НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024

Відкриття!!! Жінкам начхати на зовнішність свою

Я про результати опитування. Завжди дивувалися коли жінки блогерки є недоглянуті, але все в подорожі тратить..
А виявляється таких людей тьма..
Але ж 40-50 - це вік молодий ще і без витрат накрасу, то буде вигляд "привіт бабця"
РокерША• 24 октября 2024
Ответ дляБілий Лосик
И редко , кто из хиргов работают с fascia ,( выполняет опорную и трофическую функции) кожу натягивают за чиик и усе.
Я только одну работу за всю жизнь видела, операция 9 часов.
Так. Плюс з віком можуть бути протипоказання до операцій.

Психологічка• 24 октября 2024
Трать не трать, а все равно рано или поздно будешь бабкой и умрёшь. Лучше путешествовать конечно и трать деньги на что-то интересное
Привіт з ботойбіччя• 24 октября 2024
Ответ дляРокерША
Тут генетика має значення. Дехто виглядає на 40-45, інші ж навіть на 60-70. Адже навіть клімакс в одних в 37, в інших в 55. І оці ботокси наче бджоли покусали вигляд не покращують))
згодна на всі 100.але точно в 50 ніхто не виглядає на 20
і ось той гарний блондинчик яким захоплюються в сусідній темі коло навіть найгарнішої жінки якій 50 буде виглядати як її сночок
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а ви схоже не вмієте сформулювати свою думку
буває
А ви вмієте хамити, навіть це буває.
Привіт з ботойбіччя• 24 октября 2024
Ответ дляNatalia505
А ви вмієте хамити, навіть це буває.
не планувала хамити)
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляЧавонадо
Можно в 40 выглядеть как подтоптанная женщина,которая умывается хозяйственным мылом ,а можно выглядеть ухоженной с красивой кожей и волосами женщиной ,на свой возраст. Я не пишу про молодиться или как в 40 выглядеть на 20 🤦‍♀️
Вам реально є до них діло? А може вона справді ще вчора була в окупації і вмивалась лише водою, навіть мила не було. Вас особисто це обходить? Ви взагалі розумієте що найгірше псує зовнішність стрес?
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
не планувала хамити)
У вас щось пішло не за планом.
Чавонадо• 24 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Ми ж про жінок які подорожують. До чого тут окупація
Вас я бачу зачепило щось що не можете заспоїтися. Тема відкрита,мені діла нема до них,просто пишу як думаю.
Natalia505• 24 октября 2024
Ответ дляЧавонадо
А ті що в окупації були, чи перебувають ніколи не подорожували? Так мене зачіпає, коли люди забувають в яких умовах можуть жити інші. І чому вони в сорок можуть бути ´підтоптані´. Це ваша характеристика жінок абсолютно безглузда, в теперішніх умовах.

Танцепесенная• 24 октября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
а мене дивують жінки які на зовнішності помішані
і на гардеробі
люди в яких мільйон нарядів мені якимись ідіотами здаються
Natalia505• 24 октября 2024
А коли питаєш чим відрізняються плітки від просто розмов, порадниці не здатні пояснити. Ця тема типовий приклад пліток, в усій красі.
Шмоточницаца• 24 октября 2024
Ответ дляРокерША
Почекайте. Операції це хірургічне втручання! А не якась там косметика чи догляд. По вашій логіці тоді кожному, хто нижче 180см треба ставити апарат єлізарова і подовжувати ноги, бо ж моделі на подіумі всі височенні і гарні.
Кого чекати?
Я написала що загалом існують методи омолодження, якщо у людини є бажання
Але ви вирішили мені хаманути і свою логіку видати за мою.
Гарного дня
Пенек Возмездия• 24 октября 2024
Меня вполне устраивает моя внешность. А что думают окружающие мне плевать. Поэтому я тоже, как большинство за путешествия и эмоции :)
40каградусная• 24 октября 2024
Мой приоритет если были бы деньги, это здоровье и путешествия. А красота то такое, возраст берет своё. Спортзал ещё и плавание, чтобы тело было в тонусе.
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляNatalia505
кортизол убийственно жрет и красоту и здоровье , третий год пошел(
Аноним Советчик• 24 октября 2024
Тю. Люди живуть собі з кайфом, а ви будете як манекен накачаний ботоксом та філерами. Зараз, може, молодий манекен, а потім - та ж бабця.
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
главное , чтобы не прибежала виниры ставить ..отговариваю ’ухоженных’
Привіт з ботойбіччя• 24 октября 2024
Ответ дляNatalia505
У вас щось пішло не за планом.
ви занадто напружена
попийте чаю, прогуляйтеся
не шукайте ворогів там де їх нема
Білий Лосик• 24 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Кого чекати?
Гарного дня
не иснують .. посмотрите на байдена...он не моложе своих 89 лет, его пасет целый институт геронтологии