Тролю як можу• 24 октября 2024

Ситуація в класі, син новенький

Син з середини вересня в новій школі вчиться. 7 клас. Він розумний, але задуже жвавий. Іноді буває влізе в якісь конфлікти, десь помахати руками в межах розумного, чи когось обізвати. Не завжди він винен, іноді то оборона, ну буває по всякому.
І тут місяць вже вчиться в новому класі, задоволений і вчителями і однокласниками. З самого початку був подружився з одним хлопцем, а коли вже познайомився з іншими, став спілкуватись не лише з тим одним, а з багатьма іншими. І той перший починає йому розказувати, що так як він з ним першим дружив то так і має бути, щоб мій не дуже спілкувався з іншими, а лише з ним.
Мій син йому пояснив, що вправі сам вибрати з ким спілкуватись. Ну одним словом - посварились.
І сьогодні дзвонить мені керівничка, мол того першого хлопця батьки до неї дзвонять, що їх син стресує, бо він посварився з якимось другом і все таке. Я їй пояснила ситуацію як знала, і на тому ніби ми вияснили той конфлікт.
Просила вона сина бути тихішим, бо клас такий спокійний і на їх фоні син трохи буйний. При тому сказала таку річ, що недавно діти були на екскурсії і дитина моя була активна, багато задавала питань, що наче це й добре, але і не дуже. Не варто так багато. І тут я аж не знала що сказати, бо хіба цікавитись чимось може бути погано?
Казала що на фоні всього класу він такий шустріший, при тому що на наступний тиждень КВН в школі, і від класу його вибрали, бо всі там не такі що підуть на квн.

І я сиджу , прийшла поговорила з сином при ситуацію з тих хлопцем, вияснили деякі моменти, і за поведінку і все таке.
Але все ніяк мені не йде з голови ті слова про екскурсію, що син задавав забагато питань, в них клас не такий, і він вирізняється. Що треба трохи втишитись і наче плисти за течією. І так і не знаю, як я мала їй відповісти.
Ну хіба це погано?
Вибачте за кучу тексту, хто дочитав вдячна, а за поради ще більше
Анютины ласки• 24 октября 2024
Працюю вчителем.
Багато питань це ок, якщо вони стосуються теми и не заважають іншим. Бо тоді виходить, що екскурсія перетворюється на екскурсію для одного.
В вашої дитини скоріше за все проблеми з поведінкою через рдуг.

Невидимка Майя• 24 октября 2024
Першим ділом кинулось в очі переведення дитини в 7-му класі, в середині вересня. Це щось стороннє чи в попередній школі були проблеми?
По тексту- описуєте дитину з РДУГ. І чомусь мені здається, що в ситуації з однокласником справа не в тому, що син вирішив дружити з кимось іще, там щось більше. Бо я собі не уявляю батьків семикласника, які дзвонять вчителю зі словами, що дитина стресує, бо якийсь новенький хлопчик з ним більше не дружить. Загалом, я завжди на стороні дитини, але тут, автор, відчуття, що ви дещо викривлено бачите дійсність і це також шкодить вашій дитині.
Мудрецыха мира• 24 октября 2024
Ответ дляБорщик
Вчителі зараз так не кажуть вже. Не прийнято, та й наслідки можуть бути.
Все вони кажуть. В мене двоє дітей, які навчаються в школі. Донька дуже спокійна, про неї кажуть - золота дитина, бо зручна. І вона розказує, як одна вчителька їм каже - тупі люди Україні не потрібні, інша - ви мені не авторитет, третя - ну і ви і жопи відростили.
У сина бувають проблеми з поведінкою, вчителі завжди напряму все кажуть
побольшомусекретику• 24 октября 2024
По моему мнению странненький первый друг сына. Вот там есть проблемы.
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляТеща дочки
У вас прекрасный сын. С ним все в порядке.
Не в порядке учительница и весь подавленный (возможно, ей) класс.
Ожидайте дальнейших проявлений буллинга и не стесняйтесь его так и называть. Поддерживайте сына, пусть растет ярким и радостным, может и класс с ним оживет.
Ні я б не сказала що вчителька погана, навпаки молода, амбітна, любить всякі відео знімати з класом. Їм це дуже подобається . Але хлопців там менше в класі, і більша половина з них то такі ’ ботани’ і лише кілька таких більш активних. Ну а дівчата в них в принципі такі спокійні , не буйні і не шумні, тому й син вирізняється, бо хлопців мало.
В мене дитина активна, любить різні комікси, розуміє жарти, а каже що там такі що не розуміють їх. Але класом в принципі і вчителькою зокрема задоволений.
Звезда в шоке• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Тоже так подумала що треба було спитати, але бляха муха в ту хвилину розгубилась і нічого не сказала. Тепер жалію.
у вас еще не одна возможность будет.
oboeva• 24 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Учителя любят удобных детей. А тут активный, потенциально лидер. Не удобно) забейте. Если ребёнок не нарушает дисциплину, то не стоит его ломать под общепринятые нормы.
С чего вы взяли,что это лидер,он может привлекать внимание от неуверенности к себе.

автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Працюю вчителем.
Ні в нього немає проблем з поведінкою як таких. Він нікого не ображає просто так, просто коли його хтось образить то одні можуть змовчати, а інші як і мій син не змовчить.
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
В попередній школі друга зміна, а син ходить на спорт 5 разів в тиждень, і то не можна ніяк поєднати з другою зміною
Невидимка Майя• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Розумію.. мій теж в 2-гу зміну і ходить 4 рази на тиждень на спорт, поєднуємо, але важко. А як, до речі на спорті, він нормально комунікує, має друзів, там тренер не бачить проявів оцього «занадто»?
Теща дочки• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Главный показатель - ваш сын доволен всем. Он счастлив, у него все ок. Хорошо учится, активен.
Учительница для того и работает педагогом, чтобы все детям было комфортно в коллективе. Если ей жмет, что на фоне овощей ваш активен - это не ваша проблема. Намекните, что очевидно ему мало нагрузки, пуст дает больше.
Такие блестящие неудобные дети всегда бесят серую массу, это прям вариант нормы. Да вы и по комментам видите.
polski• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Ответ настоящей яжематерии)))
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Абсолютно, їздить на змагання і прекрасно з усіма ладить, має друзів багато. Так може іноді бути активний, десь побігати перед заняттям, з хлопцями. Ну звичайний хлопець, який не просто сидить де його посадили, а такий більш шустріший.
Инфотуфелька• 24 октября 2024
Може він задавав багато питань в стилі стендапу, щоб жартувати і звертати на себе увагу.
В гости звали?• 24 октября 2024
Таке враження, що ви мого сина описали. Тільки ваша вчитель дуже стримано реагує, а наша ричить, як ненормальна на дітей і до мене видзвонює про поведінку сина. Що я вам хочу сказати, син нічого критичного не робить, не б´ється, добре вчиться. Але, як ви і написали задає багато питань, вигукує відповіді і т.д. І я розумію, що це зриває урок чи екскурсію. До того ж це вони нам так розказують, що просто запитують, але ми ж себе пам´ятаємо підлітками, як ми хотіли найдотепнішими бути, привернути до себе увагу. Один вигукне весь клас регоче. Тому я таку поведінку намагаюсь присікати, тобто проводжу виховні розмови, не потураю, що все ок. Звісно, якщо там зовсім дріб´язкова ситуація, то можу не звернути увагу, але стараюсь все ж постійно проговорювати, яка поведінка доречна, а яка ні.
Мудробаба• 24 октября 2024
Питання то не погано. АЛЕ. Вчителька йшла з класом і то не бенефіс вашого синачки. Запитай і дай час запитати іншим
Може ще третю?• 24 октября 2024
Вам просто мʼяко сказали. Є такі діти, які не поважають інших, перебивають, коментують, питають, не відчувають кордонів інших. Думаю, ваш син просто заважав. Але вам не наважилось про це сказати прямо
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Може, я ж там не була.
В гости звали?• 24 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
💯 сама такого маю.

автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ви думаєте я з ним не говорю. Кожен десь - щоб ти був чемний, ок ? Ок мамо. щоб ти нікого не ображав, ок мам. Нє то жалійся вчительці. мама , я не шістьора, я не буду до вчительки ходити і жалітись.
Анютины ласки• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
:)
Аноним_Русалка• 24 октября 2024
Якось згадую,що були на екскурсії з чоловіком...і там був школяр,ну десь 8-9 клас...це був треш...ми не витримали і пишли звідти
При всьому,було видно,що він не дурний і всіляко хоче це показати...куча питань,куча своїх висновків,які він розповідав усім
Я думаю,що його мама в цей час їм пишалася,але він так допік,що крім нас пішли ще двоє,потім ми
Висновок:він може бути дуже розумний,але ,якщо вчитель зробила зауваження,то мабуть на це були причини, тобто не виключено,що він просто забембав всіх
В гости звали?• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну це стандартна фраза, якою кожна мама проводжає дитину в школу) Ви не бачите проблеми і в принципі нічого критичного в цьому, вам повезло з керівником, яка адекватно реагує.
Ось до прикладу, коли до мене подзвонила вчитель поскаржитись, що мій син на перерві бутилку пластикову з іншими хлопцями підкидував, намагаючись, щоб вона рівно стала, я за це не сварила. А от коли дзвонить, що зривав урок вигуками, тоді це покарання однозначно. Бо він то мені говорить, що просто відповідь вигукував, але я розумію, що це зрив уроків недоречними вигуками і привертанням уваги.
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Скоріш не забембав, він аж не до такого стану дурний. Так може задати трохи питань, він таке вміє, але вже щоб аж так ні. Ну але я зрозуміла, зроблю висновки і поговорю з ним але вже завтра, про екскурсію загалом.
Новорічна пальма• 24 октября 2024
Автор, вам делікатно натякнули, що краще трохи ’попустити’ вашого лідера, бо він у кожній бочці затичка і перетягує на себе забагато уваги та авторитет. Вчителі з цих міркувань намагаються всіх тримати під одну гребінку, бо не встигнуть мигнути, як ваш лідер буде тримати увагу всього класу замість вчителя.
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую.
Анютины ласки• 24 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Так і є. Вчитель буде делікатно пояснив мамі, що дитина не вміє себе контролювати
Блакитне небо• 24 октября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Удалено администрацией...
Вам не показалось)) Обычно таким ангелочкам дома всегда попку целуют. ’Мой сынок самый шустрый, всем интересуется.’ На самом деле все эти вопросы задавались просто для привлечения внимания. Такому ’англелочку’ необходимо быть в центре внимания.
Потом в коллективе такие мамины пирожочки считают себя лучше других и начинают булить детей.
автор Тролю як можу • 24 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я можливо не так сформувала все що хотіла сказати. Але мій син це мій син, ніколи коли він винен я його не захищаю і це не ангелочок як ви пишете , я вмію адекватно реагувати
ЖаннаНеАгузарова• 24 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
есть у меня подруга, у нее единственный сын и больше никого
сын, очень крученый, местами аж слишком, друзей почти нет, потому что и дружить надо уметь, а не только гадости из под тишка делать
да, я понимаю что ваш это совсем другой ребенок - но подруга моя слепа в любви к ребенку ( 6 класс)
он для нее самый самый, сказать ничего нельзя - сразу чуть ли не в слезы... но и другие дети от него постоянно страдают
вот что бы вы ей посоветовали?