«Чоловіків – на фронт, жінок – відновлювати податкову базу»: Польща пропонує Німеччині позбавити українських біженців виплат.
На думку глави польського МЗС, ці 1200 євро/міс є стимулом для українських чоловіків залишатися в Німеччині, тому краще віддавати їх напряму Україні.
Ответ дляMary_MMS
Зараз з Польщі люди масово їдуть в Німеччину. Ось поляки і зайорзали жопами.
Ну правильно, у поляків соціальних виплат для українців майже немає, наші люди працюють на польську економіку часто на умовах, на які самі поляки не згодні, на додачу за останні півроку у Польщі зробили купу гучних заяв, що будуть робити все можливе для повернення українських чоловіків до України. То чого вони хотіли? Тепер вказують іншим країнам, як їм вчинити. Зрештою, страх перед тим, що доведеться самим воювати. То що тут дивного…
frumoasa17• 23 октября 2024
Ответ дляMary_MMS
Виплати українцям муляють не тільки українців, вже й поляки підтягнулись...
Дивишся на цей сюр...
Українцям в Україні муляють. Це взагалі щось за межею. Ніби з їх податків це йде, а так хвилюються, так хвилюються за бюджети країн ЄС
Korsika999• 23 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Прямо как у Ющенко )
Польшу ждёт такая же судьба. Они сейчас на стадии Украины тех годов. Служат США, власти максимально воруют, конская инфляция, народ местный бежит, население сокращается
Mira29-c3c3• 23 октября 2024
Ответ дляМаргариткаW
ну как-то так, вся Западная там батрачила на клубнике и не только
Раденьке що дур….е.
Отаке ви з тими веселими смайлами .
Від «легкого»життя люди туди їздили на заробітки 😡
Отаке ви з тими веселими смайлами .
Korsika999• 23 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Разве? Экономический рост у них сейчас - один из самых высоких в ЕС
Говорю какие реалии. Зарплаты 800-1000 евро, а цены как в Германии, Ирландии. А на бумаге, может быть любой рост.
Ответ дляKorsika999
Экономический рост в Польше частично связан с низкими зарплатами, которые позволяют сохранять конкурентоспособность в производственном секторе и привлекать иностранные инвестиции. Низкие затраты на рабочую силу снижают производственные издержки, что стимулирует экспорт и экономическую активность. В таких секторах, как производство и сборка, Польша остается привлекательной для иностранных компаний, благодаря дешевизне рабочей силы.
dajkiri-irina• 23 октября 2024
Ответ дляKorsika999
Это вам лично Дуда сообщил? Откуда вещаете?
Korsika999• 23 октября 2024
Ответ дляdajkiri-irina
Да, лично позвонил сегодня утром
Ответ дляTakamaka
Яку гучну заяву,Польща як раз таки сказала,що ніколи нікуди повертити не буде Виїжджають на соціал,ті хто при грошах в Німеччину не їдуть)