Тролю як можу• 24 октября 2024
Ситуація в класі, син новенький
Син з середини вересня в новій школі вчиться. 7 клас. Він розумний, але задуже жвавий. Іноді буває влізе в якісь конфлікти, десь помахати руками в межах розумного, чи когось обізвати. Не завжди він винен, іноді то оборона, ну буває по всякому.
І тут місяць вже вчиться в новому класі, задоволений і вчителями і однокласниками. З самого початку був подружився з одним хлопцем, а коли вже познайомився з іншими, став спілкуватись не лише з тим одним, а з багатьма іншими. І той перший починає йому розказувати, що так як він з ним першим дружив то так і має бути, щоб мій не дуже спілкувався з іншими, а лише з ним.
Мій син йому пояснив, що вправі сам вибрати з ким спілкуватись. Ну одним словом - посварились.
І сьогодні дзвонить мені керівничка, мол того першого хлопця батьки до неї дзвонять, що їх син стресує, бо він посварився з якимось другом і все таке. Я їй пояснила ситуацію як знала, і на тому ніби ми вияснили той конфлікт.
Просила вона сина бути тихішим, бо клас такий спокійний і на їх фоні син трохи буйний. При тому сказала таку річ, що недавно діти були на екскурсії і дитина моя була активна, багато задавала питань, що наче це й добре, але і не дуже. Не варто так багато. І тут я аж не знала що сказати, бо хіба цікавитись чимось може бути погано?
Казала що на фоні всього класу він такий шустріший, при тому що на наступний тиждень КВН в школі, і від класу його вибрали, бо всі там не такі що підуть на квн.
І я сиджу , прийшла поговорила з сином при ситуацію з тих хлопцем, вияснили деякі моменти, і за поведінку і все таке.
Але все ніяк мені не йде з голови ті слова про екскурсію, що син задавав забагато питань, в них клас не такий, і він вирізняється. Що треба трохи втишитись і наче плисти за течією. І так і не знаю, як я мала їй відповісти.
Ну хіба це погано?
Вибачте за кучу тексту, хто дочитав вдячна, а за поради ще більше
Ну хіба це погано?
Мудрецыха мира• 24 октября 2024
Не погано, вчителі просто хочуть, щоб всі були однакові, їм так легше і не треба напрягатися
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
За екскурсію, можливо спочатку треба слухати що розповідає екскурсовод, а у час питань задавати їх
Мене б теж наполягало якщо б хтось постійно триндів, коли ти хочеш послухати
Тролю як можу
• 24 октября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Ну от і я так подумала, те що в нього з поведінкою бувають проблеми то я знаю, але нічого катастрофічного.
А тут просто каже - ми були на екскурсії і в нас клас тихий, а ваш син так багато запитань задавав екскурсоводу. Це не погано, ні в якому разі, але в нас клас не такий.
Мудрецыха мира• 24 октября 2024
Судячи з вашого тексту, вчителька взагалі не знала, щоб такого сказати, ось і не наговорила про його запитання, хоча сама розуміло, що це звучить так собі
Тролю як можу
• 24 октября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Удалено администрацией...
ЖаннаНеАгузарова• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
не сердитесь, но зная его все минусы так прям идеализируете - как настоящая мать
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Обережно, мать всіх загризе письмово. 😂😂😂
А_мій_самий_самий• 24 октября 2024
На превеликий жаль, школа не спонукає дітей до самовираження, в хорошому сенсі. Потрібно ростити гарних виконавців - вчитель стазав-дитина виконала-отримала оцінку. При тому оцінку по стандартам для всіх. Дітям з яскравою індивідуальністю, ой як не легко не зломатись
Задираю носа• 24 октября 2024
спитайте в неї:
1. він перебивав екскурсовода?
2. він по темі питання ставив?
3.він заважав комусь?
і все. до побачення.
1. він перебивав екскурсовода?
2. він по темі питання ставив?
3.він заважав комусь?
і все. до побачення.
Борщик• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Вчителька завуальовано дала вам зрозуміти, що ваш син не вміє слухати, або надто любить привернути до себе увагу. Зараз же вчителі взагалі бояться щось прямо казати - неадекватних батьків купа.
Мудрецыха мира• 24 октября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Ніде не сказано, що він перебивав. Тільки, що задавали питання
ЖаннаНеАгузарова• 24 октября 2024
Ответ дляБорщик
Это лидеры подрастающие - не путайте
не то что у вас остальных - тюфяки...
там таких весь класс - пока не пришел СЫНОЧЕК
не то что у вас остальных - тюфяки...
Тролю як можу
• 24 октября 2024
Ответ дляЗадираю носа
спитайте в неї:
1. він перебивав екскурсовода?
2. він по темі питання ставив?
3.він заважав комусь?
і все. до побачення.
1. він перебивав екскурсовода?
2. він по темі питання ставив?
3.він заважав комусь?
і все. до побачення.
Тоже так подумала що треба було спитати, але бляха муха в ту хвилину розгубилась і нічого не сказала. Тепер жалію.
Кросівки оригінал• 24 октября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Тоді би всім було цікаво, бо якщо цікава бесіда, то за нею цікаво спостерігати
Мудрецыха мира• 24 октября 2024
Ответ дляБорщик
Не знаю, де ті вчителі, що бояться
Тролю як можу
• 24 октября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Вчителька не казала чи перебивав, але і я не питала. Тому правди не знаю.
ЖаннаНеАгузарова• 24 октября 2024
десь помахати руками в межах розумного, чи когось обізвати.
моя зайка, моя киця...
подумаешь - кулаки и обозвал
моя зайка, моя киця...
подумаешь - кулаки и обозвал
Ниф_ниф• 24 октября 2024
Та там явно щось не так у школі, вчителька боїться прямо сказати. Так як ви новенькі, хз як відреагуєте.
ЖаннаНеАгузарова• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
ну сына вы же знаете...
Борщик• 24 октября 2024
Ответ дляSeehund
Есть такое понятие - уместность. Если ваш сын этого не понимает, это недостаток вашего воспитания.
Ще є всіляки не дуже яскраво виражені синдроми, при яких дитина/людина не відчуває недоречності запитань, дистанції, субординації, не вміє ’зчитувати’ емоції інших людей.
А я нівроку• 24 октября 2024
Учителя любят удобных детей. А тут активный, потенциально лидер. Не удобно) забейте. Если ребёнок не нарушает дисциплину, то не стоит его ломать под общепринятые нормы.
Творю чудеса• 24 октября 2024
Дуже зручно погану поведінку, гіперактивність представляти як жвавість та допитливість. По тексту дитина не в сьомому класі, а як семирічна .В таких ситуаціях цікаво послухати думку всього колективу, а не то, як бачить ситуацію одна мама.
Мудрецыха мира• 24 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Чому вчитель не сказала про погану поведінку?
Борщик• 24 октября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Вчителі зараз так не кажуть вже. Не прийнято, та й наслідки можуть бути.
Теща дочки• 24 октября 2024
У вас прекрасный сын. С ним все в порядке.
Не в порядке учительница и весь подавленный (возможно, ей) класс.
Ожидайте дальнейших проявлений буллинга и не стесняйтесь его так и называть. Поддерживайте сына, пусть растет ярким и радостным, может и класс с ним оживет.
ДваДваВісім• 24 октября 2024
Учитель просто не знала как бы помягче выразиться. Автор типичная яжемать с лучшей бубочкой на свете. Он очень умный, только чуть поведение хромает