримінацією, якщо жінкам треба збільшувати груди до 4 розміру, то чоловікам також щось треба збільшити чи наростити😉
Metelitsa• 23 октября 2024
Ответ дляAntiprom
11. Усім чоловікам збільшити ****____**** безкоштовно. І забезпечити самотніх послугами секс-робітниць або гумовими ляльками.
АленаЛ13• 23 октября 2024
Ответ дляMetelitsa
Угу..а ще легалізувати канабіс, проституцію..))
І самий головний пункт- безкоштовна доставка на Новій пошті
Гимли• 24 октября 2024
Ответ дляМаргариткаW
щас вам люська-информбюро расскажет все новости сми
Она стала такой нежной . Блокирует всех, кто не восторгается ее «работой»
Манька вертихвостка• 22 ноября 2024
Теперь нам простым людям ещё больше затянут пояса и сдерут три шкуры. Так что сушите сухари.