Крию матом страшно• 23 октября 2024

ОСББ. Сколько вы платите квадратный метр?

Бабуся мороз• 23 октября 2024
4,55 за квадрат це вивіз сміття,домофон,ліфт, прибудинкова територія прибирання. Ну і звичайно ще там якісь ремонти
Ms. Скромность• 23 октября 2024
Тариф зависит от возраста дома, кол-ва жильцов и состояния коммуникаций.
Что вам даст голая цифра?
Джага-джага• 23 октября 2024
5 грн, без вивозу сміття і без домофону, Полтава.
По другій квартирі 6,70, теж без вивозу сміття і без домофону.
Масяня Я• 23 октября 2024
В одному 10грн з копійками, в іншому 21грн з копійками.
Джага-джага• 23 октября 2024
Ответ дляМасяня Я
Ого, а що в ходить в 21 грн, порахувала, це б я більше тисячі платила тільки в ОСББ
Надежда наш компас• 23 октября 2024
15 грн, мусор, охрана сюда не входят
Дівка в намисті• 23 октября 2024
8 грн, сміття, без охорони
Настасья Пицун• 23 октября 2024
28 грн
Киев
Черговий по кухні• 23 октября 2024
Хз, плачу за 83 м2 960 грн новострой
Охрана отдельно
автор Крию матом страшно • 23 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Что вам даст голая цифра?
ЖК не старый, придомовой территории фактически нет, охраны и консьержа нет, уборка отдельно. Есть лифт. Поднимают тариф до 18 грн. Чисто интересно, нормальный ли тариф и все так платят или это нам загнули.
Лгин• 23 октября 2024
700 грн за 76 м кв.
LediBlac• 23 октября 2024
Ответ дляБабуся мороз
А сколько в доме квартир?
Бабуся мороз• 23 октября 2024
Ответ дляLediBlac
А сколько в доме квартир?
Багато, великий жк круглої форми, різна поверховість, навіть прикинути не можу, квартири одно або двох кімнатні переважна більшість.
Директриссимо• 23 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Так мають надати розгорнутий прорахунок тарифу, бачили його?
Бровари, будинку 7 років, 13 грн/кв + охорона, 400 квартир приблизно, території рахуйте що немає
Ms. Скромность• 23 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Возьмите расшифровку тарифа.
Может туда уже внесен генератор и его обслуживание)
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Ого)
У Вас в такий низький тариф входить навіть домофон? Це яке місто?
Ми за домофон платимо окремо - 600 грн на рік з квартири.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Київ, будинку 40 років, тариф 8,50 грн - без домофону, охорони, вивозу габаритного сміття тощо.
На 7 під´їздів працює 1 двірник і 1 прибиральниця. Більшість грошей іде на утримання правління ЖБК.
Бабуся мороз• 23 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ого)
Хмельницький, так домофон входить. Ми як переїхали я була в шоці, раніше додатково оплачувала домофон і сміття а тут все вже вписане
Ms. Скромность• 23 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
При возрасте дома 40 лет, тариф 8,50 вполне норм
Масяня Я• 23 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Ще не дуже розібралася, але ще охорона і консьєрж окремо. Новий будинок, я ще там не живу, поки тільки платимо
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Може й так. Але прикро, що жодних ремонтних робіт не проводять - все йде на зарплати і податки з них (правління у нас працює законно, всі податки сплачує, у відпустки ходить). Тому 70-80 % сплачених мешканцями коштів - іде на зарплатний фонд правління.
Не розумію, як так може бути - в тариф їхня зарплата не закладається там є ремонт систем енерго- та водопостачання, обслуговування мереж і т.д.
Ms. Скромность• 23 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
сколько у вас официально трудоустроено, по вашему мнению?
Председатель, бухгалтер, дворник, уборщица?
Сколько квартир в доме?
Воду оплачиваете отдельно в водоканал?
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Сколько квартир в доме?
Воду оплачиваете отдельно в водоканал?
Так і є. ’Председатель, бухгалтер, дворник, уборщица’. Ще якісь вакансії є у них.
Я розумію, що всі роботи мають оплачуватись. Але ж не зарахунок ремонту будинку, поливу території чи заміни труб.
Жена миллионера• 23 октября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Цікаво. В нас 4,50, але вивіз сміття, домофонмта ліфт сплачуємо окремо. Сміття ж не по квадратних метрах рахується, а по кількості зареєстрованих мешканців, тому не розумію як воно може бути в квартплаті
Ms. Скромность• 23 октября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А за счет чего?)....за счет увеличения тарифа.
Я считаю, что в домах возраст которых более 30 лет, тариф должен быть не менее 10 грн.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Мабуть, у всіх по-різному.
У нас вивіз побутового сміття і ліфт входить у плату за утримання будинку. Просто з мешканців 1 поверху за ліфт плату не беруть.
Ms. Скромность• 23 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
У нас вывоз мусора плюсуется к квартплате (по кол-ву прописанных) и все оплачивается в ЖСКа.
Бабуся мороз• 23 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
268,20 я плачу майже за 60 квадратів туди входе все що я перерахувала, приписано дві людини.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
То хай чесно напишуть у тарифі графу ’Заробітна плата правління та обслуговуючого персонала’ - 7 грн/м. Тоді мешканці будуть розуміти, що саме вони платять і за що мають вимагати за ці гроші.
КАПСЛОЧНИЦА• 23 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
Хай би було і 10 грн, але ці гроші йшли б саме на утримання і ремонт будинку. Але у нас на будь-які прохання мешканців ’Дєнєг нєт’ - ні на ремонт дирок у стінах, ні на ремонт даху, ні на акумулятор для домофону...