«Чоловіків – на фронт, жінок – відновлювати податкову базу»: Польща пропонує Німеччині позбавити українських біженців виплат.
На думку глави польського МЗС, ці 1200 євро/міс є стимулом для українських чоловіків залишатися в Німеччині, тому краще віддавати їх напряму Україні.
tanysha777• 23 октября 2024
Оу, от де видно плоди відчайдушної праці нашого луччого в світі прєзєдєнта - воно не може спати спокійно, поки ще хоч хтось з українців в безпеці
Українці зробили полякам профіцитний пенсійний фонд, ще й німцям допоможуть
Поляки клоуни, щось не відправляють наших українців назад. За те повчають Німеччину. Німеччина вже стільки на наших біженців витратила, що да, зараз майже половина працевлаштовані. І вона така, да, хай їдуть.
Деяким не тільки мовні курси дали, а й професійні курси. Купу грошей вкладають., щоб відправити назад.
Польща, наївна і заздрісна... Яка була така і залишилась...
Ответ дляtanysha777
Зараз з Польщі люди масово їдуть в Німеччину. Ось поляки і зайорзали жопами.
Ответ дляtanysha777
Так і ж,люди не бачать звідки ноги розтуть
Ответ дляLudaSHS
До якої межі? І що таке стрімкий?
Стрімкий типу такий як в перший день війни, а де у них красні лінії ... усе залежить. Але кацапи бачте дуже повільно продвигаються. Можливо наступний етап ескалації буде після перерви і наступного нападу росіян, якщо він буде стрімкий а ми не підготуємось або підготуємось тільки на бумагі
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляnata.ant
А хто змушував,тих людей батричити в Польщі на полуниці?Люди там ьатричили,не від гарного життя в Україні
ну.... харьковчане там не батрачили, например.
в основном западная.
западная и в Москве массово на стройках работала, да и сейчас продолжает...
в основном западная.
Ответ дляМаргариткаW
в основном западная.
Харків в рашці батрачив,в мене на роботі чоловік все своє життя в рашці був,років двадцять.І.всі кому не вистачало на життя,їздив рашку,потім як Польща почала візи роздавати,то поїхав і Харків
Альфасамка• 23 октября 2024
Ответ дляnata.ant
трускавка сама себе не збере!
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляnata.ant
нет.
там западная батрачила
Ответ дляlilu1990
Допомога військом від поляків, людьми тобто, це поки як ілюзія. Як фантастика.
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляnata.ant
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляnata.ant
В сенсі не,я з Харкова,я прекрасно знаю,хто куди їздив
ну-ну, харьковчанка нашлась
МаргариткаW• 23 октября 2024
Ответ дляnata.ant
Де ,я писала про мужа,я написала чоловік з роботи працював.
а как цей чоловик мог одновременно работать в двух местах да ещё так удалённых? вы заврались и 10 раз текст поменяли сообщения .
пс. пишите на русском, не насилуйте себя
Ответ дляtanysha777
А у них солидарная или накопительная пенсионные системы?
Ответ дляМаргариткаW
Так,працював двадцять років в рашці на будові,потім діти виросли,гроші заробив,купив квартиру і повернувся на старість до дому в Харків,і пішов на роботу
Natal_ka91• 23 октября 2024
Їм що, виплати муляють? Чи теж готові кидати на убій чоловіків, лиш би до них не добралися?