Весела пiсенька• Изменено 24 октября 2024
Утратила навички Комунікаціі і переговорів в декреті.
В декреті вже не працюю років 10, немає можливості бо одна дитина сильно хворіє, друга ще мала і втратила навички комунікацій, переговорів із підрядниками, навіть не можу замовити грамотно майстрів на ремонт. Іноді спілкуюсь про будь що і розумію що несу нісенітницю заради спілкування. 🤣А була колись супер мега крутим менеджером, навіть не розумію як все встигала, а зараз відчуваю шо мозок не працює і в стані лінощів, просто банально отупіння. Як повернутись зібратись?
ОливьЕЖечка• 24 октября 2024
Зря создали тему, вас сейчас смешают с грязью. Те кто карьеристки и не отдыхали в декрете.
Оч@ров@Шк@• 24 октября 2024
Та я также. А еще совсем недавно я была огогого! На работе. Декрет, конечно, выматывает😅. Но у меня только начало того самого декрета
неДоЖиру• 24 октября 2024
Я була 6 років у декреті. Вийшла і за рік все відновила, оновила знання по галузевій нормативці і тенденціям, звикла до графіка.
ОливьЕЖечка• 24 октября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Сколько?
10 лет декрета?
😳
Автор, вы прикалываетесь?
10 лет декрета?
😳
Автор, вы прикалываетесь?
А вам завидно?
Не танцую- но пою• 24 октября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Сколько?
10 лет декрета?
😳
Автор, вы прикалываетесь?
10 лет декрета?
😳
Автор, вы прикалываетесь?
Ну, це не декрет,оскільки робочого місця немає. Моя кума також не працює 11 років. Щось бува спробувала, але працювати відвикла та й не хоче особливо.
Весела пiсенька
• 24 октября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Практиковаться.
Тільки починаю збирати себе по частинам і занурюватись у процеси, то діти повертаються додому з садочків і знову те ж саме. Побутові речі виснажують і знову ти мама в халаті. Просто не встигаю. Час швидко летить.
Кишмишная Мая• 24 октября 2024
Не переймайтесь, це як велосипед. Якщо вмієш їздити, то після довгої перерви сядеш і спокійно поїдеш. Буде треба - все відновиться.
ДаЗдраПерма• 24 октября 2024
Не ходила в декрет, а отупение всё равно появилось. Это от недосыпа и хронической усталости. Ребёнок маленький.
Паспортний стіл• 24 октября 2024
Автор, замовити майстрів для ремонту - це не спілкування, а завдання вузького профілю.
Я до того, що спілкуватись можливо не лише на професійні теми.
Подумайте, що людям цікаво, і розвивайтесь у цьому напрямку: читайте статті, дивіться відео.
А професійні речі зможете надолужити, як тільки вийдете на роботу.
Весела пiсенька
• 24 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
10 років декрету не буває. Так і пишить сиджу вдома
Я не сиджу, я ходяча. До чого ?
Просто красавица• 24 октября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Я не сиджу, я ходяча. До чого ?
До того, що декретна відпустка по догляду за дитиною дається на 3 роки. То який це декрет? І до чого оте я ходжу? Хоча чого я питаю? Ви ж написали, що не вмієте спілкуватися з людьми
Единая страна!• 24 октября 2024
Ответ дляtanya1281
Вернетесь на работу и все вспомните. Просто сейчас это вам не надо и мозг сам отсекает эти знания. А когда надо будет, все будет
Роботодавці прямо в чергу вишукуються, щоб взяти жінку після 10+ років сидіння вдома🤷♀️
Незламна Україна• 24 октября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А з якого садочку повертається 10 річний?