Добротная• 23 октября 2024
Сумки з крокодила: куди діти з користю?
Тема не похвастатись, а щоб використатити предмети розкоші з користю. Є кілька сумок з крокодила і інших екзотичних тварин.Фото виставити не можу, бо вони в іншому місці. Дуже любила такі речі, купувала в Африці, і обійшлись вони мені не дешево. Зараз в Європі, завозити їх туди не можна. Залишати не хочу, але хочу, щоб від них була якась користь, найкраще, щоб гроші пішли на ВСУ. З іншого боку, розумію, що такі речи на любителя, якого ще пошукати. Бачу, іноді, як проводять аукціони волонтери, з метою збору грошей на ВСУ , але не впевнена, чи пристойно їм це пропонувати. Варіант продавати їх, щоб потім перерахувати кошти на ЗСУ, то порібно когось в України напрягати.Ще варіант-віддати в театр як реквизит, але користі ВСУ від цього не буде. Можливо у Вас є якісь цікаві ідею, крім подарувати комусь. Куди їх діти?
Результат:
вже голосів:
9 (39.13%)
- волонтерам на аукціон
5 (21.74%)
-тиць
4 (17.39%)
- віддати в театр даром
3 (13.04%)
-просити когось продати
2 (8.7%)
- інша ідея (в коментах)
Мальчижка• 23 октября 2024
Автор с таким пафосом начинала, словно у нее Диор и Валентино)
Эти самопальные сумки для туристов, полный треш и безвкусица. Выбросьте их ночью, чтобы никто не видел.
Єдина Країна• 23 октября 2024
Ну суто теоретично - можна знайти спільноту поціновувачів і там розіграти за донат (я так колись книгу виграла, квиточком слугував донат на ’Повернись живим’).
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Н@хрін@ комусь сумки маде ін Африка, хоч з крокодила чи риби?
Вони сумки Гермес?
Чи ви шукаєте бажаючих купити ваше барахло?
Ну продайте і побачите що такий ексклюзив н@фіг нікому не треба.
Вони сумки Гермес?
Пэрисхилтонша• 23 октября 2024
Ответ дляМальчижка
автор в Европе ж) вряд ли приедет выбрасывать
Скляна миша• 23 октября 2024
Сначала предложите волонтерам на аукцион, если скажут, что такое реализовать трудно - попробуйте продать, если не получиться продать - отдайте в театр.
Давно без алко• 23 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вони сумки Гермес?
А что, людям нужны только сумки Hermes?
Добротная
• 23 октября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Дякую за пораду
Добротная
• 23 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Дякую за пораду!
заварний look• 23 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вони сумки Гермес?
Що ви такі агресивні? Ваші Гермеси - це розвід лохів на бабки, чи не можете собі дозволити це барахло і бісетесь?
Зубожиння• 23 октября 2024
предложите тем, кто остался в Украине, продать эти сумки за процент от продажи, а остальное на зсу перечислите
Зубожиння• 23 октября 2024
Ответ дляМальчижка
чет я сомневаюсь, что будь у вас такие сумки, вы б их выбросили
MacOS-ница• 23 октября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я бы не выбросила,но поставила возле мусорного бака,может кто то и заинтересуется
Цветов Мне срочно• 23 октября 2024
Ответ длязаварний look
Мені це барахло даром не потрібно.
Але ви можете купляти в автора всю цю чухню.