Шикаю і викаю• 24 октября 2024

Ну вот про какие 5000 в месяч на семью идёт речь?

Вот, к примеру корзина на семью 3+1 с обычным питании, конечно пару позиций можно заменить.
Ну и тут нет некоторых вещей, вроде сырков ребенку, чай/кофе, вода, части овощей.
Вообще вот приблизительно такая корзина продуктов на неделю, покупаю в разных местах, в течении недели. На питание уходит 13-15 тысяч.
Вот как это можно сократить до 5, с сохранением всех макроэлементов?
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну не знаю, у нас от 54 в форе)
Не була 2 тижні там, не знаю, мабуть, ви праві. Буде сбрприз, але завжди є варіанти.

ЧупакабраЗеБест• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Говяжий фарш обычно беру.
Яблоки и дороже бывают 40-50, которые любим, к примеру.
Так там молоко и так 40 стоит и яйца 60
а чт овы из гов фарша делаете?
я была делала фрикадельки в супе,
жирные какие то и жесткие.
тепреь думаю..
Зайканалужайке• 24 октября 2024
Ответ дляБанка з медом
Потому что тут любят под анонимом распинаться когда они впятером питаются на 5 тысяч, еще морепродукты едят и дорогие сорта мяса . Цирк)
Еще и 4 остается))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
На трьох.
Ок, 25 це тільки 6 яєць. А ще треба молоко, олію, спеції. Овочі до омлету не додаєте? Їсте без хліба?
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как вы печенку готовите, и какую именно, дайте совет пожалуйста.
Я курячу дуже люблю. Мию, солю, обмокую в борошні і обсмажую швидко з двох сторін, потім там же обсмажую багато цибулі, печінку, цибулю в кастрюльку, на дно, щоб не підгорала слайси 1 картоплинки, водички наливаєте і тушкуєте під кришкою на малому вогні до готовності.
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Це про консерванти, перше що попало. Хоча достатньо просто забити консерванти в молочні продукції і ви їх знайдете мільйон з різними назвами, це ще в догонку про стерильність виробництва і користь. Там варто почитати ще чим проводиться дезінфекція. Бабуся на базарі відпочиває. Для цього не обов´язково бути технологом щоб розуміти. https://www.systopt.com.ua/article-proyzvodstvo-mo...
Банка з медом• 24 октября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Еще и 4 остается))
Ну давайте смотреть реально) 3,5 остается)
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Без хліба все їмо, ну порахуйте сіль ще і 2 мл олії, молоко я порахувала.
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
21 грн - 6 яєць.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Без хліба і без овочів? От омлет з двох яєць без нічого і чоловік не хоче їсти до обіду?
ЧупакабраЗеБест• 24 октября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я бы не покупала у людей, это минимум опасно
согласна, особенно молочка и яйца.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
21 грн - 6 яєць.
Нема яєць дешевше 44-45 грн. Навіщо рахувати по цінам які були колись, якщо на сьогоднішній день вони інші.
Он для прикладу олія соняшникова місяць назад була 45 грн, а сьогодні від 60.
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а чт овы из гов фарша делаете?
я была делала фрикадельки в супе,
жирные какие то и жесткие.
тепреь думаю..
Фаршировные перцы
Потребую апгрейду• 24 октября 2024
Але той хто витрачає шалені кошти ніколи не визнає, що навіть за дорого можна купувати не корисне і неякісне. Мій досвід говорить, що впарити вам автор, можна що завгодно. Чим більше пафосу, тим легше.Ми колись так подушки шили і ковдри. Маде ін Германія або маде ін Литва. Продавали в ікеєвських магазинах. На фабриці воно коштувало 200 гривень, в магазині біля тисячі, а то й півтори. Давно було. Але тішити власне самолюбство це важливо. аналогічно з продуктами.
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А нам з дітьми смакує, вони різних збочень не люблять там. В хлібі користі 0, щоб його їсти, вуглеводи з інших продуктів і так набираються.
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В мене вони по 35, то чому я повинна рахувати по 45, а є і ще дешевше.
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Так автор набрала ширпотребу неякісного, чим там тішити те самолюбство?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це в магазині чи на базарі по 35? В супермаркетах вроді в усіх подорожчали.
Аристократка-тунеядка• 24 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Їдять в основному макарони, сосиски, курку, картоплю в різних варіаціях. А потім часто хворіють і дофіга виносять в аптеку.
Ой, тут как кому повезёт. Моя бабушка питалась лет до 18 картошкой, молоком, яйцами,не болела лет до 75

Оксана_12• 24 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
Они плохо питаются
Менее разнообразно
Меньше фруктов
Меньше молока
Всего меньше
Много дешевых углеводов основа

Мы тратим около 30 тыс
Дорогие сыры
Много рыбы
Морепродукты
Много зелени и овощей свежих

Зы и помидоры я тоже люблю мини только
Я вчора готувала на вечерю картоплю , салат з буряка, квашену капусту і м´ясо шматочками з цибулею пропущене. Це досить недорогі (ну точно не в 30 тисяч) і цілком повний ’комплект’. Правда сьогодні на вечерю була дорадо, але то таке) модна впринципі цілклм збаланмлвано харчуватись дешевше,маоеивсе ж навіть з простіших продуктів це 3-5 тисяч на людину, не на родину.
Санта Барбара• 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну так вілкиньте фігню, лишиться корисне, от люди з 14 тисяч фігні не купують.
Ну какую фигню, батончики разные полезные, сладкое что- то мужу, без фигни и не интересно
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В форі брала, 2 тижні тому. Ще не була там після цього. Я, якщо беру, то багато, щоб не їздити через день.
А вот недавно• 24 октября 2024
Ответ дляНу ниче се
Яйца,масло,молоко можно купить дешевле это с первого фото.Да,и фарш покупной... Но,конечно,о 5 тыс и речи быть не можете
Дешевше масло и яйца это сколько? По-моему цены относительно на них невысокие. Везде плюс-минус так. Вон уже масло перешагнуло черту 100 грн
автор Шикаю і викаю • 24 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Удалено администрацией...
Манкоголік• 24 октября 2024
Ответ дляБанка з медом
Ну ще ж дивлячись кого і по скільки годувати)
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Тобто ще й пальму купуєте, навіщо? Не шкода чоловіка, себе?
Автопортрет нурофена• 24 октября 2024
Ответ дляА вот недавно
Беріть по акції, думаю за 70 -75 можна взяти масло.
Манкоголік• 24 октября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
В моєму списку на цьому тижні лише пшенична крупа Артек, куряча печінка, ячмінна крупа, морква, цибуля, капуста, томатна паста.
Сума значно менша, ніж у вас.
А м´ясо, стр, молоко, яйця у вас вже стоять в холодильнику? Цукор, олія...
Аристократка-тунеядка• 24 октября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну ниче се• 24 октября 2024
Ответ дляА вот недавно
молоко 65 грн в агромоле 2л,масло +\- также,но если не на бутеры,то беру по 70-80