Винник• 23 октября 2024

Жінки 40+, якщо обирати щось одне, то куди б ви

витратили кошти в першу чергу? Якщо зазвичай і те і інше було не доступне регулярно, а то і ніколи
Результат:
вже голосів: 113
55 (48.67%) В подорожі
28 (24.78%) Відклала б)
24 (21.24%) В свою красу
6 (5.31%) І ні туди і не туди
So_so• 23 октября 2024
В путешествия и досуг с семьей.

Карусель-весель• 23 октября 2024
только путешествия
ПотеряласЯ Я...• 23 октября 2024
Отложила бы. Но у каждой свои приоритеты.
И.О. человека• 23 октября 2024
Краса мне точно не интересна.
Ни счастливей, ни несчастней от лишней морщины на лбу я не стану.
Либо путешествие (в планах Непал ),либо отложу. В зависимости от суммы.
90x60x90• 23 октября 2024
На здоров´я
ЛеньГуглить_правда• 23 октября 2024
как минимут легкое сто -здоровье
Коко Шанель• 23 октября 2024
в путешествия и в свою внешность)
Садова гойдалка• 23 октября 2024
Путешествия
Фея_3уровень• 23 октября 2024
Житло дітям. Дуже ж хотіла подорожі. Один раз за кордоном була, і то туреччина тиждень

Сиреневенькая• 23 октября 2024
Зубы!!
Здоровье!!!
Это первое и самое необходимое у меня на данный момент.
T_Sp• 24 октября 2024
В мене на все це вистачає, вибирати не потрібно. Хіба що подорожі зараз ні - дуже муторно добиратись за кордон, але до війни в мене їх достатньо було - 50+ країн, не кажучи про міста в цих країнах.
Котомафия• 24 октября 2024
Ответ дляИ.О. человека
Краса мне точно не интересна.
БезПаспортаНеПродаю• 24 октября 2024
Зовнішність. Мені важливо бути ще симпатичною. Але мені 37 і я рік назад другий раз вийшла заміж) може, якби мені було 50+, то подорожі, а поки хочеться косметолога, гарну зачіску і класний одяг/сумки/взуття. Але я багато де уже побувала. Тому трохи інша ситуація
Аноним_1858• 24 октября 2024
Дивлячись, що нагальніше потрібно )
Минулого року я була в Чорногорії, Парижі, Закопане, а цього року курси біоревітаолзації, блефаро.
Наступний рік - зуби (якщо вкладусь, бо мкні треба приблизно 15-20 тис дол) )