Крию матом страшно• 23 октября 2024

ОСББ. Сколько вы платите квадратный метр?

LediBlac• 23 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Якщо ОСББ виграє спір, то зазвичай судовий збір має відшкодувати боржник. Так само можна просити стягнути з нього і вартість послуг адвоката.
Водночас є багато випадків, коли боржники сплачують борг відразу, дізнавшись про позов, тоді просять справу закрити, а затрачені кошти ніхто не поверне.

Щодо 10 тисяч - можливо Ваш сусід рахує так: 5 тисяч - послуги юриста + судовий збір, і треба щоб ще залишився якийсь прибуток. От і маємо 10 тисяч.
Стосовно того, що виконання розтягнеться на роки, нічого не можу прокоментувати. Але читала, що зараз за борги швидко блокують банківські картки і боржники змушені погасити борг.
А вариант что суд человеку назначит реструктуризацию долга ’по 10 грн в месяц’( условно) возможен?

КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляLediBlac
Сумніваюсь, що таке можливо.
Суд не призначає реструктуризацію боргу.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
https://cks.com.ua/main_help/faq/

Ось питання-відповіді про заборгованість, почитайте, можливо щось Вам буде корисним.
LediBlac• 24 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
https://cks.com.ua/main_help/faq/

Спасибо за ответы , тут чаще личное мнение высказывают. А что-то дельное- редкость.