НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024

Відкриття!!! Жінкам начхати на зовнішність свою

Я про результати опитування. Завжди дивувалися коли жінки блогерки є недоглянуті, але все в подорожі тратить..
А виявляється таких людей тьма..
Але ж 40-50 - це вік молодий ще і без витрат накрасу, то буде вигляд "привіт бабця"
Зліпок ступні• 24 октября 2024
Займитесь своей жизнью

Білий Лосик• 24 октября 2024
а смысл в нее вкладывать?
Трачу, что приносит кайф
Меня моя внешность устраивает
Альфасамка• 24 октября 2024
бо після 25 жінки фригідні і їм вже самці не цікаві.
Білий Лосик• 24 октября 2024
Вот опишите затраты на красоту, автор?
Розвідка Маші• 24 октября 2024
Я хочу фитоняшку
Сиджу тихенько• 24 октября 2024
Вас дивують люди, які мають захоплення відмінні від ваших?
Кудлата хмаринка• 24 октября 2024
Хороший процент женщин, которым наплевать, как они выглядят в глазах случайного анонима. Своя жизнь им важнее вашего мнения, и это прекрасно)
Бокс-орун• 24 октября 2024
Не трачу денег на это, пока красивая, а там посмотрим
PopandopuloVbegah• 24 октября 2024
зачем вы обобщаете и пропихиваете какую-то ерунду?
Несколько завсегдатаев советчиц не показатель всех женщин.

Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 октября 2024
1) какие вы предлагаете траты на красоту и специалистом в чем являетесь?
2) бабки не составляют вам конкуренцию за самцов. вам-то чем плохо, если вы богиня?)))
Електрохарчування• 24 октября 2024
яка дурниця! Вкладатися треба в своє здоров’я!
Баба Йога• 24 октября 2024
мені от реально пофіг. Цікаво нафіга я повинна щось з собою робити, якщо вважаю що мені це не треба. Здоров´я так, але наколотися з останніх грошей, щоб на когось справити враження і хтось сказав, о як ти виглядаєш в свої роки - ні. До того ж зараз добре виглядати - показник затраченого часу та грошей. От особливо часу жаль.
ГоловнаЯ• 24 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Вот опишите затраты на красоту, автор?
Теж цікаво. Тому що витрати на пудру Шанель та витрати на подорож до Парижу трохи різняться
Чесно брешу• 24 октября 2024
Так опитування некоректне. Типу перший раз в житті вилізти з дикого лісу і куди податися. Звичайно більшість захотіла б побачити світ.
Щебетуха• 24 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ни одной умной мысли у вас, ни одной. Надо же)
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
+ тем более после 40 ,очень зависит внешка от здоровья
та же отечность, которая делает и двойной подбородок и целик-єто к врачу
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
У меня хорошая кожа, не неоходимости грунтовать
Неваляшкина• 24 октября 2024
Вигляд: ’привіт бабця’, рано чи пізно, всеодно, настане. Але ’бабця’ з вогником в очах, бо життя в неї цікавенне і є що згадати, завжди буде мати більше шарму, ніж печальна бабця з філерами.
Снідаю авокадо• 24 октября 2024
А что для вас вкладываться в красоту? Уколы, операции??

Пульт от линолеума• 24 октября 2024
Бо подорожі дають позитивні емоції, це ендорфіни. І на зовнішності це відображається. Це не замінити ніяким доглядом. Це дає мені блиск в очах і бажання жити далі. Толку з тих процедур без головного?
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
которіе потом зависают в фиброзе ( про филеры)
Щебетуха• 24 октября 2024
Кому какое дело до моей внешности, не могу понять? Какое дело, ухаживают я за собой или нет? Неужели это кого-то беспокоит? Мне лично все равно кто и как живёт, кто как выглядит. У меня одна просьба к людям- не шумите, не воняйте и живите по законам. Все.
З родзинкою• 24 октября 2024
Йой! Шок! Сенсация! Весь мир рыдает в ужасе!
Неваляшкина• 24 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
А ще мігрують...
Кому там слова не давали• 24 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Бо жінки зараз порозумнішали і нарешті в першу чергу обирають себе, а не як раніше було як найшвидше вийти заміж та народити дітей. Більшість тих самців цього не вартують
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А ще мігрують...
я стоматолог, есть время рассмотреть уход и пластику на ’ухоженных’, и чем больше смотрю, тем больше на отпуск
Natalia505• 24 октября 2024
Ця жіночка вкладає в свою ´красу´ чи ні автор? Плювати вони хотіли, всі жінки на вашу думку.))
Тантрический кекс• 24 октября 2024
А навіщо тратити на красу? Людина або красива або ні, накачані вареники чи нарощені паклі краси нікому не дадуть. Я краще красива поїду подорожувати)
Привіт з ботойбіччя• 24 октября 2024
а мене дивують жінки які на зовнішності помішані
і на гардеробі
люди в яких мільйон нарядів мені якимись ідіотами здаються
Привіт з ботойбіччя• 24 октября 2024
Ответ дляNatalia505
звісно вкладає
ще й стилісту думаю платить