Банан-барабан• 23 октября 2024
Національний кешбек, кому нарахували але ви участь не приймали? Чи є такі?
Вчора зробила покупку в Єва, і сьогодні нарахування. Участь не приймала, дозволів не надавала, карток не маю.
Є хтось такі, які вирішуєте ситуацію? У банк скаргу залишила, що якого дідька мої персональні дані були передані, чекаю відповіді.
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В ПУМБ скарга вже надіслана.
Ну то хай не чеше язиком,що ви не є учасником. Або ви непомітно для себе тиснули на згоду,або там підтримка неадекватна
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
та нічого не натискала. якби натиснула то і карта була б для виплат нац.кешбеку
Бо у колеги є картка але вона не під`язала та далі не закінчила реєстрацію.
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Вже надіслала їм, скаргу вони зареєстрували. Не можу закрити і відкрити. Це картка для зп
Ну то й що.Вона закривається і видається інша.Картка-це не рахунок.А просто картка,яка прикріплена до вашого зарплатного рахунку.Їх може бути купа,а рахунок один.
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Почекаю що напишуть мені через 5 робочих днів, то може так і зроблю. Ситуація неприємна для мене.
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ні.Карта для виводу кешбеку,робиться через дію.Непомітно зробити її неможливо.А от натиснути,що ти приймаєш участь-просто,і непомітно.
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Почекаю відповідь від банку, бо вдень ПУМБ написали, що я не є учасником програми, Дія також написали, що я не є учасником. А як получилося самі не знають.
Оце фіфа• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Нє, то глюк Дії.
На скріні видно, що відсутня карта НК
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
Нє, то глюк Дії.
На скріні видно, що відсутня карта НК
Ви не зрозуміли.Карта НК,ніякого відношення до нарахування не має.Її може не бути,а гроші будуть нараховуватись за покупки.
Карта НК виключно для того,щоб той кешбек ви в кінці на неї зняли.І вже з неї сплачували комуналку чи ще щось,що є в правилах НК.
Приклад.
В мене нараховуються кешбек зі звичайних карток чотирьох банків.Вони там відображаються всі в купі.
Карток для виводу НК в мене 3.Я на свій вибір обираю,на карту якого банка буду виводити ті кошти.
От у автора карта ПУМБ приймає участь в акції,гроші нараховуються.
А вивести вона їх не зможе,доки не зробить карту НК.
Приклад.
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
До речі покласти власні гроші на карту НК неможливо.Отримати переказ також не можна.Вона тільки для виводу кешбеку,і оплати тими коштами якоїсь послуги-квартплата,мобільний,страховка,ліки,та ін
МатьЧасть• 23 октября 2024
Автор, посмотрела в дии, у мене кэшбэк только с одного продуктового, уже 900 гривен оказывается)
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Приклад.
Як доєднатися до програми?
Щоб долучитися до ’Національного кешбеку’, потрібно зайти в мобільний застосунок ’Дія’ в розділ ’Сервіси’ та обрати відповідну програму. Далі сервіс запропонує перелік банків для відкриття картки. Якщо картка вже є, то в застосунку треба буде її обрати. це вирізка зі статті Економічної Правди
Картку обов`язково відкривати потрібно. Якось все дуже заплутано.
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
А ви підключали програму? Під`язували картку?
Оце фіфа• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Приклад.
Ну не знаю, можливо так і є, як Ви пишете.
МатьЧасть• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Программу пробовали подключить , думали не до конца, оказывается до конца, но с дии еще вывести надо
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як доєднатися до програми?
В мене 7 банків.Кожен робив по різному це.Зазвичай просто приходило повідомлення,що чи бажаєш,я тисну і все.Далі одні банки мовчать,а інші кажуть-ееен,це не все.Ще потрібно створити карту НК,і підключити її в ДІЇ,як карту куди буде виплачено кешбек.
В деяких складніша процедура
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Карту під`язали в Дії?
Щоб долучитися до програми, спочатку відкрийте спеціальний рахунок у банку — у застосунку, на сайті або у відділенні. Далі у «Дії» оберіть послугу «Національний кешбек», а потім доєднайте та активуйте картку, на яку буде нараховуватись компенсація.
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
В деяких складніша процедура
Дивно все це. Ладно подивлюся що мені відповість підтримка. Сподіваюся, що відключити можна буде.
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Создавайте карту НК удобного вам банка,можно нескольких.И назначаете куда вам удобно перечислить.
Далее этой картой оплачиваете что то.Добавив ее в Гугл Пей,или просто вводя номер карты,как обычно
Банан-барабан
• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Я не хочу приймати участь в нац.кешбек. Я і не погоджувалася на прийняття участі.
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я же не вам пишу,а человеку которому 900 грн не помешают.
40каградусная• 23 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ну то робіть собі, а я хочу не приймати в цьому участі. Що не зрозуміло?
Дуже цікавий кейс. Я підтримую вашу позицію у цьому питанні.
Державні шулери просто вражають своєю нахабністю.
МатьЧасть• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Да, уже подключила, спасибо)
У меня большие чеки в продуктовых, точно не помешает потом хоть на коммуналку
Не кую, не мелю• 23 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Да, уже подключила, спасибо)
Не за что.Там список большой.Но я пока только за свет плачу и интернет.
МатьЧасть• 23 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Надо список изучить, а то только за коммуналку слышала)
Кусачая Я• 24 октября 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
А вам уже перевели на карту за сентябрь?
Банан-барабан
• 24 октября 2024
Ответ для40каградусная
Дякую. Бо деякі тут писали, на ЗСУ будуть. Але я не хочу мати ніяких стосунків з державою які вже були. Тим паче, що банк приватний і на якій підставі передав мої особисті дані третім особам.