«Чоловіків – на фронт, жінок – відновлювати податкову базу»: Польща пропонує Німеччині позбавити українських біженців виплат.
На думку глави польського МЗС, ці 1200 євро/міс є стимулом для українських чоловіків залишатися в Німеччині, тому краще віддавати їх напряму Україні.
Anastasiia-9046• 23 октября 2024
Ответ дляKorsika999
Пусть за своей страной следит. У самого то Сикорского жена американка. Видимо она ему помогает, генерировать его речи.
Трампістка мабуть
Anastasiia-9046• 23 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Ничего, придет рашка к границам Польши, посмотрим как они будут готовы все массово умирать
Яке там. Коли тільки війна почалася знайомий поляк казав, що у разі шухера він буде тікати
Ответ дляlilu1990
Не допомога людьми. Ясно що ніхто гранату в кацапа не кине і на провокації першим не піде. Можливо сама їх присутність зможе зупинити путіна. Хоча...
Якщо ви про миротворців чи інструкторів, то це можливо на якихось етапах, а так щоб поляки і військо то дивно
❗️⚡️❗️Польща звинувачує росію в дезінформації, кібератаках, незаконному перетині кордону та диверсіях по всій країні.
Вже впроваджені обмеження на пересування російських чиновників, зокрема, співробітники посольства РФ у Варшаві можуть їздити лише Мазовією, а консули – лише своїми округами.
Голова МЗС Польщі Радослав Сікорський у ефірі TVP Info пригрозив видворити з країни російського посла, якщо гібридні атаки триватимуть